какви може да са последиците

  • 4 955
  • 76
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 102
 smile3555 какъв е този баща? Да тормози и нагрубява майката пред детето им! Как може да го позволите - родителите?
Ако съм на мястото на авторката бих си взела детенцето и да се разведа с този жалък човек Rolling Eyes

Имала съм работа с този тип дребни душици-  "мъже", които се опитват да заплашват ЖЕНА,да се държат арогантно и да се опитват да мъстят да правят мръсно и тъпкано. Мила авторке, и майчице хващай си детенцето и бягай.

# 16
  • Мнения: 31
Каквото и да решиш мисли дали би искала да отгледаш детето си в такава семейна среда и как това ще повлияе на бъдещето му ? Ако бях на твое място щах да продължа живота си без този мъж. Успех и  Hug

# 17
Щом казваш, че вземаш повече от него, а и плащаш наема, детегледачката и почивките ви, то тогава ти си напълно финансово независима и ще се справиш чудесно без него. Зарязвай го на мига. Не ти трябва такъв да ти трови живота, не стига, че ще го издържаш ами и да му въртиш цялата домакинска работа.

# 18
  • Мнения: 1 761
На твое място бих си се страхувала за живота си,честно.
Намери си друг дом,далече от него,не вярвам да успееш да го изгониш,но опитай.
Спести си пари-ще ти трябват.
Никой няма право да те бие.да те обижда или скубе или кавито и да било други неуважителни действия да прави срещу теб,още повече да звъни на шефа ти.
Бягай колкото се може по-скоро.
Успех!

# 19
  • Мнения: 165
ще ти е много трудно да се отървеш от такъв "паразит", но се подготви. Няма да те остави толкова лесно, затова си наеми добър адвокат и действай веднага, преди той да е предприел нещо (казвам ти го от опит, преживях нещо подобно ).
Успех !

# 20
  • София
  • Мнения: 590
Чувалала съм за подобни случай #2gunfire. За мен лично изход няма, и да си смениш работата нещо друго ще му пречи и може освен натискане в ъгъла и скубане пред ДЕТЕТО да става и по зле. Събирай си багажа, грабвай детенцето и да те няма. Няма да ти е лесно но и ти си го знаеш, дерзай и от мен късмет и не се предавай.

# 21
  • Мнения: 15 619
 ..........
Мисля да взема детето и да замина в командировка като му оставя бележка да се изнесе докато ме няма. Не вярвам да го направи, а какво ще стане като се върна???? Той би ли могъл да използва моето изчезване с детето против мен при развода, как мислите? Благодаря ви. Сън не ме хвaна цяла нощ, тайно оправях багажи и ги носих в избата. Толкова унизена се чувствам.
Не виждам, как точно ще го използва този факт. Той е уведомен, че ще вземеш детето със себе си.  
Успех! И по-спокойни дни ти желая.

# 22
  • Мнения: 2 135
Заминавай!Това е и подходящият момент.
Ако има следи от мачкането на главата ти в стената си извади и медицинско(дано не ти потрябва).
Да си починете с детенцето  Peace

# 23
  • Мнения: 3 420
Ако и след тази случка още се чудиш направо не мога да те разбера ooooh!,егати комплексирания мъж! Още повече,че си и финансова независима,което е много важно!!!

# 24
  • Мнения: 3 066
Мъжът го е страх да не те загуби,да загуби детето и добрия си стандарт на живот,който така добре си му предоставила!А начина му на изразяване с душенеи агреия показва само едно-слабостта му!Прав му път! Адвокат ти трябва! Hug

# 25
  • София
  • Мнения: 399
Ако любовта е жива, дерзай! Вяра, надежда и любов. Или се остави на мига, на емоцията. Едно от двете си избери. Не можеш го промени твоя, тъй да знаеш.   bouquet

 Каква любвов?! Този луд комплексар ще ти съсипе живота. Виж, че и в работата ти се меси. Освирепял е от това, че си независима финансово и не може да те държи в ръцете си.
Peace Направо пускай молба за развод, за да приключите до август/съдът е в почивка/. Жилището и детето ще бъдат дадени на теб и той ще е принуден да се махне. Дотогава може да вземеш отпуск и да заминеш при родители или близки, за да имаш подкрепа. Не видях нищо положително в този човек, заради което да останеш с него. Само първата крачка е трудна, после ще ти падне камък от шията.

# 26
  • Мнения: 7 325
За какво ти е мъж консуматор, не стига това ами е и агресивен. Ние жените търпим такова отношение тогава когато не можем да се справяме сами, а ти на детегледачка плащаш, почивки плащаш, че и наем. Не е нужно да го търпиш.

# 27
  • Мнения: 60
smile3555 какъв е този баща? Да тормози и нагрубява майката пред детето им! Как може да го позволите - родителите?
Ако съм на мястото на авторката бих си взела детенцето и да се разведа с този жалък човек Rolling Eyes

И добре, че не си, защото когато имаш дете ще разбереш, че то не е само твое и има и баща. Егоизмът тук не е най-правилното решение.
Конкретно по темата... Разделете се и вземи детето при себе си, но не прибързвай с решенията и изводите си. Нека мине малко време.

# 28
  • Варна
  • Мнения: 2 269
На първо време, не бързай да взимаш кардинални решения. Отиди в командировка, изнеси се от жилището ви и се разделете за известно време. Когато нещата улегнат поговорете, обясни му, че има нужда от психолог, че реакциите му са неадекватни и брутални. Мисля, че той има голям проблем, в основата на който стои това, че се чувства комплексиран от твоите успехи.
За мен има смисъл да се опитате да съхраните семейството си, но той задължително трябва да се лекува. В противен случай, опитите ще са безсмислени, промяна няма да има.

# 29
  • Мнения: 128
Щом си независима финансово,по-добре е да се махнете с детето веднага.

Общи условия

Активация на акаунт