9. ФЕГ "Алфонс дьо Ламартин" - 6

  • 28 741
  • 259
  •   1
Отговори
# 210
# 211
  • София
  • Мнения: 2 440
Униформи няма, но има нови правила за облеклото. Без шорти, къси панталони, анцузи, токчета, деколтета, къси поли.

# 212
  • Мнения: 1
За облеклото единствено ми е интересно спортен панталон дали ще бъде сметнат за анцунг и как бихме се разбрали за разликата между двата.
До момента синът ми е най-стресиран от всички изисквания за облекло, часовете по рисуване и тези по философия и най-разочарован от часовете по физическо.

# 213
  • София
  • Мнения: 5 419
Няма какво толкова да се стряска. Покрива си нормативите и това е.
В 12 клас Томова ще е оставила трайна следа  у всеки ученик. И на 100% всички ще знаят да играят хорА!

# 214
  • София
  • Мнения: 520
Здравейте,
Знаете ли кои са класните ръководители на 12 клас в момента? Предполагам те ще поемат догодина 9те класове …
Благодаря Simple Smile

# 215
  • София
  • Мнения: 5 419
Практика е класните ръководители на 8- те класове, да поемат следващите 8- ми класове .

# 216
  • София
  • Мнения: 230
Практиката е, част от учителите по ФЕ на 8-ми клас да поемат отново осмокласници, ако са за първа година класни, другата част (ако са водили 1 или 2 поредни години осмокласници) продължават с паралелките до 12-ти клас. Класни ръководители - учители по ФЕ на 12-ти клас с голяма вероятност поемат 8-ми клас, за да завъртят 2 или 3 години. На 9-ти клас от паралелките без класни ръководители - учители по ФЕ, който отново поемат осмокласници, според практиката в гимназията,  класни  им стават каквито учители по предмети им се паднат от свободните, включително и от 12-ти клас  Simple Smile .  Може и учител по физическо да бъде.

# 217
  • Мнения: 253
Здравейте,
Знаете ли кои са класните ръководители на 12 клас в момента? Предполагам те ще поемат догодина 9те класове …
Благодаря Simple Smile
Във ФЕГ всичко е въпрос на рулетка. Може всяха година да имате нов класен.

# 218
  • София
  • Мнения: 230
Хаха, 0276, писали сме едновременно...

# 219
  • София
  • Мнения: 2 708
Има и изключения - класната на дъщеря ми и учител по френски от осми клас трайно си завзе класа, за голямо съжаление.
Сега е 12ти клас, така че - да, най-вероятно ще поеме осми клас догодина. И не я препоръчвам. Много фина и културна жена, но най-много я вълнуват отсъствията на децата кога, как, дали са извинени и дали сме и се обадили, че детето не е на училище. Случвало ми се е в десет сутринта да пита защо не съм я уведомила, че детето отсъства.
Все едно сме в детската градина.

Поне като са различни учители има шанс и да се улучи някой, който да може да преподава по-добре.

# 220
  • София
  • Мнения: 6 375
може да имате всяка година нов класен, както може да имате всяка година нов учител по френски.

може класният ви да се вълнува само от отсъствия, а може и от нищо да не се вълнува и практически да го няма...

# 221
  • София
  • Мнения: 5 419
А може и така да се вземе на сериозно, че да ви накаже за неизвинени отсъствия.
Както и да не приеме хартиена медицинска бележка и да ви прати допълнително при лл, за да ви издаде електронна.

# 222
  • Мнения: 6 957
Вина за това с хартиената бележка няма класния, решението е на мон и класният дори не може да пипа по дневника и да извинява на основание болест.

Аз пък съм много ядосана, че рс вече е само с класен. Нов учител по фе, нов учител по ае, нов етап (профилиране) и нито един учител по профил да внесе някаква яснота по темата с начин на оформяне при положение, че вече говорим за оформяне на диплома.

# 223
  • Мнения: 36 130
нашата класна каза, че ще има и друга рс, с всички учители
аз пък се ядосах, че в средата на октомври учителка нанесе отсъствия за септември, мислех, че не е възможно технически - добре, че класната ни е читава и извини отсъствията с хартиената бележка, защото лл не можа да издаде и електронна след като са минали толкова много дни от прегледа

# 224
  • София
  • Мнения: 520
Благодаря за отговорите, ще видим явно септември догодина какво ще покаже рулетката с класния ..
За тези профили, освен по учебните планове качени на сайта къде може да се прочете/види? ..че то там май не се обновява особено често..

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт