Термин Август 2023🤰🏻

  • 28 015
  • 746
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 12
Здравейте, бъдещи мами!
Записвам се и аз в "Термин Август" и по конкретно 13.
Първа бременност, която е много чакана и желана.
Минахме през инжекция Овитрел, дуфастон и вече в 3 седмица.
Много се притеснявам, защото страшно много ме боли кръста, едвам ходя. Трябваше да съм на преглед на 13.12, но д-р Юнакова, ме извика утре, тъй като не стихва болката.
Дано всичко е наред с оризчо / голямо е колкото оризово зрънце/. Иначе и аз съм с вродена тромбофилия.
Успех на всички, мили момичета.[/img]

# 46
  • Мнения: 700
Здравейте, момичета.
Аз съм след инвитро с неудвояващо се ЧХГ. Днес минах на преглед (седмица закъснение) - вижда се някакво подобие на сакче, което не изглежда добре. Докторът ми каза, че като проценти ето каква е вероятността за успех:
- 90% е сигурно, че ще завърши със спонтанен аборт;
- 9% шанс за бебе;
- 1% вероятност за извънматочна.

Ще се следя тези дни и така…
Чудесен коледен подарък, както обикновено. Вече загубих бройката на загубите. Каква глупачка съм била да си мисля, че имаме шанс… 😔

Напускам групата и ви желая успех на всички!

# 47
  • Мнения: 49
Здравейте момичета, малко извън темата с прегледите, да попитам от няколко дена адски вино ми се пие, чудя се дали да не си позволя една чаша? Попринцип преди да науча, че съм бременна си пийвах всяка вечер по чаша две, действа ми добре Simple Smile и сега чета статии където пише, че може, но реших да питам, дали някоя от вас не е пила по време на бременността си. Естествено става въпрос за чаша Simple Smile

# 48
  • Мнения: 1 329
Елиза, съжалявам ! Пробвали ли сте в Турция ?

# 49
  • Мнения: 700
Благодаря, Lilium. Не, нямаме брак и нямаме свободно време за пътуване. 😔

# 50
  • Мнения: 2 125
Елиза, все още има надежда.. Недей да губиш вяра 🙏

Неви, не мога да се включа с инфо по твоето питане. Но щом си чела, че може, значи няма проблем. 🙂

Последна редакция: пт, 09 дек 2022, 14:56 от Jupiter sea

# 51
  • Мнения: 1 329
Благодаря, Lilium. Не, нямаме брак и нямаме свободно време за пътуване. 😔

С мъжки фактор ли сте и пробвали ли сте някаква селекция на ембрионите ? Ти в Афродита ли беше?

# 52
  • Мнения: 49
Елиза 123 моля те, не губи вяра. Бъди силна и продължавай, бори се, не се предавай.

# 53
  • Мнения: 700
Момичета, оценявам подкрепата ви, много сте мили и дано не ме сметнете за груба, но това с надеждата съм го яла вече неведнъж. Предпочитам да не агонизирам в напразни надежди, а да съм реалист. Не расте ли ЧХГ както трябва и в съчетание с това не се ли види нормален сак, няма шанс.

Спирам да ви спамя и да ви развалям настроението.

# 54
  • Мнения: 22
Здравейте момичета Simple Smile След една неуспешна първа бременност през март този път много силно се надявам на успех.. Закъснява ми вече 6 дни, преди 2 дни пуснах ЧХГ и получих резултат 315, а днес вече е 719 Simple Smile Наред с всички надявам се изчистени проблеми и тромбофилията този път много силно се надявам на успех! Стискайте палци и пожелавам много хубави новини на всички! Simple Smile

# 55
  • Мнения: 7
Здравейте дами или може би по-добре ще звучи Мами Simple Smile
За термин ми е някак рано да говоря и не са ми го казвали, може би на 19.12. ще ми го изчисли док- тогава ми е втория преглед. Според нета ми е на 04.08., но кажете и вие дали правилно смятам? Първи ден на последния цикъл ми е 31.10.
Моите оплаквания са само болезнените гърди и съня. Рано вечер ми се доспива и от към 00:00 до 03:00 - 04:30 будувам.
ЧХГ стойности:
05.12. - 9800mIu/ml;
09.12. - 28000mIu/ml
На 06.12. ми бе първия преглед, пропуснах да кажа, че съм след инвитро (втори опит).
Та първи преглед док се втрещи от ЧХГто, но като ме погледна каза, че има два сака, но единя е мн малък и най-вероятно ще изчезне.
Не искаше да натиска и нз дали се виждаше достатъчно добре за това реших второто ЧХГ да си направя, а и имам 33мм миомен възел и нз дали и той не пречи на визуализацията Simple Smile . Как мислите, аз някак съм решила, че са две?
Слагам иначе Циклогест 400мг по два пъти, пия Л тироксин по 75мг, Фемибион1 по 1 и по 4капки Вагинтол. Като последните две си ги пия от Февруари месец.
Поздрави на всички и успех😊

# 56
  • Мнения: 2 125
Twinnys, много хубаво чхг. Вярвам, че и двете ще се задържат! Дано! 🙏

Аз вчера нещо нямах симптоми, а днес се завърнаха с пълна сила. Гърдите по различното време на деня различно ме болят. При вас как е положението?

# 57
  • Мнения: 1 329
Аз от два дни съм с по- осезаемо гадене. Сутрин се събуждам без симптоми, после започва гаденето и леко напрежение в гърдите. Аз имам проблем с оросяването или не знам какво точно, но постоянно ме втриса и ми е студено, ръцете , краката и носът са ми ледени, а в стаята е топло. Много е неприятно и не знам как да си помогна. Този проблем го имам и от преди бременността, но като че ли сега е по- силно.

# 58
  • Мнения: 2 125
Лилиум, и аз усещам сякаш ми е по-студено от обикновено. Гаденето ми го причинява пастата за зъби. Така бях и с предишната бременност. Засега симптомите ми се припокриват с нея. Както бях тогава, така съм и сега.

За преглед още се чудя кога да отида. Сега съм с 5-дневно закъснение.

# 59
  • Мнения: 1 329
Моята първа бременност беше кошмар . Не гадене а повръщане по цял ден като фонтан и през носа. По цял ден на легло . Пускаха ми системи да се хидратирам по някога. И така до шести месец.

Общи условия

Активация на акаунт