Виждали ли сте такива стрии???

  • 4 403
  • 44
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 936
трябва да се мажеш постоянно,дори 2-3 месеца след раждането...
има доста кремове които няма да ги заличат напълно,но и няма да станат още по-големи!

аз имах една-единствена,която вече е незабележима...

не се предавай  Peace

# 31
  • Мнения: 645
За съжаление съм виждала и то доста често. Не знам как и дали се махат Cry

# 32
  • Мнения: 18 542
Стриите не се ли получават в следствие на скъсани колагенови връзки...ако съм права да изчезнат не вярвам, да се скрият така че да не се набиват на очи да.
vaina , не спирай да се мажеш, ако не против стрии, поне кожата на корема ти може да успее да си възвърне стария вид, а не като при мен на празна кожена торба да прилича  Close

# 33
  • София - Бургас
  • Мнения: 2 193
О, горката!
Съчувствам ти!
Аз лично нямам нито една!но бях казала на съпруга ми, че ако ми се появят стрии, в следствие на раждането, ч(е ще се наложи да ми направи подарък - ТЯХНОТО ПРЕМАХВАНЕ!

# 34
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Имах такива на гърдите. Докато са синьо-лилави са ужасно грозни, но след това избледняват. Ако съм права не се забелязват, но легна ли..., грозна гледка.   Sad

Аз лично нямам нито една!но бях казала на съпруга ми, че ако ми се появят стрии, в следствие на раждането, ч(е ще се наложи да ми направи подарък - ТЯХНОТО ПРЕМАХВАНЕ!

Нямат махане, за нещастие. Дори и хирурзите не могат да ги заличат.

# 35
  • Бургаски вечери...
  • Мнения: 52
Като чета тази тема и настръхвам!

# 36
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 373
Като чета тази тема и настръхвам!

Гнусно, м?!  Crazy Ми не можем всички да сме с изваяни тела и перфектна кожа...

Моите изглеждаха по същия начин при втората бременност. За съжаление, колкото и да избледняват, ги има  Confused

# 37
  • Мнения: 483
Аз по корема нямам, но по краката са подобни  Confused

# 38
  • София
  • Мнения: 1 642
Момичета, моите стрии бяха още по-зле, имам на корема, на гърдите и на краката до коленете. Бяха лилави и бая големи, а се мажех постоянно откакто разбрах че съм бременна и то с мас, олио против стрии и какво ли още не. Всичко е до кожа.
Съжалявам, но стриите не минават от нищо, обаче избледняват с времето и стават по-тънички.
Лазерната обработка се прилага само на тънки стрии и е с временен ефект представлява нещо като фино изстъргване на кожата около стрията. При показаните стрии едва ли ще помогне.

Аз вече почти седем години си живея така и честно казано се свиква, важното е да не се депресирате. Моят гинеколог казва така: "Няма нищо срамно в това да имаш белези от факта, че си дала живот". Откакто ми го каза се успокоих и си нося стриите спокойно, показвам си ги без притеснение, пък на който не му харесват да не ме гледа. Ха!

# 39
  • Мнения: 138
А някой може ли да ми даде по-подробна информация за лазераза премахване на стрии?
Къде има? Колко струва процедурата? И до колко е ефикасна?
През първата бременност ми се появиха доста по бедрата и дупето и по гърдите, но на корема са ми малко. Аз също доста се мазотих.
 Та за лазерното премахване , знам, че го има и знам че е доста скъпичко, но съм се заканила, че ако втория път след мазането пак се нацепя ще ходя да ги махам. Важното при лазерното заличаване е да са колкото се може по-пресни и има безултат.
 Може да пуснеш един мейл до Огледала - гледах едно предаване в което се дискутираше точно тази тема. Поне аз смятам към тях да се обърна, ако се наложи (дано не се наложи).
 Но според мен трябва още сега да се поразтърсиш и да отидеш на разпит по козметичните судия. Парите колкото и да са си заслужават иначе ще си ги мъкнеш цял живот. Майка ми има големи стрий на корема и повярвай ми не стават така тънки и незабележими. Доста неприятно, но факт. Ако я питаш на времето е щяла света да преобърне ако е имало такива технологии. Милата от 24 години ходи с цял бански...
 Стискам ти палци.

# 40
  • Мнения: 63
Моите са от първата бременност. Не са толкова големи и са тънки. От всички проучвания и изчетено по нета съм си записала час при доц. Кадурина във Военно- Медицинска академия, клиниката по дерматология, където знам, че има  Carbon Dioxide (CO2) лазер, с който се третират стриите. Тъй като има много пациенти часовете са за месец напред. Като направя консултация и ако стигна до процедури ще пиша . И аз съм в трепетно очакване за цените??? Само консултацията е 30 лв.

# 41
  • Мнения: 6 623
Виждала съм на моя приятелка целия корем е така .Аз слава богу се оттървах само с леки на гърдите.

# 42
  • Мнения: 5 362
еее, никак не ми се иска да съм лош пророк, но вярвай ми-няма да се махнат, просто ще избелеят,

да не говорим, че сллед като отслабнеш се появяват много нови и тънки, затова, това което зависи от теб го прави, мажи се, все пак кожата не бива да остава нехидратирана, мажи се буквално постоянно, след като родиш също, и корема, и гърдите и паласките и краката
а в крайна сметка, каквото стане, след това ще те интересува само малкият човек да е добре Heart Eyes
Peace

# 43
  • У дома, при моето семейство
  • Мнения: 648
Все едно гледам моя корем в 8м на бременноста. Е за 2г и половина, просто избеляха, но станаха повече защото и отслабнах много, но от мазане файда няма. И Контратубекс мазах и Галеник и Виши, и не са мръднали.Това без да те отчайвам но оправия няма.

# 44
  • София
  • Мнения: 5 605
Да ти кажа и аз, че от мазане файда няма. Само пластика  Grinning . Но определено ще избледнеят и ще станат по-тънки

Общи условия

Активация на акаунт