МАРТенското ни човече, маха вече с ръчички и крачета!

  • 12 794
  • 295
  •   1
Отговори
# 255
  • София
  • Мнения: 8 283
Някой ходил ли е на курсовете на "9 месеца"?

# 256
  • Мнения: 1 232
в нашата болница също даваха фризолак,в къщи бяхме на Аптамил

# 257
  • Мнения: 319
Мама на слънце, знам аз всичките сайтове за sms-и, и регистрации имам навсякъде, ама моя мъж няма да се навие да праща съобщения, пък и ще бъде по-подробен, ако пише направо тук, в темата. Тъй че, той ще е моето щъркелче. Надявам се да не се сърдите  Hug

# 258
  • Мнения: 1 467
Ами аз съм особен случай, нещо не обичам мобилни телефони, дори приятелите ме обвиняват в това:)
Но пък веднага щом се върна от болницата, живот и здраве само да има, ще ви пиша!:)

# 259
  • Мнения: X
Моят термин е на 21-ви /живот и здраве да устискам дотогава/  Praynig
Пишете ме и мен щъркел-доброволец: 0899 843 442 Деси.

На всички момичета без Интернет по празниците от сега да пожелая прекрасни семейни моменти, радост, усмивки и здраве!

# 260
  • София
  • Мнения: 8 283
Мама на слънце, знам аз всичките сайтове за sms-и, и регистрации имам навсякъде, ама моя мъж няма да се навие да праща съобщения, пък и ще бъде по-подробен, ако пише направо тук, в темата. Тъй че, той ще е моето щъркелче. Надявам се да не се сърдите  Hug

Simple Smile


ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ МОМИЧЕТА
аз ще съм със свеки/тата Simple Smile или тя/те ще е с мен/нас ще са на гости за 2 дни Simple Smile и аз тържествено съм обещала да съм мила и добричка в духа на Коледа,:oops: ..... ще гледам и да не се впрягам дори вътрешно Mr. Green

Последна редакция: пт, 22 дек 2006, 22:50 от Мама на слънце

# 261
  • Мнения: 339
Здравейте момичета,
Чудеста идея с щъркелите и телефоните  Simple Smile
Ние може да сме си щъркели със Таня Генова, ако има желание  Wink
Телефонът ми е 408 355 8889 Simple Smile Ели
Весели Коледни празници на всички!

# 262
  • Мнения: 251
Здравейте, момичета. Не съм писала отдавна, защото нямахме интернет, но изчетох всичко.
 Идеята за щъркелите е чудесна. Много ти благодаря Ели Мели. Естествено, че  искам да споделим новината за раждането на бебетата. Моят телефон е 1-818-306-0301.
  Сега  пожелавам Весела коледа и Нова година на всички.  Предполагам, че ще мога да чета, но не съм сигурна, че ще мога да пиша.
 Много здраве и радост на всички през новата година.

# 263
  • Мнения: 337
Здарвейте и от мен
за щъркелче аз съм пас както върви май ще съм от февруарските мартенки Laughing
пожелавам на всички ви весеки празници а пък за подаръците ние си знаем  Hug Hug Hug

# 264
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
Здравейте, момичета. Вчера си купих поредния брой на Моето дете . Въ тре има на снимка момиченцето на Зайо - Дени. Много е сладка.

zayo - ти видя ли Дени в "Моето дете"?

Весело посрещтане на празниците и от мен. Аз поне ще пиша редовно , тъй като ще почивам само на официалните за това дни.

# 265
  • Мнения: 1 232
Здравейте, момичета. Вчера си купих поредния брой на Моето дете . Въ тре има на снимка момиченцето на Зайо - Дени. Много е сладка.

zayo - ти видя ли Дени в "Моето дете"?

Весело посрещтане на празниците и от мен. Аз поне ще пиша редовно , тъй като ще почивам само на официалните за това дни.
еееееее ще си го купя непременно,но зайо ми се губи от погледа последните 10-тина дни.Весели празници момичета,обичайте и бъдете обичани!!!!!

# 266
zdraveite mili martenskli mami   bouquet
ne sum vlizala ot strashno mnogo vreme zashtoto spriah da hodia na rabota, a niamam net vkushti  Sad
i chestno kazano mnogo mi lipsvat razgovorite s vas  Sad

burzam vednaga da vi se pohvalia - shte si imame devoika  newsm44
mnogo sum shtastliva a za tatkoto da ne govorim - toi mnogo iskashe da e devoika i sega e mnogo gord Simple Smile

shte gledam da vlizam kolkoto se moje po-chesto

iskam da vi pojelaia veseli praznici, da izkarate edni nezabravimi dni i jivot i zdrave prez novata godina da se radvate na zdravi bebcheta

# 267
  • Мнения: 492
Здравейте и от мен, много ни е напрегната програмата по празниците и не знам колко време ще имам да влизам във форума.

Искам да пожелая на всички ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ !!!

НЕКА СИ ПОЖЕЛАЕМ В ЖИВОТА НИ ДА ИМА ПО-МАЛКО ТРЕВОГИ И ПРОБЛЕМИ, А ПОВЕЧЕ ЗДРАВЕ И УСПЕХИ, НАДЕЖДА И ОПТИМИЗЪМ, ПОВЕЧЕ УПОВАНИЕ В ЕДНО ПО-ДОБРО БЪДЕЩЕ - ЗА НАС И ДЕЦАТА НИ, ЗА БЪЛГАРИЯ.

И НЕКА СРЕД ЗВЪНА НА ЧАШИТЕ С ВИНО СИ ПОЖЕЛАЕМ ОЩЕ НЕЩО: ПОВЕЧЕ ДОБРОТА МЕЖДУ НАС, ПОВЕЧЕ МЪДРОСТ В ПОСТЪПКИТЕ И ПОМИСЛИТЕ НИ, ЗАЩОТО БОГ СЕ РАЖДА, А БОГ Е ЛЮБОВ !!!

ДА СЕ ПОЗДРАВИМ С НАСТЪПВАЩАТА КОЛЕДА И ДА ПОСРЕЩНЕМ 2007-МА С УСМИВКИ... С НАДЕЖДИ... С МНОГО МУЗИКА И, КАКТО ВИНАГИ, С ДОБРО НАСТРОЕНИЕ !

# 268
  • в бяла къща с голямо дворче... след софийското околомръсно
  • Мнения: 908
Весели празници, дебеланки Hug!
Бъдете щастливи, здрави, обичани, ухажвани, обгръщани с много нежност и любов не само по празниците, а през цялата следваща година Heart Eyes! Дано най-любимите ви хора ви зарадват с най-мечтаните подаръци, а март месец ние сами  да си подарим по едно здраво и красиво бебче Peace!

# 269
  • Мнения: 1 232
Честита Коледа момичета!!!!!Много здраве щастие и успехи!!!! Hug  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт