МАРТенското ни човече, маха вече с ръчички и крачета!

  • 12 790
  • 295
  •   2
Отговори
# 270
  • plovdiv
  • Мнения: 199
ВЕСЕЛА КОЛЕДА
С пожелание за много здраве,щастие и любов.Приятно празнуване и не забравяйте на този хубав празник да кажете на любимия до вас,че го обичате.

# 271
  • Мнения: 118
Весела Коледа, бремелинки! Да си пожелаем леко добременяване, да сме здрави, усмихнати и Новата година да ни дари с най-сладките и добрички бебчета на света! newsm10.
Момичета, да ви се похваля, че и азот 22.12 вече съм омъжена жена. Simple Smile ще кача снимки в албумчето. Бях нестандартна булка, понеже подписахме само с родителите и кумувете и по-скоро приличам на самодива с тази рокля, отколкото на булка, но това няма значение  Laughing
Забелязали ли сте в темичките на януарските мамчета, че има много полезни линкове относно това какво да правим след като бебчо се появи, как се развиват действията в първите седмици след раждането, mini 79 , ако искаш, може дадобавиш и към нашите темички тези линкове, смятам, че ще са ни от голяма полза, особено на бъдещите мами без никакъв опит, като мен.....

# 272
  • Мнения: 118
опааааа, извинявам се на mini 79....... едва сега видях, че въпросните линкове са включении в нашите темички.......ужасно съм разсеяна......дано е от бременността и да отмине..... Joy Joy

# 273
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
Честита Коледа на всички!! Да си гушкаме здрави бебчета. Честито и на Радинела !!!

# 274
  • Мнения: 817
Весела Коледа на всички с големи тумбачета!
Пожелавам на всички бъдещи мами здрави и усмихнати бебоци! easter

# 275
  • Мнения: 781
Честито Рождество Христово на всички и весели празници  bouquet
Нека през Новата 2006г. се сбъднат всичките ни мечти!

# 276
  • София
  • Мнения: 1 781
Честита коледа на всички, казват че днес небето се отваря за да приеме всяка една мечта, така че бъдещи и настоящи мамчета, нека си пожелаем най-хубавите неща за нас и нашите най-близки хора, да сме здрави, обичани, късметлии, щастливи и всичко останало което се сетим.....и нека си пожелаем по нещо по-специално, все пак нали на коледа се случват чудеса  smile3525. Весело изкарване на празника на всички  Hug

# 277
  • Мнения: 1 467
Весела Коледа и от мен! С най-добри пожелания!  bouquet

# 278
  • София
  • Мнения: 8 283
ВЕСЕЛА КОЛЕДА!
Много здраве на всички мами, татковци и коремчета-бебоци.
Лека бременност и скоро да се радваме на подаръка  ylinfant, които получих от Добрия дядо santa2 в 8:20 на 25.12.04 Simple Smile

# 279
  • Мнения: 1 232
ВЕСЕЛА КОЛЕДА!
Много здраве на всички мами, татковци и коремчета-бебоци.
Лека бременност и скоро да се радваме на подаръка  ylinfant, които получих от Добрия дядо santa2 в 8:20 на 25.12.04 Simple Smile
"естит рожденник мила!!!Жив и здрав да ви е!!! Hug

# 280
  • Мнения: 376
Весела Колена на всички вас !!! Нека добрия старец ни донесе много здраве , късмет и разбирателство  !!!
Нека новата година ни донесе най прекрасния подъарък , здрави и добри дечица !!!
Мама на слънце да ти е жив и здрав рожденника , желая му прекрадно детство изпълнено с много смях и веселие !!!
За нашето семейство тази Коледа не беше от най добрите , вчера по спешност оперираха мъжът ми от апандисит. За пореден път се сблъскахме с лекарското безхаберие .   #2gunfire Надявам се новата година да ни донесе по добри дни изпълнени с много любов и радост !!!


ЧЕСТИТО РОЖДЕСТВО ХРИСТОВО !!!

# 281
  • Мнения: 388

Честита Коледа момичета!
Тази коледа ще е специална за нас!
Нека си помечтаем! И това което си помечтаем да се сбъдне!

Мама на слънце Честит рожденик!
Много да те радва и слуша и без да се разболява Hug Hug

# 282
  • Мнения: 388
eva74 Бързо възстановяване на съпругът ти! Да го изпишат бързо!
И на нова година да си най- щастливата Невеста! Hug

# 283
  • Мнения: 376
Благодаря ти Мимич , надявам се утре да го изпишат и да прекараме един спокоен празник .

# 284
  • Мнения: 2 122
Честито Рождество Христово и весела Коледа на всички момичета и техните семейства. Пожелавам ви най- вече здраве и щастливи мигове заедно. А за догодина- нали си знаете- пухкави и здрави дечица да радват домовете ни.
Ева- скорошно възстановяване на татито ви.

Общи условия

Активация на акаунт