Препоръчайте болкоуспокояващо

  • 1 164
  • 12
  •   1
Отговори
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 562
Здравейте!
Моля ви се ,кажате ми какво  да пия за болка , Алул@н не действа
Лекуваме зъб . Счупи се . Отвориха го . Долен ,преди мъдреца (който ми е поникнал на една страна към бузата и нагоре къв коста - абе не мога да обясня) , зъбчето ,което ми работят е преди него. Много трудно ме хвана упойката , слагаха още два пъти ,отвориха го . Стоях седмица така  .
 Днес пак , упойката обаче не ме хвана. Голямо ръчкане  в каналите , тунели все едно копа . Доколкото  разбрах  май има възпаление  ,  по реакциите  на доктора  
като ръга с иглите  и диодите пилкат ,а той цъка с уста .
 Сложи ми този път нещо като поста в зъба и стаеше като запечатан - еййййй , едва се прибрах от зор  . Много ме боли кост ли е ,какво е не знам.  Той ми каза да пия нещо ,хубаво ама не помага .Ухото боли чак и зъбите са брутално чувствителни и болезнени ( този мъдреца след болният зъб и над него )
Значи , като лежа ми е по -добре,  стана ли и ужаааас .
И ухото все едно ми тупти .
Махнах част от пълнежа в зъба и ми поолекна . Обаче още боли ухото ,половината зъбче болното е много болезнено чувствително и напред зъбите и те болят чак.
4 часа са минали от  Алул@на , ще се гръмна трябва да пия нещо още - молЯ ви какво да е това ,дайте ми акъл .
И не ,доктора  не вдига, той като цяло рядко вдига и изобщо... лошо ми е ,всичко ми трепери ,накрая ще хвана едни клещи и ще си махна всички  зъби  😭😭😭😭😭
Звуча май хистерично - ама така и се чувствам.

Последна редакция: пн, 21 ное 2022, 17:05 от Не се сърди, човече

# 1
  • Мнения: 856
Не разбрах кога са Ви затворили зъба с това нещо като паста? Усещате ли пулсиране в болния зъб в момента?
Можете да пиете Нурофен, ако нямате алергия към ибупрофен, но първо прочетете в листовката през колко часа се пие и спазвайте указанията, за да има ефект. Аулин можете да пиете през 12 часа, но не трябва да се прекалява с него, защото е много силно лекарство, а и ако не Ви действа, пийте нещо друго.
Можете да си купите и смрадлика и да си жабурите устата с отварата.

# 2
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 297
Оки

# 3
  • Мнения: 1 245
Аз ползвам за по-силни болки Темпалгин и ми действа добре, но не е така и за други хора. Какво да ви кажа, освен медикаменти, да ви посъветвам в това студено и влажно време да не излизате навън, освен пробването на различни хапове.

# 4
  • Мнения: X
Пробвай оки. Има го вече и в бг аптеките. Кетонал също.

Съветвам те да си извадиш мъдреца като се оправиш.

# 5
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 562
Днес 10 и 30 часа  излязох от кабинета  със запълнен зъб .
Извинете наистина  за  неадекватните писаници.
Туптенето  е в зъбите или венеца  ,не мога да разбера , просто си правят състезание с ухото .
Трябва да  се стегна и да дойда на себе си ,защото утре имам работа в общината  и най-много ако отида така да ме пратят на тест за алкохол и наркотици.

# 6
  • Мнения: 856
Днес 10 и 30 часа  излязох от кабинета  със запълнен зъб .
Извинете наистина  за  неадекватните писаници.
Туптенето  е в зъбите или венеца  ,не мога да разбера , просто си правят състезание с ухото .
Трябва да  се стегна и да дойда на себе си ,защото утре имам работа в общината  и най-много ако отида така да ме пратят на тест за алкохол и наркотици.
Ако това пулсиране продължава и утре, най-добре се обадете или отидете пак при зъболекаря. Може да се наложи да махне лекарството. Аз имах ужасно пулсиране в един зъб след затварянето му с калций - когато го махнаха и оставиха зъба отворен, изпитах невероятно облекчение. Може и при Вас това, с което е запълнен временно зъба, да не се приема от организма, но първо пийте нещо за болката и изчакайте да видите дали ще отмине.

# 7
# 8
  • Мнения: 630
Дексинал, но внимателно прочетете листовката. Трябва да има голям интервал между два приема.

# 9
  • Мнения: 38
Паракофдал при мен работи безотказно , но внимавайте с него , от групата на наркотичните аналгетици е . Макс 3 таблетки дневно и за три дни.

# 10
  • Мнения: 856
Паракофдал при мен работи безотказно , но внимавайте с него , от групата на наркотичните аналгетици е . Макс 3 таблетки дневно и за три дни.
На мен това лекарство не ми действа добре и се чувствах като пияна от него.

# 11
  • Варна
  • Мнения: 1 791
Кетонал.

# 12
  • Мнения: 162
Аналгин и аулин могат да се пият заедно за болка след вадене на зъб, ако това питате, защото не разбрах какво точно питате.

Общи условия

Активация на акаунт