Засякох мъжът на най- добрата ми приятелка с любовницата си.

  • 12 526
  • 312
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 35 224
Приятел е това, не комшийката, с която се засичаш веднъж на три седмици.

Аз съм виждала два пъти подобни сцени, единия кимнах споко, във втория ме нахендриха мен Joy

# 46
  • Мнения: 1 473
Аз също бях в пдобна ситуация преди време и още на същият ден казах на моята приятелка какво съм видяла. Не й стана много проятно, но и до днес ми е благодарна, че съм й казала. Е, вече бившият й мъж ме блокира във фейсбук, но това е друга тема.

# 47
  • Мнения: 17 409
Добре бе, като ги виждате, снимате ли, интервюирате ли, преследвате, светите им в гащите ли? Какво?
Какво значи - казах? Що пък вие да решавате какво да стане, че и най-доброто било?

# 48
  • София
  • Мнения: 35 224
Щото те имат коз, бе, Дрен. Или го пазиш или цакаш, всеки си решава за себе си.

# 49
  • Мнения: 7 493
Приятел е това, не комшийката, с която се засичаш веднъж на три седмици.

Да, съгласна съм, много ми е близка  но аз слушам тия драми от повече от 10 години  без да предприема никакви реални действия за промяна. След  като, тя си затваря очите, а съм сигурна, че знае, защо аз да си навирам главата и после, ако се разделят заради тая случка,  да ми тежи на моята съвест?

# 50
  • София
  • Мнения: 35 224
А, това е друга бира.
Отклонявай темата и си свиркай, щом не е прецедент.

# 51
  • Мнения: 1 517
25 години брак пишеш, че имат.. Не се бъркай...
Знам за истински такъв случай преди години, комшийка докладвала на съпруга, военен, че комшията посещава жена му... Оня ги беше застрелял и двамата, а после обвиняваш комшийката,  че му е казала.

# 52
  • Мнения: X
Каквото и да решиш, на твоята съвест нищо не бива да тежи. Нито имаш вина за нещо, нито си отговорна за техните действия.

Явно тя е от тези, които просто се оплакват и търсят рамо да си поплачат, но не предприемат нищо. Аз лично такива хора не харсвам и ги държа далеч. Винаги съм готова да помогна, ако човек има проблем, винаги ще изслушам. Но 10 г да чувам едно и също, няма да издържа.

Аз държа на чистите отношения. Бих казала дословно какво съм видяла. Ако тя не ти е истинска приятелка, отношенията ви ще приключат, но може и да не е голяма загуба. Аз бих казала на наистина близък човек.

# 53
  • Мнения: 3 704
Случайно засякох мъжът на моята приятелка, излизайки от хотел с жена.
Тя го подозира от лятото, споделя ми, оплаква се, намира в мен някаква подкрепа, така да се каже. Сега изведнъж се оказах съучастник, защото , не знам дали такова нещо се споделя.
В същото време се виждаме често, а аз се чувствам гузно. Защото Знам истината и тя ме изяжда, но не мога да й го причиня..
Знам, че един ден, ако разбере че съм знаела  нашето приятелство ще приключи мигновено.
И аз бих реагирала така, предпочитам истината, пред замазване на очите, особено от Приятел.
Но....как се постъпва в такава ситуация?

Вестоносците на лоши новини почти винаги го отнасят без да имат вина за случилото се. Аз не бих казал, защото няма как да съм 100% сигурен че има изневяра, а и не искам да се намесвам в личния живот на никой, дори и на брат ми.

# 54
  • Мнения: X
Аз бих ѝ казала не че ѝ изневерява, а че съм го видяла еди си къде с друга жена. Както и други хора казаха, може да е било работна среща или друг ангажимент. А може и изневяра да е било. Аз не бих мълчала, ако става въпрос за близка приятелка. Ако се окаже, че ѝ изневерява и после се разберат и го отнеса аз - така да бъде. Предпочитам го пред това да ми тежи, ако знам, че прави нещо зад гърба ѝ. Аз ако съм в нейната ситуация бих искала някой да ми каже възможно най-скоро.

# 55
  • Мнения: 17 409
Видях, чух и подобни не са коз.
То може и да било по работа, ама друго си е да кажем, а.
😂😂😂

# 56
  • Мнения: 1 517
От доста мъже съм чувала, че няма мъж, който да не изневерява, стига да може. Някои го правят възпитано, в друг град, от време на време, без обвързване. На някои не им пука, считат това за свое право,  приятелката ти трябва да е наясно отдавна с какъв мъж си има работа. Една повече или по малко няма особено значение.

# 57
  • Мнения: X
Ми замисли се с какви мъже си се обградила. Защото аз смятам, че има много, които не изневеряват.

# 58
  • Мнения: 1 517
Ми замисли се с какви мъже си се обградила. Защото аз смятам, че има много, които не изневеряват.
Е те на теб точно ще кажат... Тези, които споделяха това, изневеряваха с мен..

# 59
  • Мнения: 32 050
Приятел е това, не комшийката, с която се засичаш веднъж на три седмици.

Да, съгласна съм, много ми е близка  но аз слушам тия драми от повече от 10 години  без да предприема никакви реални действия за промяна. След  като, тя си затваря очите, а съм сигурна, че знае, защо аз да си навирам главата и после, ако се разделят заради тая случка,  да ми тежи на моята съвест?

Може би наистина тогава да си мълчиш.
Явно просто си и слушател на вечните драми.
Няма нужда да ставаш част от тях.
Тепърва още ще и изневерява и тя ще разбира и ще седи.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт