какви може да са последиците

  • 4 958
  • 76
  •   1
Отговори
# 30
  • Бургас
  • Мнения: 5 749
Единственото логично нещо, което следва за мен е раздала. Преживяното е ужасно. Никой няма право да посяга по такъв начин на друг и в емоционален и във физически план.

# 31
  • Мнения: 1 749
smile3555 какъв е този баща? Да тормози и нагрубява майката пред детето им! Как може да го позволите - родителите?
Ако съм на мястото на авторката бих си взела детенцето и да се разведа с този жалък човек Rolling Eyes

И добре, че не си, защото когато имаш дете ще разбереш, че то не е само твое и има и баща. Егоизмът тук не е най-правилното решение.
Конкретно по темата... Разделете се и вземи детето при себе си, но не прибързвай с решенията и изводите си. Нека мине малко време.
Естествено,гарван гарвану око не вади.Момче,ако някой такъв ми посегне не само ,че ще стана върл привърженик на егоизма,ами и на садизма!

# 32
  • Мнения: 2 018
Мисля да взема детето и да замина в командировка като му оставя бележка да се изнесе докато ме няма. Не вярвам да го направи, а какво ще стане като се върна???? Той би ли могъл да използва моето изчезване с детето против мен при развода, как мислите? Благодаря ви. Сън не ме хвaна цяла нощ, тайно оправях багажи и ги носих в избата. Толкова унизена се чувствам.

Не вярвам да има лоши последици при развода за това, че си взела детето в командировката. Още повече, че е имало и побой пред очите на детето. Никоя майка не би си оставила детето на такъв човек.

# 33
  • Мнения: 102
smile3555 какъв е този баща? Да тормози и нагрубява майката пред детето им! Как може да го позволите - родителите?
Ако съм на мястото на авторката бих си взела детенцето и да се разведа с този жалък човек Rolling Eyes

И добре, че не си, защото когато имаш дете ще разбереш, че то не е само твое и има и баща. Егоизмът тук не е най-правилното решение.
Конкретно по темата... Разделете се и вземи детето при себе си, но не прибързвай с решенията и изводите си. Нека мине малко време.
Естествено,гарван гарвану око не вади.Момче,ако някой такъв ми посегне не само ,че ще стана върл привърженик на егоизма,ами и на садизма!

 thumbsup Точно така и още повече ако усещам,че и детето ми може да е изложено на риск...и че тези родителски взаймоотношение му повлияват на психиката негативно.

# 34
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 295
Далеч от този смелчага, мила. Бягай и назад не се обръщай.
Питаш какви може да са последиците - ако го напуснеш заедно
с дечкото - само хубави - няма да има боища, унижения, обиди,
съсипия за детето. Как мислиш, че му се е отразило това, което
ни описваш в началото? Аз бях потресена. Докато четях постинга
ти пред очите ми изникна тази сцена и ми се прииска тоя гаден
педераст да пукне незабавно.

И добре, че не си, защото когато имаш дете ще разбереш, че то не е само твое и има и баща. Егоизмът тук не е най-правилното решение.
Конкретно по темата... Разделете се и вземи детето при себе си, но не прибързвай с решенията и изводите си. Нека мине малко време.
Естествено,гарван гарвану око не вади.Момче,ако някой такъв ми посегне не само ,че ще стана върл привърженик на егоизма,ами и на садизма!

Яко се е оплел в розавите панделки  ooooh!

Последна редакция: пт, 03 юли 2009, 11:25 от Котката Тръмп

# 35
  • Мнения: 60
smile3555 какъв е този баща? Да тормози и нагрубява майката пред детето им! Как може да го позволите - родителите?
Ако съм на мястото на авторката бих си взела детенцето и да се разведа с този жалък човек Rolling Eyes

И добре, че не си, защото когато имаш дете ще разбереш, че то не е само твое и има и баща. Егоизмът тук не е най-правилното решение.
Конкретно по темата... Разделете се и вземи детето при себе си, но не прибързвай с решенията и изводите си. Нека мине малко време.
Естествено,гарван гарвану око не вади.Момче,ако някой такъв ми посегне не само ,че ще стана върл привърженик на егоизма,ами и на садизма!

 thumbsup Точно така и още повече ако усещам,че и детето ми може да е изложено на риск...и че тези родителски взаймоотношение му повлияват на психиката негативно.

Отново отговаряш като егоист. Как би повлияло на едно дете откъсването от баща му?

@Китана
Виждал съм собствената си сестра с посинено око от мъжа си, но съм виждал и как племенника ми плаче защото иска да види баща си. Айде стига феминизъм. Всички много давате акъл ама ако сте в тази ситуация надали ще знаете правилното решение.

# 36
  • Мнения: 1 749
Това,което написа ми е достатъчно ,за да разбера що за човек е брата на твоята сестра.За мен комуникацията с теб приключва дотук.

# 37
  • Мнения: 60
Това,което написа ми е достатъчно ,за да разбера що за човек е брата на твоята сестра.За мен комуникацията с теб приключва дотук.

Дано не приключиш така комуникацията и с мъжа си като възникне конфликт. Защото явно си от типа жени дето все са прави и съпруга им трябва покорно да си мълчи. Съжалявам го в случая.

# 38
  • Мнения: 3 066
Спор няма ,че децата са най-потърпевшите в цялата ситуация,но когато се разделят и двамата могат да си виждат детето!По-важното е психо-климата при който расте това дете да е здравословен т.е. без посинени очи и душене на майка му пред него,защото и колкото й да обича баща си то неминуемо ще види,че той го прави на майка му,а не тя на него!Децата се страхуват от промени-вярно,но е по-добре-УЖАСЕН КРАЙ ВМЕСТО УЖАС БЕЗ КРАЙ!

# 39
  • Мнения: 60
За да се стигне до посинени очи и душене е направен огромен проспуск в комуникацията между родителите му (вина имат и 2-та). И пак казвам, че в случая най-лесното е да се разведат, но дали е и най-правилното в името точно на това дете. Ако и двамата пречупят гордостта и егоизмът си може и да се получи.

# 40
  • Мнения: 15 619
За да се стигне до посинени очи и душене е направен огромен проспуск в комуникацията между родителите му. И пак казвам, че в случая най-лесното е да се разведат, но дали е и най-правилното в името точно на това дете. Ако и двамата пречупят гордостта и егоизмът си може и да се получи.
Ох, нека да изям една гора бой, пък после чакай да правя компромиси!  ooooh!
Твърде пожелателно ми звучат думите ти, ама трудно приложими.  
Хайде, погледни от другата страна!: Имаш си една хубавица за съпруга и като не й изнася някое твое действие или бездействие - тупаник /тя върху тебе  /..... Как ще реагираш правилно?

# 41
  • Мнения: 1 749
Luna,говориш на човек,който въпреки насиненото око на собствената си сестра,седи и проповядва за компромиси и взаимна вина.Предполагам,че жена и му е щастлива с насинените си меса.Мъж,който мисли така за жените бих окачествила само с една дума от 5 букви,започваща с "п".

# 42
  • Мнения: 60
Luna,говориш на човек,който въпреки насиненото око на собствената си сестра,седи и проповядва за компромиси и взаимна вина.Предполагам,че жена и му е щастлива с насинените си меса.Мъж,който мисли така за жените бих окачествила само с една дума от 5 букви,започваща с "п".

А ти може би живееш у нас и си вътре в ситуацията? А жена до сега (34 години) не съм ударил. Така, че не засягай човек когото не познаваш.

# 43
  • Мнения: 3 066
За да се стигне до посинени очи и душене е направен огромен проспуск в комуникацията между родителите му (вина имат и 2-та). И пак казвам, че в случая най-лесното е да се разведат, но дали е и най-правилното в името точно на това дете. Ако и двамата пречупят гордостта и егоизмът си може и да се получи.
Имате ли брак или дълга връзка Г-н Синеок? Щом нещо се счупи ...еми това е!Компромиси се правят заради нещо струващо си усилията !А подобен брак ....!!!!!

# 44
  • Мнения: 1 749
Същото бих попитала и теб- на какви основи градиш мнението си за съпруга ми,но отговора ти не ме интересува.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт