Моля, помогнете в избора на помпа за кърма

  • 2 701
  • 44
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 897
присъединявам се към всички мнения до сега Grinning- АВЕНТ! И си я вземи в болницата, защото на мен както не ми слизаше кърмата, така накрая се оказа, че каналите са ми запушени, добре че беше тази помпа.

# 31
  • Пловдив
  • Мнения: 563
Аз съм ползвала също на Авент и съм доволна, но чак пък да си заслужава 80 лв ми се вижда малко прекалено. просто на пазара няма друг качествен продукт и искаме или не, трябва да дадем толкова.

# 32
  • София
  • Мнения: 147
АВЕНТ, без колебяние! Благодарение на нея, се справих успешно с потичането и регулирането на кърмата в началото! Много е добра и удобна и лесна за употреба.  И аз я купих от аптеките Ремедиум - беше на най-изгодна цена. За сведение кърмих година и два месеца сина си smile3521 Стискам палци за другата седмица, да гушкаш здраво и послушно бебче!

# 33
  • Мнения: 182
Много благодаря, момичета! С пълно единодушие нея я избираме!

# 34
  • Мнения: X
Здравейте!

Адашке desili, прости,че ти нахлувам в темата, но и на мен ми предстои такава покупка и много ми помогна с твоя въпрос!  Hug
Имам само още едно питане: Дали въпросната готина помпа може да се съвмести някак със шишетата за хранене на Чико? Пробвали ли сте?

# 35
  • Мнения: 3 926
Всъщност ако наистина сте решили да кърмите шишета почти няма да ви трябват Wink Все пак детето се храни от гърдата. Изцеждането е при тежест и т.н... инфо във форума има доста по въпроса.
Иначе Авент би трябвало да е съвместима с физиологичните Чико шишета. Съвместима е с обикновени стъклени бурканчета за сладко, а това е много по-финансово изгоден начин за замръзяване и съхранение на кърма.
Леко раждане и успешно кърмене Hug

# 36
  • София
  • Мнения: 6 011
Само "Авент"

# 37
  • Мнения: 4 181
не съм чела предните постинги, че вече 2 не виждам, но съ сигурност най-доброто е Авент Peace

# 38
# 39
  • Мнения: 4 155
При 2-те си раждания съм използвала 3 или 4 помпи. Авент беше най-добрия избор. Всъщност 30те помпи пробвах с първото дете и така и не се научих да ги използвам.Много ме болеше. А с бебето бях с Авент и само първите 2-3 пъти не успях да цедя. После стана много лесно.

# 40
Авент   newsm10 , ползвах я аз и съм страшно доволна. Сега я ползва моя приятелка и благодарение на нея /и наличието на кърма разбира се/ майчето храни освен своето бебче и още едно мъниче, чиято мама има малко кърма.

# 41
  • Пловдив
  • Мнения: 512
обикновена цилиндрична помпа-6лж нея ползвзм 3 месец  съм доволна

# 42
  • У дома
  • Мнения: 96
AVENT. БЪРЗО, ЛЕСНО, УДОБО. ВСИЧКИТЕ ТЕЗИ ПОКАЗАТЕЛИ СА МНОГО ВАЖНИ В СЛЕДРОДИЛНАТА ЛУДНИЦА.

# 43
# 44

Общи условия

Активация на акаунт