какви може да са последиците

  • 4 959
  • 76
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 431
Абе стигне ли се до насилие ПРЕД детето, за мен това е краят. Дотолкова загубено самообладание и липса на грижа за малкото никой компромис не може да го поправи.

# 61
  • София
  • Мнения: 4 035
Почнало се е, да и няма да се спре...

# 62
  • Мнения: 15 619
Нищо не оправдава насилието в каквато и да е форма. Предположение: Колкото и да е черна жената, мъжът няма право да вдига ръка. Няма право да упражнява и психически тормоз. Като не му отърва, да вземе да си ходи, що ще удря, обижда, унижава съпругата си пред колегите й и шефа, пред детето си....
Мили дами, за които гореизброените са повод само за разговор и компромиси, дано не ви се случва! Peace
Такова поведение от страна на насилника, говори само за безсилие, комплекси и неспособност да бъде мъж -  В моите очи е така. Във вашите явно е за оплакване човечецът. Thinking

П.П. Щом един човек си е позволил и предпочел да използва силата пред думите, вие опитвайте да говорите, може и някога да ви чуе!

Последна редакция: пт, 03 юли 2009, 13:14 от luna

# 63
  • Мнения: 60

То в ДиС никога не се е спирало.  Joy

# 64
  • Мнения: 1 749

То в ДиС никога не се е спирало.  Joy
Вие какво правите при простосмъртните тогава?

# 65
  • Мнения: 15 619

То в ДиС никога не се е спирало.  Joy
Вие какво правите при простосмъртните тогава?
Сеят ум и разум.  Mr. Green

# 66
  • Мнения: 102
Нищо не оправдава насилието в каквато и да е форма. Предположение: Колкото и да е черна жената, мъжът няма право да вдига ръка. Няма право да упражнява и психически тормоз. Като не му отърва, да вземе да си ходи, що ще удря, обижда, унижава съпругата си пред колегите й и шефа, пред детето си....
Мили дами, за които гореизброените са повод само за разговор и компромиси, дано не ви се случва! Peace
Такова поведение от страна на насилника, говори само за безсилие, комплекси и неспособност да бъде мъж -  В моите очи е така. Във вашите явно е за оплакване човечецът. Thinking

П.П. Щом един човек си е позволил и предпочел да използва силата пред думите, вие опитвайте да говорите, може и някога да ви чуе!

Луна, напълно съм съгласна с теб   bouquet  шамарът е насилие и с или след него няма компромиси!

# 67
  • Мнения: 60

То в ДиС никога не се е спирало.  Joy
Вие какво правите при простосмъртните тогава?

Грешиш. В този форум мъжете са "долната мръсна сган", а безсмъртните седите и чакате поредната жертва, която да разкъсате в тема от 10-15 екрана.

# 68
А не мислите ли, че този тип жени, които търпят насилието са своего рода мазохистки, и че сами търсят такова отношение. Не мога да повярвам, че разумен човек и майка ще търпи насилие. Не вярвам да има такава голяма любов, че в името и да жертваш детето си. И ако на тази жена и майка и "харесва" или и е "приятно" да търпи побоища, то да се замисли че детето е беззащитно и че израствайки в такава среда, детето ще се превърне в неврастеник.

# 69
  • Мнения: 1 749
Детето,освен всичко друго,ще счете такова поведение за нормално.Какво ще стане от едно такова дете -момченце?А от момиченце?

# 70
  • Мнения: 904
Познавам такива жени и наистина са в състояние да подлудят не само мъжа до нея , но и най големия непукист.
Едва ли има жена която не е изкарвала мъжа си извън нерви, признавам на мен често ми се случва Mr. Green, до сега нито веднъж не си е позволил дори да вдигне ръка камо ли да ме удари, няма прошка за вдигната веднъж ръка винаги ще има и втори път.

# 71
  • Мнения: 15 619


Грешиш. В този форум мъжете са "долната мръсна сган", а безсмъртните седите и чакате поредната жертва, която да разкъсате в тема от 10-15 екрана.
Тук ти си в грешка. Mr. Green  Има мъже, дето с кеф им чета постингите. Peace

А не мислите ли, че този тип жени, които търпят насилието са своего рода мазохистки, и че сами търсят такова отношение.  ...
Не мисля, че болшинството от жертвите на насилие в семейна среда са мазохистки. По-скоро се боят от неизвестното или нямат на какво и на кого да разчитат за да си стъпят на краката.  Thinking

# 72
  • Мнения: 1 749
Има жени,на които направо им е приятно да са жертви.Просто защото е много по-лесно да се оплакваш,отколкото да се вдигнеш и да продължиш по трънливия път.Но тук не става въпрос за това....

# 73
  • Мнения: 393
Здравей!
 Не можах много да прочета от темата и не знам дали ти е казано-но ако имаш и най малката синина или драскотина-извади си медицинско(много е неприятно,но ще ти е нужно,особено като искаш по-ограничен режим на свиждане на бащата с детето),после говори и със шефа,обясни ,че имаш семейни проблеми и все си мисля,че той би те подкрепил,а също и колегите;твърдо уговори дететгледачката на твоя страна,и тя ще ти е свидетел и междувремено-не се връщай повече.Взимаш каквото взимаш сега и тръгваш.Успех!

# 74
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 295
Не съветите без да разбирате ги давате вие.Я прочетете първия пост - "мъжа ми е добър и кротък човек"Как стана побойник из един път.Четене му е майката , а не лаене

Написала е, че седи кротко пред телевизора.
И е добър само до момента, в който го подкани
да се заеме с дребни домакински задължения.
Че е миела прозорците почти до раждането.

Общи условия

Активация на акаунт