какви може да са последиците

  • 4 954
  • 76
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 15 619
Моля, отговори на въпроса ми!
Ако ти си битият, как ще реагираш "правилно"?

# 46
  • Мнения: 52
Има изход, какво още му мислиш? Вземай детето и бягай. Това не е мъж за тебе.

# 47
  • Мнения: 60
Същото бих попитала и теб- на какви основи градиш мнението си за съпруга ми,но отговора ти не ме интересува.

Също като теб на 2-3 реплики. Сама виждаш колко е добре да преценяваш един човек на няколко реплики и то във форум, а не на живо.

# 48
  • Мнения: 60
Моля, отговори на въпроса ми!
Ако ти си битият, как ще реагираш "правилно"?

Ами ще изчакам да ми мине и ще опитам още веднъж, но няма да реагирам афектиран и все още под въздействието на конкретна случка.

# 49
  • Sofia
  • Мнения: 4 731
Ами ще изчакам да ми мине и ще опитам още веднъж, но няма да реагирам афектиран и все още под въздействието на конкретна случка.
Празни приказки.
Такъв дървен философ и аз дори бих го набила втори път.  Laughing (И не, не бия мъжа си.)

# 50
  • Мнения: 52
"Ами ще изчакам да ми мине и ще опитам още веднъж, но няма да реагирам афектиран и все още под въздействието на конкретна случка."

И така 20 години...  Sick

# 51
  • Мнения: 229
оф, като вземете да се "развеждате" на път и сред път и на чужд гръб просто нямам думи.Ама най лесно е на чужд гръб да кажеш-развеждай се  , вземи детето и се махай!Що за простотии и глупости.Днес авторката има пари и се чуства самостоятелна и може би наистина подтиска мъжа си , но не се знае в утрешния ден как ще се разв.ият нещата.Я си представете обратната ситуация , в която мъжа и иска съвет как да озъпти самозабравилата си жена, с постоянните и натяквания , че работи повече, че взема повече пари.Естествено , че човека е стресиран и най вероятно са на различни енергийни нива.Тя е амбициозна и доста активна, той пък е пасивен и кротък мъж.Единственото нещо с което не съм съгласна е,че ако това което работиш е основния ви доход , мъжа ти няма право да те спира за тази командировка.АОсвен ако няма други изпълнения за които той знае и не е съгласен.Ако ти кротко си работиш , ходиш в командировки и го уважаващ като мъж ,не вярвам , че би ти вдигал скандал.Има неща, които премълчаваш

# 52
  • Мнения: 52
Ох, да права си, бедния потиснат мъж, дето си седи вкъщи , виси на компа и изкарва мизерен доход, докато подлата му самостоятелна жена бачка за двама, готви, пере, чисти, грижи се за детето, ами и иска и в командировка по работа да ходи. До бива, бива наглост, ама като нейната няма. Е как няма тоя кротък и добър човечец да не полудее, да не я блъсне в стената, да не и пооскубе косата и да не и забърше два шамара. То направо е малко като се замислиш, тя какво заслужава... Twisted Evil
Докато има такива жени като вас ще има и мъже дето млатят жените си.

# 53
  • Мнения: 1 749
Мда,разбира се,че бих простила едно -две насинени очи.Нищо работа.Пък и не се знае в тая криза..мога без пари да остана...Ама нали до мен е прекрасният ми мъж побойник,той ще ме издържа....
Боже,това е унизително!Абе,която жена е готова да седи и да я бият,нека си седи!Ама да дава такива съвети и на други....

# 54
  • Мнения: 229
ти пък що вярваш на всичко написано от авторката и не мислиш ли че е написала само своята гледна точка. Не може да се дава акъл  за ситуации , в които не си била и пресъствала лично.Познавам такива жени и наистина са в състояние да подлудят не само мъжа до нея , но и най големия непукист.

# 55
  • Мнения: 229
Не съветите без да разбирате ги давате вие.Я прочетете първия пост - "мъжа ми е добър и кротък човек"Как стана побойник из един път.Четене му е майката , а не лаене

# 56
  • София
  • Мнения: 4 035
оф, като вземете да се "развеждате" на път и сред път и на чужд гръб просто нямам думи.Ама най лесно е на чужд гръб да кажеш-развеждай се  , вземи детето и се махай!Що за простотии и глупости.Днес авторката има пари и се чуства самостоятелна и може би наистина подтиска мъжа си , но не се знае в утрешния ден как ще се разв.ият нещата.Я си представете обратната ситуация , в която мъжа и иска съвет как да озъпти самозабравилата си жена, с постоянните и натяквания , че работи повече, че взема повече пари.Естествено , че човека е стресиран и най вероятно са на различни енергийни нива.Тя е амбициозна и доста активна, той пък е пасивен и кротък мъж.Единственото нещо с което не съм съгласна е,че ако това което работиш е основния ви доход , мъжа ти няма право да те спира за тази командировка.АОсвен ако няма други изпълнения за които той знае и не е съгласен.Ако ти кротко си работиш , ходиш в командировки и го уважаващ като мъж ,не вярвам , че би ти вдигал скандал.Има неща, които премълчаваш
Сериозно ли това е единственото нещо, с което не си съгласна, а с физическия тормоз пред очите на детето си съгласна така ли??? За това няма извинения, не изневяра, не командировка и не мръсни ризи. Няма оправдание за такова поведение. И точно по афект се реагира в такъв момент, защото после минава време, ужасът и срамът се забравят и така до следващия път. А следващ път винаги има...

# 57
  • Мнения: 1 749
Е,да естествено,тя сама може да си е заслужила униженията .Разбира се,че тя е виновна!Как не се сетИх,че може да има и друга гледна точка!Тя го е ръчкала в ребрата преди това.Заявила е,че майка му е мръсница и го е треснала с тефлонов тиган по главата.

# 58
  • Мнения: 52
 Дам и решението винаги е един здрав бой, да си знае мястото, ама ха.

# 59
  • Мнения: 229
Айде почна се

Общи условия

Активация на акаунт