какви може да са последиците

  • 4 952
  • 76
  •   1
Отговори
към темите
    

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=409310.0
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=408457.msg11680575#msg11680575
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=409670.0

това са все мои теми. След като снощи му казах, че съм уредила да взема детето и детегледачката с мен в командировката той се изненада много и незнаеше как да реагира. Беше целия пронизан с ярост и агресия. Каза, че въпреки всичко трябва да се съобразя с мнението му и да не ходя в командировка. Започна да ме упреква, зе съм неблагодарница, да ме обижда с груби думи. Каза, че ще съсипе кариерата ми - а когато плащам наема, поемам голяма част от разноските и ходим по почивки е добре. Говореше с абсолютна злоба за работата ми, за големите пари, които вземам. В яростта си ме натисна в стената, взе да ме скубе и да ми мачка главата, да ме стиска за врата. детето плачеше от данданията и то все по-силно, благодарение на това, той спря в един момент. Не бях на себе си. Той излезе,отидох в спалнята и взех да стягaм багажа - моя и на детето. Той се обадил на шефа ми и казал, че тази работа създава големи проблеми в къщи и не трябва да ходя в командировка. Незнам как е реагирал шефа, днес не съм го виждала още. При всеки случай се чувствам страшно неудобно.
Мисля да взема детето и да замина в командировка като му оставя бележка да се изнесе докато ме няма. Не вярвам да го направи, а какво ще стане като се върна???? Той би ли могъл да използва моето изчезване с детето против мен при развода, как мислите? Благодаря ви. Сън не ме хвaна цяла нощ, тайно оправях багажи и ги носих в избата. Толкова унизена се чувствам.

# 1
  • Мнения: 7 723
Не, не може.
Явно нещата при вас наистина не вървят
и командировката ти идва точно на време.
Това е шанса, който не трябва да пропускаш. Заминавай.
Успех  Praynig

# 2
  • София
  • Мнения: 7 996
Мачът е ясен и свирен, търси си добър адвокат.
И говори с шефа ти, извини му се за създалата се ситуация. Успех.

# 3
  • Мнения: 34
Ако любовта е жива, дерзай! Вяра, надежда и любов. Или се остави на мига, на емоцията. Едно от двете си избери. Не можеш го промени твоя, тъй да знаеш.   bouquet

# 4
Скъпа, мъжът ти най-вероятно има паническо разстройство или друго от този род, може би и някаква параноя. При всички случаи е уместна навременна консултация с психолог и след няколко сеанса може да се помогне. Другояче не си обяснявам крайните му реакции. Това ревност, това бягане с детето, това багажи... са глупости. Няма здрави хора, има недостатъчно преглеждани. Наистина се обърнете към лекар, защото подобни прояви се появяват в момент на стрес и може с времето да не успеете да ги контролирате със свои сили. Абсолютно сериозно ти го казвам.

Детето не води по командировки, не му е мястото там.

# 5
  • София
  • Мнения: 830
Четири теми в рамките на четири дена. Не е добре работата. За твоя мъж, ти най-добре можеш да кажеш. Но аз за моя знам, стигне ли се до там (в което не вярвам), няма да ни бъде като семейство.

# 6
  • Мнения: 589
Той би ли могъл да използва моето изчезване с детето против мен при развода, как мислите?
Не, не би могъл, поне никой нормален човек няма да те порицае защо отиваш в командировка с детето и детегледачката.Виж, ти обаче не забравяй да разкажеш на съдията как този човек не ти е другар и опора в живота и досажда на шефа ти да те злепоставя.
  Бягай от този човек, той очевидно не те обича, а ти завижда...и от завист става агресивен.
  

Толкова унизена се чувствам.
Съпругът ти това е целял...Бягай от този насилник!

# 7
  • Мнения: 21
Един път щом е посегнал ще го направи пак,ако му се дадеш.Не,че ние тук трябва да решаваме кое е правилно за твоето семейство,и кое не.Ако има вариант да се изнесете с детето някъде поне временно да се разделите ще е добре за теб.После както по-горе ти е писано се опитай да говориш с него за срещи с психолог или семеен консултант.Детето ви не трябва да е свидетел на такива сцени.
Не вярвай на напразни обещания и извинения от негова страна, в момента,в който види че си му простила безнаказано ще си помисли,че това е начина да те държи изкъсо и става омагьосан кръг.

# 8
  • Мнения: 54
Ако любовта е жива, дерзай! Вяра, надежда и любов. Или се остави на мига, на емоцията. Едно от двете си избери. Не можеш го промени твоя, тъй да знаеш.   bouquet

 Каква любвов?! Този луд комплексар ще ти съсипе живота. Виж, че и в работата ти се меси. Освирепял е от това, че си независима финансово и не може да те държи в ръцете си.

# 9
  • София
  • Мнения: 1 555
Поне хубав ник си си избрала и се надявам да вярваш наистина в това.  Peace

Пожелавам ти много кураж и сила, дано успееш по-бързо да приключиш с този ... даже мъж не мога да го нарека.  ooooh!

Нито една от ситуациите, които описваш не е нормална. Аз лично не вярвам да успее да се промени.

Има ли къде да отидете, ако след като се върнеш от командировка той все още не се е изнесъл? Помисли за някакъв вариант - защото вероятността да е все още там е голяма и не знам дали няма да ти посегне отново.

Това ревност, това бягане с детето, това багажи... са глупости. Няма здрави хора, има недостатъчно преглеждани.

Добре де, а ако той отново и посегне по някакъв начин? Тя да седи да търпи ли? Или, ако си загуби работата заради него - да мизерстват, пък дано него лекарите го оправят.

# 10
  • Мнения: 2 631
Мачът е ясен и свирен, търси си добър адвокат.
И говори с шефа ти, извини му се за създалата се ситуация. Успех.

+ обясни му накратко за какво става въпрос и поискай да разбереш какво точно е казал мъжа ти на шефа ти. Ако шефа ти ти е близък човек и го е еня за теб, може да ти помогне при развода, дет се вика.... В крайна сметка донякъде мъжа ти може да го е направил свидетел на грубостта и сприхавия си характер!
Може да се консултираш и с адвокат по семейни дела за тази командировка.... Дали е добре да я предприемаш, че пък и детето да взимаш с теб....  Thinking

Успех и от мен!!!  Praynig  Hug

# 11
  • Мнения: 593
Миличка, съжалявам, че си попадналана такъв мъж!  Confused Hug
Мисля, че си взела правилното решение - да се разделите. Не става цял живот да те тъпче, за да се издига в собствените си очи. Жалко за детенцето.
Опитай се да поговориш с мъжа си, да запазите добрия тон и ако може от тук нататък да сте в приятелски отношения (до колкото е възможно), за да не страда детенцето. Опитай се да убедиш мъжа си, че това е най-добро за всички, за да избегнеш големите разправии. Дано да успееш!
Късмет!!!  Hug

Последна редакция: чт, 02 юли 2009, 13:16 от cybercat

# 12
  • Мнения: 54
Без него не би ли живяла много по-добре?

# 13
Както и други са те посъветвали, най - добре се разделете докато е време. Щом ти е посегнал веднъж ще го направи и втори и трети път. Като малтретира теб, това влияе и на детето ти. И ако ти по някакъв начин би могла да се защитиш, детето ти не може.

# 14
  • Мнения: 55
Консултация с психолог няма да му помогне, преди години избягах оттакъв психар.
Не му позволявай да те манипулира със заплахи.
Хващай си детето и бягай.
Подготви се обаче за доста коварни и неетични постъпки.
Бившия ми мъж   ме заплашваше, че ще ме махне от работа и  плати, за да постигне целта си.
Такъв тип хора ненавиждам.
 Единственото спасение -бягай и се подсигури с добър адвокат.
Защото, ще ти претендира и за детето само, за  да те държи с нещо и да нямаш миг спокойствие.

Общи условия

Активация на акаунт