Засякох мъжът на най- добрата ми приятелка с любовницата си.

  • 12 550
  • 312
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 540
Абе щом имат 25 години брак, жената е на 45+
Свикнала е вече на любовници, щом мрънка от 10 години. За кога тепърва ще си разваля семейството и за какво. Да си намери и тя някой.

# 61
  • Мнения: X
Ми замисли се с какви мъже си се обградила. Защото аз смятам, че има много, които не изневеряват.
Е те на теб точно ще кажат... Тези, които споделяха това, изневеряваха с мен..

Хвалиш ли се с това? Щото не е за пред хора.

След това последното обаче не се учудвам, че си мислиш, че всички изневеряват. Епитетите по твой адрес ще си ги спестя.

# 62
  • Мнения: 1 540
Не се хваля, споделям мнение.

# 63
  • Мнения: 6 669
Затва, като излизам от хотел, винаги съм с маска. На Зоро.
И няам такива проблеми.

# 64
  • Мнения: 1 540
Правилото е да се влиза и излиза по отделно

# 65
  • Мнения: X
А за правилото да не спиш с чужди мъже имаш ли какво да кажеш?

То не е правило де, всъщност е повече въпрос на достойнство, среден морал и минимална емпатия.

# 66
  • Мнения: X
Е, ясно е, че много хора изневеряват. И от двата пола. Василиса е права за едно нещо - много мъже биха изневерили ако им се отдаде възможност. А други спазват елементарни правила, за да не си развалят семейството. Някои правила наистина са лесни - да не излизат заедно от хотела. Да не ползват силни парфюми, за да не попива ароматът по дрехите на другия. Да го правят в други градове например, като цяло на места, на които трудно ще се забележи.

# 67
  • Мнения: 1 540
Хе хе, ако беше толкова просто.. Може пък да съм спала с тях за отмъщение, на моя..

# 68
  • Мнения: 6 669
Ха-ха, "чужд" мъж Simple Smile Simple Smile

Вървят англичанка, рускиня и французойка. Виждат пиян, лежи до тротоара.
Англичанката: - Оу, шокинг, това не е джентълмен !
Рускинята: - Свиня, животно, жена ти плаче у вас, а ти си изпил всички пари !
Французойката: - Мъж? Чий е този мъж? Ничий? Такси, такси !

# 69
  • Мнения: X
Да, много хора изневеряват. И не всеки, който е изневерил е задължително ужасен човек, макар че постъпката е гадна. Но всеки, който си изневерява тенденциозно, за мен попада в най-ниската категория хора. И е точно толкова просто. Ако нагонът му е по-важен от семейството, какво да си помисля за такъв човек?

Джеймс, “чужд” не защото е собственост, а защото човек с елементарен морал не би се намесил в двойка, знаейки че е третото колело.

Последна редакция: вт, 22 ное 2022, 00:30 от Анонимен

# 70
  • Мнения: X
Бед карма, не съм от хората, които изневеряват, но не съдя. Всеки трябва да реши сам за себе си. На някои не им пречи на семейството, други са ок да си затворят очите.

# 71
  • Мнения: 2 261
Благодаря ви за отговорите... Ще й насоча вниманието към един младеж, който отскоро кръжи около нея.
Даже, ако може с двама. Има да избива и за предния път. Да е сигурна, че ще е пак с него в ада.
После ти може да спиш с мъжа и, за да стане още по-голяма въртележка. Само ако е готин.

# 72
  • Мнения: X
Аз си вадя изводите за себе си. Не виждам как човек, на когото му липсва морал спрямо семейството му, ще е иначе много морален. Е, ако връзката е отворена и е съгласувано да е така, макар аз да не го разбирам, не е все пак изневяра. Но повечето връзки са отворени само от едната страна. И за мен няма оправдание да лъжеш години наред някого, вместо да си приключите фиктивните отношения. Не ме интересува кой как си решава проблемите в двойката, но си вадя заключенията за личностните качества на такива хора.

# 73
  • Мнения: 6 669
Скрит текст:
Да, много хора изневеряват. И не всеки, който е изневерил е задължително ужасен човек, макар че постъпката е гадна. Но всеки, който си изневерява тенденциозно, за мен попада в най-ниската категория хора. И е точно толкова просто. Ако нагонът му е по-важен от семейството, какво да си помисля за такъв човек?

Василиса, с всичко, което пишеш се закопаваш в очите ми. Не разбирам защо някой би афиширал, че изневерява евентуално, или пък че е курвата с daddy issues, която ползват за секс без грам да им пука, а на нея това ѝ е единствения начин да си вдигне самочувствието.

Джеймс, “чужд” не защото е собственост, а защото човек с елементарен морал не би се намесил в двойка, знаейки че е третото колело.

Гледам на хората на първо място като на индивиди, личности, и едва след това като на части от двойки, тройки, групи, племена, народи.
Да, не съм патриот, още по-малко моралист.
А "чужд" си е притежателно определение от където и да го погледнеш.

# 74
  • Мнения: 1 540
BadKarma, че те не се афишираха, напротив, криеха се, ама те тия неща се знаят.. И техните жени също не бяха от най верните...
И да наричаш някого курва, без да го ползваш, е признак на ниска култура.
Не се оправдавам, както казах, имах да си връщам на милото.
И не съм се месила в техните двойки, щото жените им така и не разбраха за мен, щото съм умна и дискретна, освен хубава.

Последна редакция: вт, 22 ное 2022, 00:10 от Прекрасная Василиса

Общи условия

Активация на акаунт