Гледате ли Карбовски? Началото... отврат...

  • 6 033
  • 165
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 677
Не нас..
Прасетата ги делят само 10%..

# 151
  • Мнения: 2 759
    За след Коледа не ми се мисли....

     Деяна, лозата тече, не плаче (предполагам , че това намекваш)... И прясното мляко тече, да не би да плаче, че е отделено от кравата  newsm78
     Всъщност нямам нужда от отговор, въпросът е риторичен..
     Прасетата... естествено... И на последна цигара имат право...

# 152
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Сещам се един готин виц на Слави по въпроса с прасетата.
Кучето те гледа отдолу като роб. Котката те гледа отгоре като господ. Само прасето те гледа право в очите - като равен.
А що се отнася до прасешкото - равни или не, аз мисля да ям тая зима, за вас не знам. Но пък ако продължавате така да агитирате против свинското току виж повече хора станали вегетарианци и цената на месото ще падне от което аз няма да се разсърдя.

# 153
Аз даже не разбирам какво има да му се прави предаване пък за коленето на прасето.

  Аз щи кажа-  Naughtyсамовегетарианците и природозащитниците  са го подкупили да заснеме тая работа , че да ни откажат от месото Wink

   Ей, някой да не се засегне, шегувам се Peace

# 154
Не съм гледала предаването на Карбовски, но в последно време ме ужасява рекламата на карловска луканка ли какво е с "веселите прасета и добрия продуцент". Confused Дето прасетата пеят "Bye bye life..I think I'm gonna die..." Знам че целта навярно е да е смешно...ама на мен не ми се струва много смешно...гадно е... Confused
  Взе ми думите.Гадно си е, но да си призная открай време я мразя тая песен, заради съдържанието основно.А сега я намразих съвсем.

# 155
  • Мнения: 2 229
На мен песента ми харесва, а и е доста различна от в рекламата, тъжна любовна песен... Heart Eyes
а те на какво са я направили #Crazy Отврат!!

# 156
  • Мнения: 1 858
Не знам колко пъти и по какъв начин трябва да се каже, че никой не агитира против свинското!!! "Но пък ако продължавате така да агитирате против свинското..." в нито един ред , в нито един пост, в нито една ума аз не видях някой да казва " не яжте свинско, това е зловещо" а ти къде го прочете, че така реши. 

# 157
  • Мнения: 490
трябва да ви дават по Евронюз Wink
Що няма тема за това как бурно се възмущавате за катастрофата край град Бяла и причините допринесли за нея, а ми се дзверите тука за някво си прасе!!!!! Sick

# 158
  • Мнения: 2 759
      В крайна сметка дано на "Отечествен фронт" да му се е вдигнал рейтинга... Аз друга полза от тази тема не видях...

# 159
  • Мнения: 4 555
Аз да отговоря на въпроса ти с въпрос - а ти знаеш ли какво точно изпитват растенията?
Дървото, когато го секат, например?
Съвсем сериозно-чакам отговор.
Можеше просто да си внимавала повече в часовете по биология.

# 160
  • София
  • Мнения: 1 244
Пуснете си новините на Нова  Wink

Не знам прасетата колко са интелигентни, но със сигурност не чак толкова, че да се притесняват като хапват човешко  Sunglasses

# 161
  • София
  • Мнения: 2 271
Пуснете си новините на Нова  Wink

Не знам прасетата колко са интелигентни, но със сигурност не чак толкова, че да се притесняват като хапват човешко  Sunglasses
Защо, изпуснах за какво става дума... Но се досещам за нещо много гнусно  Sick

# 162
  • Мнения: 288
Доколкото чух, убиец давал месо от жертвите на прасето си. Как не го е срам това прасе, да не пита точно какво яде?А?
Не ставайте смешни, ако ви дадат сготвено човешко, ще го изядете и вие.
Май сме по-критични към прасетата, отколкото към себе си.

# 163
  • Мнения: 1 858
Що няма тема за това как бурно се възмущавате за катастрофата край град Бяла и причините допринесли за нея, а ми се дзверите тука за някво си прасе!!!!! Sick
Много, ама много ми харесва, когато някой се изказва неподготвен! Тема имаше но тя е затрита! В момента има една тема, която съм пуснала аз с въпрос за Михаела. Май трябва да се поровиш малко в форум преди да започнеш да "професираш"...
В някой от подфорумите също имаше теми по въпроса.

# 164
  • Мнения: 1 858
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=148608.0  Ето защо няма тема за катастрофата.

Общи условия

Активация на акаунт