Придружител при АГ преглед

  • 4 197
  • 83
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 81
Това не е най-доброто място където да ме виждат близки, още по-малко съпругът ми.Идвал е единствено на 3D,заедно с голямата ни дъщера, за да видят бебето.Лекарите не ми пречат не ги възприемам като нормални хора, а като лекари на които това им е работата.

# 76
  • Мнения: 164
Повечето пъти съм ходила сама, а от време на време идваше и таткото. Peace

# 77
  • Мнения: 1 555
ооо, хич не ме е било срам, дори е имало и други бременни, които са влизали за нещо и са ме виждали, НО мен никога не са ми правили гинекологичен преглед по време на бременността, а ме гледаха само на ултразвук ! А мъжът ми дойде само за да ме изпрати до болницата като тръгнах да раждам, иначе преди това сама съм си ходила с колата и ми е било по-добре !

# 78
  • Мнения: 766
Мъж ми идва с мен винаги.  Peace
Е на магарето стои зад паравана, но на мен ми е много по-спокойно когато е около мен   Heart Eyes

# 79
Така като чета аз явно съвсем не съм от срамежливите. Ходила сим на преглед (вагинален) с приятелка, майка ми, мъжът ми, даже веднъж и със свекърва ми, която беше толкова щастлива, че вижда плодното сакче на монитора, че според мен дори не забелязваше, че съм в стаята  Laughing, а най - фрапиращия случай беше когато отидох с най - добрия ми приятел, защото нямаше кой друг да ме закара и го вкарах с мен в кабинета, за да мога да си споделя радостта от видяното с някого, май в карайна сметка само на него му беше малко неудобно  Joy hahaha

# 80
  • Мнения: 3 069
Чак толкова срамежлива не съм Simple Smile
Но ако някой непознат влезе по време на прегледа и аз съм разкикерчена на магарето....ЩУР СКАНДАЛ ЩЕ ВДИГНА!!!

# 81
  • София
  • Мнения: 5 605
Ходила съм и с мъжа ми, и със сестра им, и с майка ми.

# 82
  • Мнения: 3 491
Никога не е идвал, не съм намирала за необходимо да си харчи ваканционните часове за мои прегледи. Веднага след всеки преглед обаче сме се чували за новините.
Иначе и на двете раждания беше, както си му е реда тук.
Що се отнася до публика на вагинални прегледи - да, имала съм. 3-годишният ми син беше с мене миналата година, защото нямах на кого да го оставя. Не ме е притеснявало. А и в кабинетите тук разголването е по-дискретно.

# 83
  • Мнения: 2 807
Съпругът ми влизаше почти всеки път, но за да види бебетата  Heart Eyes
Влизаше обаче след гинекологичния преглед  Wink

Нито аз, нито той се чувстваме комфортно, дори само  при мисълта, че ще присъства по време на самия гинекологичен преглед.  Blush

Иначе абсолютно винаги е с мен и ме чака...

Общи условия

Активация на акаунт