А какви са ви слънчевите очила?

  • 81 343
  • 609
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 7 474
Очилата са ми немски и четирите чифта Party

Последните са тези в сивата разцветка Crazy



# 571
  • Мнения: 10 705
Ето тези Polaroid - от колекцията Furore  Heart Eyes

# 572
  • Мнения: 120
Само Ray Ban !
Е не са от най-гиздавите но за това си има бижута. Все пак това са ОЧИ и няма място за компромиси.
Гледах скоро едни на Армани бяха прекалено  натруфени с камъчета и ужасно скъпи.

# 573
  • Мнения: 4 076
Рамките на Полароид-а ми причиниха алергия и вече втора година не мога да я оправя.Повече никога няма да си купя тази марка.
От Солано-то съм много доволна,имам 2 чифта,но най-доволна съм от новите си очила-Каролина Ерера,големи,преливат към по-светло,комфортни и за очите и за носене,леки...страхотни.А,и ми отиват много Simple Smile.

# 574
  • Мнения: 789
Аз това лято за първи път си купих на SOLANO, като ги сложа имам чувството, че очите ми направо ми благодарят и се отварят повече  Grinning Хем всичко им е наред (проверени са), хем и на нормални цени, вече съм им фенка...

# 575
  • Пловдив
  • Мнения: 110


Преди седмица си ги взех,даже ги пробвах в последните слънчеви дни по моя поръчка Simple Smile

# 576
  • Мнения: 2 039
Само Ray Ban !
Е не са от най-гиздавите но за това си има бижута. Все пак това са ОЧИ и няма място за компромиси.
Гледах скоро едни на Армани бяха прекалено  натруфени с камъчета и ужасно скъпи.

Ааа, не съм съгласна!!! Аз съм страшен фен на марката и според мен това са едни от най-красивите очила  Heart Eyes Харесвам големи, леки, секси очила, а не някакви, претруфени с разни емблеми и камънаци  Stop Просто обожавам Ray Ban  Wink

# 577
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 398
Тези са най-новите ми очила.
Нося слънчеви очила и зимата, очите ми са чувствителни, сълзят при вятър, слънци, по-студено време.
Тази зима съм на кафява вълна
http://www.otticanet.it/max-mara.cfm?p_codice_occhiale=MM_948_S& … mp;glasses_type=2

# 578
# 579
  • Мнения: 190
hem aksesoar ,hem neophodimos estestveno i da predpazvat o4ite -versa4e

# 580
  • Мнения: 280
Миналата година си взех от EVITA PERONI.Имаше страпна промоция-на колкото години си,толкова отстъпка ти дават.Заведохме свекървата на сестра ми и се уредих с очила за 70 лв.
Но уви,преди 4-5 месеца ги изгубих  Cry Как можах?!
И сега си търся нови.Моля,кажете къде мога да намеря някъде до 130лв.?  newsm78
Мерси Simple Smile

# 581
  • София
  • Мнения: 38 639
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=273183&pid=6895499

Ето ги моите - Армани, Шанел - много стар вече, и най-отпред са ми Полароид.

# 582
  • Мнения: 2
Аз нося Police,Carolina Hererra и D&G!Като последните са ми любими Hug.Купих ги септември,но още не мога да им се нарадвам.Жалко,че времето не позволява сега да се фукам с тях Tired

# 583
  • Бургас
  • Мнения: 444
Ето тези Polaroid - от колекцията Furore  Heart Eyes


mijjjka,каква цена са?

# 584
  • Мнения: 10 705
DARI_76, бях ги купувала за стотина лева, ако не се лъжа... Но това беше преди намаленията, сега сигурно са по-евтини  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт