Забременяване от донор

  • 4 867
  • 104
  •   1
Отговори
# 60
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 297
Че то наследствени болести всеки има, кофти харктер е много относително. Предполагам, че донорите се изследват за такива неща.

# 61
  • София
  • Мнения: 35 275
Абсолютно.
В скандинавска банка е скъпо, но имаш пълно досие + снимки.

Дете е това, може да е в пъти по- обичано и да му се даде един прекрасен шанс, пък какво мислят другите не трябва да е фактор за решението.
Казвам само, че нещата ужасно много се промениха и значение има само за буля Цона, че не знае кой е бащата.

# 62
  • Мнения: 1 590
Не мисля, че е дошло още, прованса лъха жестоко в мисленето на много хора, след 20 години - може би.

# 63
  • София
  • Мнения: 35 275
Аз в прованса не бих родила от донор, в малко градче също.
Има достатъчно градове, чудесен избор.

# 64
  • Мнения: 588
Където съм ходила в малките градове и съм общувала с хора от там ми се струва че там нямат такива проблеми. Сякаш са малко хората които не са имали възможност да срещнат някого. Даже много млади майки с по 2 деца съм виждала. Повечето такива трудности хората имат в големите градове.

# 65
  • Мнения: 1 590
Въпреки че съм родена и расла в София всяка ваканция беше - бързо беж при баба в малък град.
Скоро ходих - една четвърт от хората в Гърция, една четвърт - Испания, една четвърт - Италия, една четвърт - пенсионери.
Може и да греша, иначе всички мои познати от там са точно както Мерилин го описа, по двойки, но и доста деца от различни от сегашните половинки.

# 66
  • Мнения: X
Където съм ходила в малките градове и съм общувала с хора от там ми се струва че там нямат такива проблеми. Сякаш са малко хората които не са имали възможност да срещнат някого. Даже много млади майки с по 2 деца съм виждала. Повечето такива трудности хората имат в големите градове.

И на мен това ми прави впечатление. Но в малкия град много от хората живеят в един дом с родителите си, които имат сериозно влияние. Най-често се изразява в това “айде женете се вече и правете бебе”. Аз също съм виждала доста млади майчета в малките градове, в големите не точно.

# 67
  • Мнения: 186
Имаш ли подкрепа от близките? Има ли кой да ти помага - сестра, майка, братовчедка?

# 68
  • София
  • Мнения: 480
Здравейте момичета.
На 37 год съм. Нямам партньор ,но много искам бебе. Какво мислите по въпроса за бебе от донор ?
И аз съм мислил за такъв вариант

# 69
  • София
  • Мнения: 4 884
С три ръце ЗА. Действай, че часовникът яко тиктака. Страшни моралисти и привърженици на семейния уют тука, все едно има гаранция, че ако имаше мъж и направите бебе, няма да офейка и да те остави сама с детето.
Ти си забременей и си роди, пък ако ти е писано, твоят човек може да те срещне и след години и ако е истинският, ще те обича с все детето.

# 70
  • Мнения: 940
С тази тема какво искаш да кажеш, не успях да намеря любовта, дали поне да вкуся от плода й?
Направи си изследвания и виж имаш ли време да чакаш още или менопаузата чука на вратата.  
Можеш да създадеш хубаво семейство, с много любов. Консултирай се с психолог. Нужно е да откриеш каква е причината още да не си срещнала принца и т.н.
Мъже има, време има, просто трябва да опиташ нещо, което не си правила все още, различен подход. Хвърли я тази въдица в различна посока. И до 2-3 години да си се обебила (термин в бг мама) по естествен начин и с много любов. Едно дете иска да има и мама и татко.

# 71
  • Мнения: 6 621
В тоя форум всичко се лекува с психолог - от проблеми с апетита до липсата на партньор Trollface

# 72
  • Мнения: 940
Ама как ще се консултираш с психолог, нали ще излезе че си луд. В никакъв случай. В бг мама знаят по-добре.

# 73
  • София
  • Мнения: 35 275
Психолога ще ѝ отговори защо досега не е срещнала подходящия? Вярно ли?

# 74
  • Мнения: 3 248
Психотерапевтът (а не психолог), ако е в час изобщо не отговаря на въпроси и не дава съвети, но може да помогне сами да сменим гледната си точка, дори само като ни изслуша истински. Аз също съм за.
Случва се да ни привличат мъже, които не са подходящи за брак или пък точно тия дето не са привлечени от нас. А други, подходящи да не забелязваме.
Но понеже темата не беше - как да си намеря подходящ мъж, може това да не е на дневен ред, не знам.

Последна редакция: пт, 02 дек 2022, 11:36 от Одри ♡

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт