Да попитам за "Диане 35"?

  • 136 284
  • 612
  •   1
Отговори
# 555
hm mislq si,4e moje da si imala nqkakvi problemi s 4erniq drob,no sled priema na hap4etata ne6to v organizma ti da se e povliqlo nazle znam li...predpolagam samo ne sum doktor.no ot vi4ko,koeto sum 4ela za tiq hap4eta nqma da se u4udq vse pak.az za sebe si za momenta samo nqkoi drebni ne6ta nabludqvam kato reakcii,no nz po natatuk .6te se razbere

# 556
  • Мнения: 29
ами аз и личната лекарка мислим така,ама незнам АГ-то каза че е завишен,може би че е в горната граница,но все пак като е в норма защо ми ги изписа хапчетата незнам.Сега между другото се връщам от лекар - засегнат ми е черният дроб от хапчетата и сега една камара време на диета и медикаменти!А иначе снощи не го пих и цяла нощ си спинках и не повръщах.

Недей да хипохондрясваш!!!
До колкото разбирам дори и една опаковка Диане не си изпила.
Изключено е Диането да ти е повредило черния дроб.

Ако наистина е повреден, не е от Диането. Търси, причината е друга.
Както ползата от Диане идва с натрупване на лекарството. Така и вредите и страничните ефекти идват с натрупване, а не от няколко хапчета.


еми све пак мисля,че двамата доктори на който бях разбират повече от теб и мен,а и както споменах не го пия от 1 ден и вече ми няма нищо,освен това с дроба.Не съм имала от преди това проблем с дроба,защото преди няма и месец бях на профилактични годишни изследвания и всичко си беше наред.А и също така споменах,че може просто моят организъм да е такъв и да съм по-чувствителна.Но е от ДИАНЕТО!!!

# 557
  • Мнения: 29
hm mislq si,4e moje da si imala nqkakvi problemi s 4erniq drob,no sled priema na hap4etata ne6to v organizma ti da se e povliqlo nazle znam li...predpolagam samo ne sum doktor.no ot vi4ko,koeto sum 4ela za tiq hap4eta nqma da se u4udq vse pak.az za sebe si za momenta samo nqkoi drebni ne6ta nabludqvam kato reakcii,no nz po natatuk .6te se razbere

Не е задължително да имаш странични реакции.До колкото съм чела много рядко се оплаква някой,аз затова толкова дни чаках и виках,че ще ми мине,а и доктора ми каза,че 99% от момичетата преодоляват гаденето ,но аз не успях.На теб ти желая успех и да нямаш никакви проблеми нито с хапчетата,нито с лечението!!!   bouquet

# 558
  • Мнения: 898
ами аз и личната лекарка мислим така,ама незнам АГ-то каза че е завишен,може би че е в горната граница,но все пак като е в норма защо ми ги изписа хапчетата незнам.Сега между другото се връщам от лекар - засегнат ми е черният дроб от хапчетата и сега една камара време на диета и медикаменти!А иначе снощи не го пих и цяла нощ си спинках и не повръщах.

Недей да хипохондрясваш!!!
До колкото разбирам дори и една опаковка Диане не си изпила.
Изключено е Диането да ти е повредило черния дроб.

Ако наистина е повреден, не е от Диането. Търси, причината е друга.
Както ползата от Диане идва с натрупване на лекарството. Така и вредите и страничните ефекти идват с натрупване, а не от няколко хапчета.


еми све пак мисля,че двамата доктори на който бях разбират повече от теб и мен,а и както споменах не го пия от 1 ден и вече ми няма нищо,освен това с дроба.Не съм имала от преди това проблем с дроба,защото преди няма и месец бях на профилактични годишни изследвания и всичко си беше наред.А и също така споменах,че може просто моят организъм да е такъв и да съм по-чувствителна.Но е от ДИАНЕТО!!!

Определено на твоя "дроб" никога нищо му е нямало. От днес за утре засегнат "дроб" не се оправя.
А и дали си изпила 1 хапче Диане или 15-20 хапчета няма голяма разлика.
15-20 хапчета също са нищо.

Но няма значение вярвай в двамата лекари дето си посетила, а не на мен!!!!!!!

# 559
  • Мнения: 29
ами аз и личната лекарка мислим така,ама незнам АГ-то каза че е завишен,може би че е в горната граница,но все пак като е в норма защо ми ги изписа хапчетата незнам.Сега между другото се връщам от лекар - засегнат ми е черният дроб от хапчетата и сега една камара време на диета и медикаменти!А иначе снощи не го пих и цяла нощ си спинках и не повръщах.

Недей да хипохондрясваш!!!
До колкото разбирам дори и една опаковка Диане не си изпила.
Изключено е Диането да ти е повредило черния дроб.

Ако наистина е повреден, не е от Диането. Търси, причината е друга.
Както ползата от Диане идва с натрупване на лекарството. Така и вредите и страничните ефекти идват с натрупване, а не от няколко хапчета.


еми све пак мисля,че двамата доктори на който бях разбират повече от теб и мен,а и както споменах не го пия от 1 ден и вече ми няма нищо,освен това с дроба.Не съм имала от преди това проблем с дроба,защото преди няма и месец бях на профилактични годишни изследвания и всичко си беше наред.А и също така споменах,че може просто моят организъм да е такъв и да съм по-чувствителна.Но е от ДИАНЕТО!!!

Определено на твоя "дроб" никога нищо му е нямало. От днес за утре засегнат "дроб" не се оправя.
А и дали си изпила 1 хапче Диане или 15-20 хапчета няма голяма разлика.
15-20 хапчета също са нищо.

Но няма значение вярвай в двамата лекари дето си посетила, а не на мен!!!!!!!



Под засегнат дроб нямам предвид "СКАПАН" , а просто са ми завишени асат и алат , и имам малко изместване и разбира се ,че ще вярвам на двамата лекари ,все пак 5-6 години са учили!!!

# 560
  • Мнения: 898
Ами нали и аз това казвам, да вярваш на всичко що има титлата доктор пред името си. По един и същи начин мислим!

# 561
blagodarq ti mery_andjela .vse si mislq oba4e,4e tiq hap4eta s ni6to nqma da me izlekuvat i samo 6te si se tap4a s tqh 6tot si nqmam druga rabota,no sum dlujna vse pak da opitam.to svuu6nost nqma i to4no le4enie izmisleno za moq problem toest.kat ne stane 6te si hodq mazna i grozna i tolkova

# 562
  • Мнения: 29
blagodarq ti mery_andjela .vse si mislq oba4e,4e tiq hap4eta s ni6to nqma da me izlekuvat i samo 6te si se tap4a s tqh 6tot si nqmam druga rabota,no sum dlujna vse pak da opitam.to svuu6nost nqma i to4no le4enie izmisleno za moq problem toest.kat ne stane 6te si hodq mazna i grozna i tolkova

Аз пък викам кво ли толкова му има на това девойче,пък то малко мазна кожа и може би пъпки.Ми голяма работа! Simple Smile  Ако ти понасят добре хапчетата - пий ги,както ти е казал лекаря,пък то за 3-4 месеца ще си покаже,но и да не се получи желания ефект,все пак помни ,че има хора с много по-големи проблеми от мен и теб,и са в много тежко състояние,така че да си жива и здрава,пък красотата не е толкова важна.Има страшно красиви хора,с перфектни лица и тела,но отвътре са червиви,а и да не говорим здравословно.Така че Споко!!! Hug

# 563
to da be6e kakto kazva6 malko mazna koja:)no ne e za sujalenie.nalaga mi se na vseki 30 min da hodq nqkude da se popivam,za6toto ina4e izglejdat se edno sum se mazala s olio,a sutrin kato stana da ne ti dumam prosto kakvo e .za tova i tragnah po doktori.ne tolkova,4e mi puka,4e mi bila mazna,no ti vijdam,4e mi ima ne6to.ne e normalno prosto.to,koito me vidi se hva6ta za glavata prosto(sutrin primerno)prosto ve4e nervite mi sa na kraen predel i mi pisna prosto i tova ot okolo 3 god. seki den.predi tova imah papki,no s pudra se skrivaha,a sega prosto s taq mas nqma spasenie.blagodarq ti vse pak za okurajenieto:)

# 564
Аз имам поликистозни яйчници и докторите, при които съм ходила ми казаха да пия Диане -35, но много напълнях от тях без да съм яла повече от колкото преди. Знам,че тука темата е за Диане-то, но исках да попитам някой поликистозата само с хапчета ли се оправя???Благодаря !

# 565
mislq,4e moje i operativno,no tozi metod se prilaga ,do kolkoto znam,v nqkakvi po-specialni slu4ai,pri koito dr. variant prosto nqma.ina4e se lekuva s protivoza4atu4ni ili nqkakvi dr, hormonalni tabletki.a ti sled kolko vreme sled priema ostanovi,4e si napulnqla?

# 566
Az gi pih pone 2-3 godini...v nachaloto ne vijdah koi znae kakva razlika, no sled pyrvata godina i polovina napulnqh s 13 kg. Sprqh gi i zapochnah da piq Qsmin. Ot tqh se chyvstvah dobre i nqmashe nikakvo napulnqvane,no doktora mi kaza, che te nqma da pomognat pri moq problem. V momenta nishto ne piq...i ne mi idva redovno.Dori da kajem pochti ne idva. Napravo sym se vidqla v chydo. Az syshto znam za operaciqta,no nqkak ne mi se iska da stigam do tam.

# 567
mi za6to puk drugite hap4eta da ne ti pomognat i s kakvo tvoq slu4ai na polikistoza e po-razli4en?smisul mn. jeni se lekuvat s dr.hap4eta ne samo s dianeto.stranno mi e prosto.az tiq hap4eta ne mislq da gi piq pove4e ot 6 m.dori sega 2-ri den me boli glavata,no strannoto e ,4e ne cqlata ,a otdelna 4ast,koqto napravo pulsira.pih hap4e za glava,no polza nikakva.dali e zaradi dianeto?nqkakvi meniq?

# 568
  • Мнения: 29
mi za6to puk drugite hap4eta da ne ti pomognat i s kakvo tvoq slu4ai na polikistoza e po-razli4en?smisul mn. jeni se lekuvat s dr.hap4eta ne samo s dianeto.stranno mi e prosto.az tiq hap4eta ne mislq da gi piq pove4e ot 6 m.dori sega 2-ri den me boli glavata,no strannoto e ,4e ne cqlata ,a otdelna 4ast,koqto napravo pulsira.pih hap4e za glava,no polza nikakva.dali e zaradi dianeto?nqkakvi meniq?

На мен инжекции Деган и Диазепам не ми помогнаха ,та ти искаш един аналгин  Grinning

# 569
Absolutno sym obedena,che ne e zaradi Dianeto bolkata v glavata. Ne znam dali moq slychai e po-razlichen,no moga da kaja che sym hodila na 12 minimum lekara i vseki samo govori za tova diane.I pri syshto se polychi lek kosopad...Vyprosa mi e tezi polikistozni qichnici prechat li na zabremenqvaneto?

Общи условия

Активация на акаунт