Да помогнем на Дари - SMS на 1365 (Mtel и Globul)

  • 33 946
  • 774
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 216
Херми, радвам се че концерта е минал добре, имам надежда и то все по- голяма!

# 691
  • София
  • Мнения: 2 958
Не е зле Hug Но още доста трябват Rolling Eyes


По мое скромно мнение , данните за събраните средства не се актуализират всеки ден/ или поне през ден/.Незнам каква е причината, но тази информация си седи отдавна.Не вярвам да не са нерастнали сметките.

# 692
  • Мнения: 107

По мое скромно мнение , данните за събраните средства не се актуализират всеки ден/ или поне през ден/.Незнам каква е причината, но тази информация си седи отдавна.Не вярвам да не са нерастнали сметките.
[/quote]

Банките дават информация на семейството един път седмично.  След това всички дарители се набират ръчно от Лора, която препраща информацията на администраторите.....
От мобилните оператори първите сигурни резултати ще са към края на месеца.  На 27.12.2006 г. откриха номера \1365\ ,  вероятно около 27 януари ще има повече яснота...



# 693
  • Мнения: 107
ето и актуалните суми от сайта на Дари


До момента събраните средства по банковата сметка възлизат на:
7 564,68 EUR
и
198 149,82 BGN

# 694
  • София
  • Мнения: 2 958

.......
Банките дават информация на семейството един път седмично.  След това всички дарители се набират ръчно от Лора, която препраща информацията на администраторите.....
От мобилните оператори първите сигурни резултати ще са към края на месеца.  На 27.12.2006 г. откриха номера \1365\ ,  вероятно около 27 януари ще има повече яснота...


Благодаря ти ,Hermany! Hug

Споделих мнение ,защото и аз , и моите колеги ,близки и приятели се интересуват ежедневно как се развиват нещата и ме питат ,защо не се актуализира информацията.
Пускаме СМС - и , други превеждат и по банков път....Та затова.

ето и актуалните суми от сайта на Дари


До момента събраните средства по банковата сметка възлизат на:
7 564,68 EUR
и
198 149,82 BGN

 Peace   bouquet

# 695
  • Мнения: 999
Всеки път щом дъщеря ми е пред телевизора и дават рекламното филмче за Дарина, тя така и се радва, смее и се с глас, а на мен ми се свива сърцето.
Дано успеем да ги съберем паричките   Praynig

# 696
  • Мнения: 107
На 18-ти януари 2007г. се организира фолклорен концерт, чрез който да можем да съберем малка сума, с която да бъдем съпричастни към съдбата на Дари!  Мястото на концерта е в читалище Маяковски (до окръжна болница). Началото  е в 18:00 час! Предполагам, че покани за концерта ще  можем  да закупим на място...

# 697
  • Варна
  • Мнения: 4 818
И от мобилните оператори са събрани 100 000лв, сега гледах сайта... Половината сума е събрана. Ах, дано се наберат средствата! Praynig

# 698
  • Мнения: 107
Ето ги актуалните суми от сайта на Дари

До момента събраните средства по банковата сметка възлизат на:
9 158,84 EUR
и
239 169,26 BGN

Предварителна информация от мобилните оператори :
16.01.2007 MTel - 66 100 BGN
07.01.2007 Globul - 35 000 BGN

Забележка: Резултатите от мобилните оператори са приблизителни и не са добавени към набраните средства по дарителските сметки

# 699
  • София
  • Мнения: 2 162
А някой знае ли какво става с избора на болница и изобщо докъде са стигнали нещата извън парите?

# 700
Осъществили сме контакти с около десетина болници по света. САЩ, Швеция Германия, Израел...

Засега, нещата с Израел са най-реални. Като стойност на лечението, качество, успеваемост, донорска банка и т.н.

Чакаме да излязат последните резултати от изследванията на Дари, да ги пратим в тамошните клиники и да ни отговорят какво следва.

Дали заминаване веднага, дали изчакване тук, докато се намери донор или нещо трето...

п.п. Може би, хората остават с впечатление, че събирането на средства е единствената цел на инициативата.

Но всеки от нас знае, че парите сами по себе си са нищо. Не се ли насочат в правилната посока, ефектът от тях ще е нулев.
Затова, успоредно с набирането на средствата, се провеждаха и продължават да се провеждат ежедневни контакти с клиники по света, за да се намери най-доброто решение за Дари.

След като Дари замине и нещата тук, при нас, се поуспокоят, цялата информация, която събрахме, ще се помести на сайта, за да може и други нуждаещи се деца да се възползват от нея. А не, да губят време, сили и средства в повторното откриване на топлата вода.

Първото такова детенце е Цвети, чиито родители получиха информация от нас за най-бързия начин за откриване на дарителска сметка и тя вече е факт.

  А сега, момичета, кажете - Честит рожден ден, Цвети!  Heart Eyes  http://save-darina.org/

# 701
  • София
  • Мнения: 2 162
Макарена, далеч съм от мисълта, че единствената цел на кампанията са парите Grinning. Знам, че хората, които помагат активно на семейството се занимават и с другото и затова питам- именно защото парите не са единствения проблем пред Дари- намирането на болница, донор, времето и т.н. Горещо се моля нещата за това мъниче по- скоро да се решат и благоприятно. Praynig

# 702
  • Мнения: 5 370
Все още нямам никакъв отговор на мейла, който пратих на Господарите във връзка с популяризирането на фонда за скъпоструващо лечение за деца. Вече се питам и дали въобще ще ми обърнат внимание или да пиша и на БТВ.? newsm78
Поместила съм го по-горе.
Ще си позволя да цитирам едно ЛС, което, за жалост, крие много истина и горчивина в себе си:.
"....хората ще свикнат с подобен род кампании, ще претръпнат и тогава ще стане вече страшно".
Ето защо на този фонд трябва да му се направи максимално голяма разгласа, за да могат хората, които искат, да превеждат ежемесечно или там, периодично, пари, които да се разпределят между нуждаещите се.

# 703
  • София
  • Мнения: 2 162
Това момиченце Цвети не е ли на една от форумските майки- историята ми се струва позната? А дали да не се пусне тема и за него тук- повече хора ще разберат.

Свраке, пиши и до БТВ- колкото повече гласност, толкова по- добре.

# 704
  • Мнения: 789
Пратих sms-и за Дари, поръчах на татито да преведе по e-pay за Цвети и сега подсмърчайки, се моля по-скоро да се оправят милите  Praynig  Praynig  Praynig
Ще разпратя сайтовете на познатите ми, дано се вкючат повече хора. И се надявам никога да не претръпнем към детската болка!!!

Общи условия

Активация на акаунт