В ПЛЕВЕН за Новата година подаръци и сняг ще има

  • 12 528
  • 285
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 1 953
[ Дикси,Ами аз бях някъде във втората стая с едни мацки, които бяха родили на 14.02-може да сте раждали заедно  newsm78 Ама като се замисля нямах нужда от телевизор, защото божидар ревеше почти непрекъснато, че е гладен, та се забавлявах с него  Tired Face

Аз бях във 2-ра стая, да не си идвала при нас  Joy

# 241
  • Мнения: 5 026

Аз бях във 2-ра стая, да не си идвала при нас  Joy
И аз вече не знам в коя стая съм била- май се пада трета, т.е нали в един вход са 2 стаи, аз бях във втория вход, първата стая-ама, че го обясних  Flushed Е, няма значение. Важното е , че уцелих празнуващите Св. Валентин и Зарезан лекари  Wine Glass.
Валя, подготви ли подаръците? Вики знае ли какво ще става утре  happy bd Да пишеш после как е минал празника. Весело изкарване!

# 242
  • Мнения: 305
Atrakciaщо така бе душа не си доволна от "Ставрето" я ми раздуй малко за нея. newsm78Аз де да знам дали е толкова добра-то на раждането ще видим.

# 243
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Текат последни приготовления. Взела съм за децата щапки и червени носове като на клоуните. Виктор като ги видя изпищя от кеф (не можах да ги скрия навреме).  Веднага сложи единия комплект и се е гледал в огледалото 5мин с доволна физиономия. Тортата е поръчана - тя е най-важната, взех и свещи за торта (от тези като бенгалски огън), специални салфетки, тази вечер ще пазарувам от Билла последните неща в списъка.
Виктор много добре разбира какво се случва. Преди няколко дни направих списък и пропуснах тортата, а той ме подсети и си каза каква торта иска.

# 244
  • Мнения: 5 026
Atrakciaщо така бе душа не си доволна от "Ставрето" я ми раздуй малко за нея. newsm78Аз де да знам дали е толкова добра-то на раждането ще видим.
Е , то беше малко лично, те лекарите не обичат разни доценти и шефове над тях да си пращат пациентите. Държа се доста грубо и надменно. Като професионалист не я знам как е.
 Валя, как са цените на тортите? Има ли идейни?

# 245
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
Здравеите мами!Днес вали  Wear Umbrellaи май всички сме пред копютрите.Във вторник  пак ще е слънчево,поне такава е прогнозата.....а колко са познали ще видим.
Ние сутринта за първи път ядохме no....по скоро се опитахме да ядем зеленчуково пюре,но Меги го изплю и категорично отказа да го яде.вие имахте ли същия проблем и как се справихте? newsm78
Аз се надявам утре да имам по добър успех.  chef

# 246
  • Мнения: 356
ако някоя от Вас разполага със списък на нещата който трябва да имам в багажчето си за болницата 

Аз списък нямах, но сега по спомени ще се опитам да три изброя  Laughing
.....
Как ще раждаш - нормално или секцио? Ако си секцио ще ти кажа още работи за багажчето  Wink


Моля, допълни списъчето с нещата за секцио - в моя чест Simple Smile Благодаря предварително   bouquet

# 247
  • Мнения: 1 953

Моля, допълни списъчето с нещата за секцио - в моя чест Simple Smile Благодаря предварително   bouquet

Ами вземи си от аптеката две лепенки "Op Side"  9,5/8,5 см. Те са водонепромокаеми и ги помоли на другия ден да ти сложат върху превръзката такава лепенка, за да можеш да се изкъпеш, иначе това няма да ти е позволено известно време  Grinning А другата като ти махнат конците.

Бях си взела свещички "Profenid" и си слагах, когато започваше да ме боли, защото от аналгина, който те ми слагаха не ме отпускаше.

Има едни "памперс" чаршафи, които се постилят под д-то, за да не цапат чаршафите.Аз имах такива, но в интерес на истината един бях си сложила и не се наложи да го сменям, но на момичето в моята стая й свършиха добра работа.

Това се сещам засега  Hug

# 248
  • Мнения: 248
Благодаря на всички за отговорите. Температурата беше само тази нощ. Сутринта се събуди без температура и започна да щурее с пълна сила и цял ден не е вдигал. Аз исках още в началото да започнем с Инфанрикс, но лекарката ми отказа. Но този път категорично й заявих, че ще сложим Инфанрикс. Явно до сега не е слагала на никой, защото започна да чете описанието и да се чуди къде да му я бият.
Чикита, аз също ти препоръчвам свещичките Профенид. Другото, за което се сещам е сламки за пиене и малко шише с минерална вода. Със сламката е по-лесно - не се налага да се изправяш, за да отпиваш.
slanced аз смесвах в началото по половин плодово и половин зеленчуково пюре. Само така го ядеше. Постепенно намалявах количеството на плодовото.
Валенце, скорошно оздравяване на малката красавица  Hug
Петя, къде се изгуби бре моме?

# 249
  • Мнения: 177
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=156293.0

Хайде тук да поздравим малкия ни рожденик Вики,който днес става на 3 годинки!   newsm59 newsm59 newsm59

# 250
  • Мнения: 356
Честит рожден ден на Вики, желая му милиони слънчеви усмивки!  newsm59

Благодаря, Дикси и Мериан, много сте ми полезни    newsm51  От Велико Търново съм, ще раждам в Плевен, а нямам познати във вашия град и ми се иска да съм максимално подготвена. Между другото, и моето секцио май ще е на дата близо до Зарезан, така че ще ви питам още  Laughing Кажете колко и какви дрешки да приготвя за бебка за родилното  newsm78  Май ще трябва да се понасям оттук с голяяям сак - ако ни държат там една седмица и за всеки ден трябва да имам по два комплекта дрешки (така ли?) ... а няма да има кой да ми "примъква" туй-онуй...

# 251
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Да ви почерпя, Вики днес става на 3 години.


Много сте мили!
Sweet baby, много ме трогна - пожеланието е с час 00.09.
Благодаря ви много за пожеланията.

Последна редакция: сб, 13 яну 2007, 08:49 от valja

# 252
  • Мнения: 1 953
Вики !!!
                                             Нека е здрав и щастлив!!!


Кажете колко и какви дрешки да приготвя за бебка за родилното  newsm78  Май ще трябва да се понасям оттук с голяяям сак - ако ни държат там една седмица и за всеки ден трябва да имам по два комплекта дрешки (така ли?) ... а няма да има кой да ми "примъква" туй-онуй...

Според мен не е нужно да носиш дрешки по 2 комплекта за ден.Като ще седиш 5 дни по 2 комплекта  - 10  Crazy Много са. Аз имах 4 комплекта - и когато видя , че намаляват изпирам ( то пък едно пране...на почти чисти дрешки  Wink) и ги слагах на радиатора, който е толкова силен, че изсъхваха за 30 мин. А иначе "комплекта' се състоеше от камизолка, ританки и блузка, чорапки, защото ританките му се свличаха.Това е. И за изписването нещо по-дебело и шапка, или направо чувалче както направихме ние и от него се виждаше само една стърчаща биберона и нищо друго  smile3504

Ееех, как обичам събота и неделя  Flutter По обяд ще оставя Митко при майка ми и баща ми до утре вечер и сме младоженци...... Heart Eyes Дано тази традиция  не бъде нарушена никога  Laughing Whistling

# 253
  • Мнения: 5 026


ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ВИКИ! ДА РАСТЕ ЗДРАВ И ЩАСТЛИВ! И НЯКОЙ ДЕН ДА НАМЕРИ ИСТИНСКИ МАРМОТ!


 За мама

# 254
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Много благодаря. Рожденикът усеща, че всичко му е позволено днес и е започнал още от сутринта да щурее.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт