МАРТенското ни човече, маха вече с ръчички и крачета!

  • 12 808
  • 295
  •   1
Отговори
# 225
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
ЗДравейте момичета!! Аз се връщам от поредната 3-дневна командировка из страната. Този път в Пловдив. Добре поне , че тя беше комбинирана с коледното парти. И честно казано, всичките ми колеги ми казаха, че съм много елегантна и изглеждам срахотно за бремеността ми. Ще гледам да кача тези дни снимка. Бях си купила специална рокля за повода, но не за бременни, а просто по-голям номер. После живот и здраве ще я скъся.

В профил и аз не изглеждам кой знае колко фина, ама какво да се направи.  Wink

# 226
  • Мнения: 337
Здравейте и от мен сега се връщам от фризура така се изнервих че нямам думи не стига че чаках 1ч със записан час ами и пушеха в салона ,а както ми е зле и едвам дишам едвам преживях #2gunfire

winnie мерси ей сега ще си забъркам твоя лек Hug

за дрешките и аз реших да спра да купувам най-малкия номер,не знам но все си мисля че ще пръкне голямо бебе smile3535
утре рано рано съм на жк да видим малкото глиги какво прави Heart Eyes

# 227
  • Мнения: 388
Здравейте скъпи съученички! Hug
Ехо, тук ли сте?

Аз като накупих толкова неща с голям размер Mr. Green 62/68 това е размера
Май ще ги носим през лятото! newsm53
И бодита без много копчета т.е. не са отгоре до долу. Днес обикалях да търся нещо с цяло откопчаване. Ама нищо не ми хареса.
Какво ще кажете за помпа? Кога трябва да се купува?

В профил и аз не изглеждам кой знае колко фина, ама какво да се направи.  Wink
И аз ама нали съм 2 в 1 няма как!
 Hug Hug Hug

# 228
  • Мнения: 337
сега шпионирах януарките  там се почна на сериозно имат си вече 5 бебока и всеки момент се чакат още ,толкова миличко ми стана ,веднага ми се напълниха очите Heart Eyes.Представете си още малко ще започнем да шпионираме февруарките и айдее и нашият ред дошъл Grinning

# 229
  • Мнения: 492
Еллица, аз пък родих с много незначителни болки /за малко по пътя за болницата  Sick /и те съветвам да си спокойна и да не слушаш тия разкази, защото при всеки е различно.

А да ви си оплача - четири дни бях без интернет и  #Cussing out направо се побърках, а пък и вие бая сте писали през това време.

Ходих и пазарувах, пазарувах, пазарувах и като се прибрах установих, че съм наполовина с покупките /става дума само за коледните/  Crazy.

# 230
  • София
  • Мнения: 1 788
Здравейте пупита  Hug, аз искам да ви се оплача колко нетактични са лекарите  Thinking. От няколко дни имам болки долу ниско, и си го определям като болка от яйчник, и от двете страни ме боли но предимно вечер и ако се поуморя повечко. От време на време и кръста ме боли и реших все пак да кажа на мойта лекарка, че съм станала и без тва голяма паника. И значи отивам аз и и казвам всичко, и тя "ахааа ясно, изглежда като апандисит  #Crazy #Crazy, нищо че си бременна то може да те оперират"  #Crazy #Crazy и аз съм ей така. Вика ми тя бързо на хирург в ИСУЛ да видим какво ще кажат. Отивам аз и съм в нечовешката депресия, хвана ме яко шубето. Представяте ли се операция 3 дни преди коледа и то..........ужас, ужас  #Cussing out Отивам значи аз на хирург, попаднах на много свестен лекар, който ме прегледа обстойно и отхвърли всякакви предположения за апандисит. Обясни ми, че при апандисит болката е много силна и че съм щяла да зная, че е нещо по сериозно. Връщам се значи аз от при хирурга при мойта лекарка, можете да си представите колко бях побесняла че така ме е стресирала тая овца Embarassed и супер и се разкрещях как може да са толкова нетактични към бременните жени, че ние и без това сме супер паники за всичко. Вече имам чувството, че на повечето лекари им е все тая че сме бременни. Толкова са им еднообразни всички бременни и изобщо не се притесняват да стресират. Незнам само аз ли съм така, но напоследък за най малкото нещо обмислям и премислям по 100 пъти..... нали все пак сме двама Crazy

Хайде стига вече съм ви занимавала, че май ви надух главата. Лека нощ на незаспалите или.....добро утро на ранобудните  Hug

# 231
  • Мнения: 7
Здравейте скъпички!!! Отдавна не съм писала, но иначе хвърлям по едно око в темичката... За мен края на годината е доста busy time и затова бремелинския форум остава малко на заден план... Използвам случая да поздравя всички онези от вас, които имаха рожденни или именни дни!!! Дано сте се веселили много и сте се почувствали истински щастливи и обичани!!!  newsm51

Да се включа по темите, които сте обсъждали, нямам никакъв шанс... Наистина страшно много съм пропуснала, а и отново нямам време... Искам само да пожелая на всички ви:

Вълшебни коледни празници!!!  santa2

Най-приказната Коледа с най-обичаните ви хора на света(независимо дали са в тумбака ви или извън него...  Mr. Green ) и най-шеметната и незабравиме Нова Година в живота ви!!!  Nature Snowman Сънувайте хубавите си бебчета и по едно голямо гуш на всички коремчета от мен!!!  Hug

# 232
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
Като си говорим, че шпионираме вече и януарките, не е ли добре момичета да решим, кои от нас ще бъдат вестителите на нашите бебета. Имам предвид - кои от нас могат да си дадат телефоните например и като си родим бебчетата да им кажем и те веднага да пишат тук във форума. Гледам , че другите месеци така правят. Харесва ли ви идеята?

# 233
  • Пловдив Белащица
  • Мнения: 1 447
Като си говорим, че шпионираме вече и януарките, не е ли добре момичета да решим, кои от нас ще бъдат вестителите на нашите бебета. Имам предвид - кои от нас могат да си дадат телефоните например и като си родим бебчетата да им кажем и те веднага да пишат тук във форума. Гледам , че другите месеци така правят. Харесва ли ви идеята?
Аз съм ЗА. И тъй като съм в края на месеца на драго сърце ще си предложа номера на телефона и ще се радвам да стана щъркел-вестител на някоя мама с бебе.

# 234
  • Мнения: 267
Дени, да, това е наистина много добра идея, защото сигурно има и други мами като мен които не могат да са он-лайн постоянно. С двете ръце "ЗА"

# 235
  • Мнения: 750
deni_k, и аз съм ЗА, и за щъркел мога да се цаня  Grinning

# 236
  • Мнения: 2 122
Ами казвайте номерата, моя вече присъства.

# 237
  • Пловдив Белащица
  • Мнения: 1 447
mango-щъркел  Laughing 0889 610 270

# 238
  • Мнения: 140
Здравейте мили мами.
Аз съм много "ЗА" идеята с щъркелите.Аз също бих си дала телефона,но съм в началото на месеца...но за всеки случай пишете и моя-0878 615 409 или 0887 615 409-Мира.Много ще се радвам и аз да съм щъркелче...


Да ви споделя сега...Вчера бях на ЖК.Бебо е 1,200,всичко си му е наред,чух му тоновете,няма смисъл да казвам че потвърдиха че ще е момче(въпреки че си го казах,де!),напречно разположен.Лекарката каза че бебко бил много добре оформен за 29 седмица и ми сподели че имал много сладки устнички. JoyКазаха ми че плацентата е предна,може ли някой да ми каже дали това е нормално?Термина ми твърдо остава за 6 март.Ами това е.
mishchitzataПонякога лекарите са отвратителни,в това съм се убедила   Close

# 239
  • Мнения: 781
Здравейте момичета  bouquet
Днес бяхме на преглед и веднага на отчет:бебо си е 100% мъж, съответства си на седмиците и е малко едричък, вече сме 1,800кг LaughingОще е седалищно и дано се обърне, че не ми се ражда секцио. Вече започнах да се чувствам като тюлен, че то и килцата, които са на моето дупе вече са доста-16 Embarassed и трябва сериозно да намалям храната/не че се тъпча/, защото това чудо после иска сваляне.
Мерси за номерата на щъркелчетата, веднага си записах, че то нищо не се знае.
Чао, засега и Весели празници!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт