Гледате ли Карбовски? Началото... отврат...

  • 6 031
  • 165
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 3 818
Прасето наистина е доста интелигентно животно........Незнам на какъв човек няма да му трепне при представата за това как желязно острие се врязва в плътта на живо същество, а то квичи от ужас и болка и пръска кръв......това е ужасно.....Прасето с нож ли го заклаха......ЕС вероятно се притесняват повече за качеството на месото, защото ставало по- жилаво, ако прасето се страхува и в кръвта му се отделя адреналин

Това давали ли са го- как му пробождат крака? Защото съм видяла  много случаи на заколване на прасе и в нито един не съм видяла живо да го пробождат за краката и куп дивотии. Всичко става по възможно най-бързия начин. Знаете ли каква сила и колко хора са необходими, та да успеят да го направят това с пробождането на живото прасе?

# 136
  • Мнения: 899
Е добре де, като влезем в ЕС и прасетата започнат да се зашеметяват с ток всички ще са щастливи, нали така? Обаче това ще става само в кланниците. Обикновените хора няма да имат възможност да използват тези методи.

От какво ще живеят те? От нашето възмущение!  Grinning

# 137
  • Мнения: 1 002
те , и сега така ги убиват по кланиците - първо ги зашеметяват

# 138
  • Мнения: 899
те , и сега така ги убиват по кланиците - първо ги зашеметяват


Ето, значи могат и сега да си ги водят в кланниците. Ама откъде пари? Или ако ги има, защо да не си платят тока с тях?
Дали прасето ще бъде заколено с нож или първо зашеметено с ток - няма значение, все го колят.
Дали Карбовски ще го покаже или не, няма значение, все се случва.

# 139
  • Мнения: 5 370
те , и сега така ги убиват по кланиците - първо ги зашеметяват


Ето, значи могат и сега да си ги водят в кланниците. Ама откъде пари? Или ако ги има, защо да не си платят тока с тях?
Дали прасето ще бъде заколено с нож или първо зашеметено с ток - няма значение, все го колят.
Дали Карбовски ще го покаже или не, няма значение, все се случва.
Аз предлагам да спрем да измъчваме ябълките, като ги белим или стържем на рендето.
Протестирам силно срещу изцеждането на лимоните, портокалите и грейпфрутите на фреш-я дайте вас да ви сложим в пресата, па да видите вие, амаха. Rolling Eyes
И да не късаме магданоза и да го пускаме за вкус във врялата чорба-лелееее, как боли попареното.... ooooh! ooooh!

# 140
  • Мнения: 1 533
Заради тая тема, не мога да спра да мисля за пържолите със сметана, дето Лени ги спомена оня ден.

# 141
  • Мнения: 2 229
Не съм гледала предаването на Карбовски, но в последно време ме ужасява рекламата на карловска луканка ли какво е с "веселите прасета и добрия продуцент". Confused Дето прасетата пеят "Bye bye life..I think I'm gonna die..." Знам че целта навярно е да е смешно...ама на мен не ми се струва много смешно...гадно е... Confused

# 142
  • Мнения: 4 555
Аз предлагам да спрем да измъчваме ябълките, като ги белим или стържем на рендето.
Протестирам силно срещу изцеждането на лимоните, портокалите и грейпфрутите на фреш-я дайте вас да ви сложим в пресата, па да видите вие, амаха. Rolling Eyes
И да не късаме магданоза и да го пускаме за вкус във врялата чорба-лелееее, как боли попареното.... ooooh! ooooh!
Ти наистина ли не правиш разлика между ябълка и прасе  ooooh!
Наистина ли мислиш, че прасето, понеже е животно, не чувства болка и тези приказки тук, че го боляло са просто някакви превземки #Crazy
Иронията ти е изумително неуместна според мен.

# 143
  • Мнения: 5 370
Аз предлагам да спрем да измъчваме ябълките, като ги белим или стържем на рендето.
Протестирам силно срещу изцеждането на лимоните, портокалите и грейпфрутите на фреш-я дайте вас да ви сложим в пресата, па да видите вие, амаха. Rolling Eyes
И да не късаме магданоза и да го пускаме за вкус във врялата чорба-лелееее, как боли попареното.... ooooh! ooooh!
Ти наистина ли не правиш разлика между ябълка и прасе  ooooh!
Наистина ли мислиш, че прасето, понеже е животно, не чувства болка и тези приказки тук, че го боляло са просто някакви превземки #Crazy
Иронията ти е изумително неуместна според мен.
Аз да отговоря на въпроса ти с въпрос - а ти знаеш ли какво точно изпитват растенията?
Дървото, когато го секат, например?
Съвсем сериозно-чакам отговор.

# 144
  • Мнения: 2 759
Съвсем сериозно-чакам отговор.
      Съвсем изтрещяхте вече  hahaha...
      Щом обаче си толкова сериозна, погледни в Библията какво е казал Господ - този, който е създал дърветата... Пак там ще намериш за животните като цяло, а и за прасенцата...
      Ако после и с Господ не си съгласна, ще трябва да потърсиш виновни другаде...  Peace

# 145
  • Мнения: 5 370
Съвсем сериозно-чакам отговор.
      Съвсем изтрещяхте вече  hahaha...
      Щом обаче си толкова сериозна, погледни в Библията какво е казал Господ - този, който е създал дърветата... Пак там ще намериш за животните като цяло, а и за прасенцата...
      Ако после и с Господ не си съгласна, ще трябва да потърсиш виновни другаде...  Peace
Аааа, да бе, след малко ще ме накарате да погледна може би и в Корана, а след това и в някоя Дзен философия.
Естествено, че си имам свои си отговори, но е неделя следобед, все пак, пък и трябваше да дам отговор на обвинението в ирония.
П.С. Много добре знам какво е постулирано в Библията .

# 146
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Аз предлагам да спрем да измъчваме ябълките, като ги белим или стържем на рендето.
Протестирам силно срещу изцеждането на лимоните, портокалите и грейпфрутите на фреш-я дайте вас да ви сложим в пресата, па да видите вие, амаха. Rolling Eyes
И да не късаме магданоза и да го пускаме за вкус във врялата чорба-лелееее, как боли попареното.... ooooh! ooooh!
Ти наистина ли не правиш разлика между ябълка и прасе  ooooh!
Наистина ли мислиш, че прасето, понеже е животно, не чувства болка и тези приказки тук, че го боляло са просто някакви превземки #Crazy
Иронията ти е изумително неуместна според мен.
Аз да отговоря на въпроса ти с въпрос - а ти знаеш ли какво точно изпитват растенията?
Дървото, когато го секат, например?
Съвсем сериозно-чакам отговор.
Боби е наълно права. Лозата сълзи, когато я режат...
В крайна сметка аз имам едно предложение. Преди да се заколят прасетата да имат право на последно желание и любимо ястие! Така ще съм и аз спокойна, че това животно е умряло щастливо, защото са изпълнени последните му желания

# 147
  • Мнения: 677
Изтрещяхте преди Коледа..

# 148
  • Мнения: 5 370
Сопранов, не съм бе, чакам детенце да се събуди и ще ходим на гости двамцата.
нЕли требе да си поизтупам праха от домашната клавиатурка се пак, ако се сещаш за какво говоря. Twisted Evil Mr. Green

# 149
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Не, не сме изтърещяли...осъдения на смърт има право на последно желание,а  прасето да няма. Защо да няма като ДНК-то му съвпада 90% с човешкото... още 10% и щеше да е човек. Всъщност само 10% ни делят от прасетата

Общи условия

Активация на акаунт