МАРТенското ни човече, маха вече с ръчички и крачета!

  • 12 795
  • 295
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 1 467
За предната плацента - предполагам, че ако не беше нормално, докторът щеше вече да ти каже. Не се притеснявай:)

Ти си две седмици напред и бебето е 1 и 200, а аз съм в 27 седмица и моето е 1 и 100 Simple Smile
Лелее, май е големичко?

# 241
  • Мнения: 452
Здравейте момичета! Идеята за щъркелчетата е страхотна! Аз тук имам постоянен достъп до интернет, но както ви казах може би ще живея в Плевен известно време /а там нямам PC/, та не ставам за щъркел. Но с удоволствие си записвам номерата на другите, за да ви известя когато бебчо се появи Grinning А иначе утре сутрин заминаваме за Плевен и ще бъда там чак до другата година, няма да мога да чета и пиша Sad, после незнам как ще наваксам. Затова още сега пожелавам на всички весели коледни и новогодишни празници и много, много здраве,щастие и усмивки през новата година и най-хубавите подаръци през март Hug

# 242
  • Мнения: 140
morgause ,хехе,ти видя ли колко е бебо на marchella?Моето е по-дребничко,защото има вероятност да съм в 27 седмица и аз.малка,но все пак я има...а и съм доста дребна,лекарката каза че за височината и килата ми всичко е ок.А и нали си подръпвам цигарки...Така че не се притеснявам.Иначе може би си права,ако имаше нещо нередно,щеше да ми каже.Благодаря. Hug

# 243
  • Мнения: 510
Здравейте мили бъдещи и настоящи мамчета Simple Smile Мнооого отдавна не съм се включвала, но все пак съм тук. Искам да пожелая на всички вас весели весели празници, да получите много хубави подаръци и усмивки! Вижте и чуйте всички, които обичате и ви обичат! Весела Коледа  Hug santa2 Kissing Heart

# 244
Здравейте и от мен!

И ние бяхме на консултация снощи. Добре сме, отговаряме си на седмиците. Потвърдиха, че сме мъже. Мама е +10 досега.

за плацентата лекарката ми каза преди време, че предната и задна плацента са добре, страничните са по-особени за тях при раждането.

Весели празници на всички и от мен! People Santa И късметче в баницата! Flowers Four Leaf Clover

# 245
  • Мнения: 492
Здравейте, ние бяхме на консултация в понеделник, но аз нямах интернет да споделя  Sad . Всичко е ОК и аз съм много щастлива, а иначе съм + 11  Embarassed пък остават месеците, през които най-много се наддава  Rolling Eyes ама какво да се прави - здраве да е.

за предлежанието - някой беше споменал - 5 дни преди да родя ми казаха, че е седалищно, но после се обърна и всичко беше нормално при раждането. Явно бебетата имат свое мнение по въпроса кога да се обърнат и наместят, тъй че спокойно бъдещи мами, не се шашкайте  Heart Eyes

# 246
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
Радвам се, момичета, че всички сме за идеята за щъркелчетата на нашата тема.

А моя бебчо колко ли е голям вече? Сега ще потърся по таблиците, където е осреднено.

# 247
  • Мнения: 319
И на мен ми е интересно за щъркелчетата, ама пусто няма други мами в Канада Sad Тъй че нашата бебешорка май ние ще си я оповестим, че е дошла на бял свят. Най-вероятно ще кажа на мъжа ми да драсне в темата, въпреки че тук е разрешено денонощно да е при мен в болничната стая, и не се знае дали въобще ще се прибира до в къщи. Ама сигурно ще го пратя да дремне поне. Тъй че бързо ще пусне инфото за  baby_neutral
И аз отсега искам да ви пожелая весели празници, Весела Коледа, весело посрещане на Нова Година, весели подаръци (не само сега под елхичките, ами и през март в ръчичките baby_neutral ). Всичко най-най-най от мен santa2

# 248
  • Мнения: 2
Здравейте Мили Мамчета,
Аз рядко се включвам , но ви чета като имам време и толкова много се радвам че ви има.
Чудесна идея за щъркелчетата, аз съм в началото и затова ще си запиша някой номер Simple Smile
По празниците няма да имам връзка с вас, затова искам да ви пожелая
ВЕСЕЛА КОЛЕДА И ЩАСТЛИВА НОВА ГОДИНА!!!
Много прегръдки и целувки на всички, много усмивки и само положителни емоции!!!

http://www.123greetings.com/view/EJ11222060139431

# 249
  • Пловдив Белащица
  • Мнения: 1 447
И на мен ми е интересно за щъркелчетата, ама пусто няма други мами в Канада Sad Тъй че нашата бебешорка май ние ще си я оповестим, че е дошла на бял свят....
Е с един SMS не става ли. Не е нужно да звъниш.

# 250
  • Мнения: 129
Здравейте момичета.
Малко ще се отклоня от темата , но мислили ли сте вече върху въпроса за избор на адаптирано мляко , в случай , че се наложи.
Какво ще изберете?

# 251
  • Мнения: 316
За за за щъркелчетата  Grinning. Ще взема и аз да пусна някой смс или пък да званна, ако си раждам вкъщи.
Весела Коледа на всички малки и големи  Hug Hug

Поздрави!   bouquet

# 252
  • Мнения: 319
Mango, нямаме мобилни телефони. И на мен ми мина през ума, ама няма начин ooooh! Само да мине всичко, ще ви уведомя, няма да ви спестя нищо  bouquet

# 253
  • София
  • Мнения: 8 283
Mango, нямаме мобилни телефони. И на мен ми мина през ума, ама няма начин ooooh! Само да мине всичко, ще ви уведомя, няма да ви спестя нищо  bouquet

Mango - 088 x .... e Mobiltel => www.mtel.bg безплатно е само регистрация трябва да имаш

# 254
  • София
  • Мнения: 8 283
Здравейте момичета.
Малко ще се отклоня от темата , но мислили ли сте вече върху въпроса за избор на адаптирано мляко , в случай , че се наложи.
Какво ще изберете?

Аз тъй като съм от не кърмещите мами, а в болницата ми бяха давали добавка, попитах какво дават и ми казаха "Фризолак" (до 2м, сега се казва Фризо1), след това минахме на НАН А.Р. (антирефлуксно мляко, до 6тия месец, предписано от педиатъра), Милумил 2, (с вкус на ванилия до 8мия месец), Милумил 3 (нищо общо с вкуса на 2, към 9м включих и кисело мляко редувах го като откажеше едното Sad, това със знанието на педиатъра), Хипп 3 (с вкусна ванилия, има и с вкус на ябълка но него не сме пробвали), Фризо3 (с вкусна ванилия е, след 1г.2-3м)

Общи условия

Активация на акаунт