Едно бързо и лесно бисквитено руло от мен

  • 38 486
  • 59
  •   1
Отговори
# 45
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Върна ме в детските години с това руло. Обожавах го, а и си го правех самичка като ми се доядеше.
   Още утре ще си спретна едно и ще си хапна с голям кеф. МЕРСИ!

# 46
  • Мнения: 25
страхотно е рулото. Мерси за идеята. Аз оставих моите деца да го правят(слепването на бисквитите със сладко - използвахме от 4ереши и 4ервени боровинки) и стана супер.

# 47
  • Пловдив
  • Мнения: 257
Радвам се,че ви е харесало  newsm53

# 48
  • Мнения: 3 550
Днес и аз го направих с бисквити Престиж и шипков мармалад. Редувах маслени и какаови. Получи се красиво, но след 3 часа престой в хладилника все пак беше доста сухо. Е, мармалада го мазах доста пестеливо, нодали със сладко няма да попие по-добре следващия път?
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=50192&photo=11

# 49
  • Пловдив
  • Мнения: 257
Наистина е станало красиво.Ако искаш  пробвай да топнеш бисквитите в мляко или някакъв сироп  Simple Smile На мен лично не ми харесва когато е супер  меко,но това си е моя вкус  Wink Пожелавам ти другия път по-мекичко рулце  Laughing

# 50
  • Мнения: 3 550
На другия ден беше прекрасно. Явно в отлежаването му е цаката. Благодаря!

# 51
  • Мнения: 3 360
Ей,благодаря ти  bouquetМама го правеше като бях дете и го обожавам.Мале,как не съм се сетила досега Embarassed

# 52
  • Мнения: 285
Като четох рецептата, представях си го вкусно, ама то надмина очакванията ми.  Mr. Green
Всички много си паднаха по него, дори не-ядящия ми бисквити мъж омете почти една трета...  Twisted Evil

Благодаря за лесната и вкусна рецепта   chef

# 53
  • Мнения: 2 591
хей, мен пък ме върнахте в студентските ми години! тогава го правехме доста честичко с една приятелка и си облизвахме пръстите после.... и аз ще го направя тези дни   chef

има и вариант да се смеси един маргарин с едно бурканче сладко и да се маже между бисквитите и отгоре! пак става супер!

# 54
  • Мнения: 5 468
Мммммм... айде, прасето пак се съблазни и записа рецептата... ooooh!
Напоследък само набивам сладко (кг стремително растат нагоре), за малко влязох в този подфорум и веднага измъкнах рецепта. Утре ще го направя това рулце Blush.

# 55
  • Пловдив
  • Мнения: 257
schneee идеята да се смеси маслото със сладко ми харесва.Но бих го направила само за облицовката на рулото.За вътре предпочитам мармаладчето  Peace

# 56
  • Мнения: 2 910
Това ми е любимото бисквитено руло още от детските години. За празниците го направих и с удоволствие си го хапнахме, особено детето.

# 57
  • Мнения: 373
Ох и аз го направих това чудно незаменимо лакомство. Мазах с шипков мармалад, но бисквитките предварително топвах в мляко.
Стахотийка!! Heart Eyes

Само дето мармалада излиза много и после не се чувства??? Thinking

# 58
  • Пловдив
  • Мнения: 257
DolceVita при слепването не натискай много,за да не излиза мармалада.После като се омаже с маслото няма къде да иде  Peace

# 59
  • Мнения: 127
 привет! Аз правя нещо подобно-взимам 2 пакета бисквити закуска(един бял и един кафяв),бита сметана,някакво сладко. Взимам една бисквита мокря я с компот(леко) ,мажа със сметана и сладко и отгоре слагам втора бисквита отгоре и т.н.Правя обикновено 2 броя,за да не са толкова дълги. Отгоре помазвам с останалата сметана и слагам във хладилника.

Общи условия

Активация на акаунт