Термин Август 2023🤰🏻

  • 28 490
  • 746
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 7
Jupiter sea аз забелязвам, че като лежа по гръб най-вече известно време и стана все едно някой ги откъсва- прерязваме странно, първия път като го усетих (една нощ) си ги придържах да не паднат😂😅🤣
Относно прегледа, аз отидох на 21 ден след трансфера, тоест това се пада към 13 дни закъснение.

# 61
  • Мнения: 48
Аз като цяло през и предните две бременности не ми е ставало лошо и да ми се гади така е и сега… гърдите ми, всеки ден е различно ту мн болят, ту не, ту по - малко. Спрях цигари ( така де айкоса ) и сега ме гони просто зверски глад. Вече съм с 3 кг отгоре .. и това ме побърква Sad

# 62
  • Мнения: 1 350
До миналата седмица мислех, че и на мен няма да ми се гади , но щом влязох в шеста започна. А четох, че от осма е най- силно гаденето.

# 63
  • Мнения: 48
До миналата седмица мислех, че и на мен няма да ми се гади , но щом влязох в шеста започна. А четох, че от осма е най- силно гаденето.

Лили, ти пиеше и утрогестан нали? Аз преди ми ставаше мн зле от него особено като се беше понатрупал.. иначе уж от днес съм 6г.с и 1 ден 😂😂 ама да ти кажа не изгарям от желание да ми се гади.. имам ужасна фобия от повръщане.  Лично моят проблем е свързан с постоянното ми чувство за тревожност дали всичко е наред, дали ще е наред до края .. може би е така зареди предните загуби които винаги бяха по това време Sad

Искате ли да си направим фейсбук група за да ни е по - лесна комуникацията Simple Smile

# 64
  • Мнения: 2 131
Twinnys, и аз си мислех горе-долу с такова закъснение да отида. Тогава направо сърце ли видяхте?

Lilium Simple Smile, дано да ти е по-леко този път откъм повръщане. Не си била за завиждане предишната бременност...

Lilyanaaaa, всичко ще е наред! Не се предавай на негативни мисли.

Аз лично нямам фейсбук, та ще остана тук да чета и споделям.

Последна редакция: сб, 10 дек 2022, 18:48 от Jupiter sea

# 65
  • Мнения: 108
Направих я: Августинки 2023, видима е, но е поверителна и самоорганизация със заявка много же да се присъедините.

Да, аз мога га да я направя, ако искате и ще ви дам линк да се присъедините.

Последна редакция: сб, 10 дек 2022, 18:26 от juveragazza

# 66
  • Мнения: 700
Момичета, да ви попитам: при тези от вас, които сте ходили на преглед при една седмица закъснение, видя ли се жълтъчно мехурче и колко голям ви беше плодният сак?
При мен днес е точно седмица закъснение и се видя само малко сакче (1,05 см.), без мехурче.

# 67
  • Мнения: 2 131
Елиза, още не съм ходила на преглед. Но мога да ти дам инфо как беше с предишната ми бременност, защото съм си записала в менструалния календар. Отишла съм на 4 ден закъснение и се е видяло 4 милиметра сакче. После на 10 ден закъснение сакчето е било 1.26см и е имало жълтъчно мехурче.

# 68
  • Мнения: 48
Направих я: Августинки 2023, видима е, но е поверителна и самоорганизация със заявка много же да се присъедините.

Да, аз мога га да я направя, ако искате и ще ви дам линк да се присъедините.

Аз бих искала линк, че не я намирам

# 69
  • Пловдив
  • Мнения: 680
Направих я: Августинки 2023, видима е, но е поверителна и самоорганизация със заявка много же да се присъедините.

Да, аз мога га да я направя, ако искате и ще ви дам линк да се присъедините.
Може ли линк

# 70
  • Мнения: 1 350
Вагинално слагам утрогестан, не го пия.
Момичета , обмисляте ли пренатални тестове?

# 71
  • Мнения: 48
Вагинално слагам утрогестан, не го пия.
Момичета , обмисляте ли пренатални тестове?

Да задължително и стволови клетки, сз лично винаги се доверявам на cells4life и пренаталният пакет materniT genome

# 72
  • Мнения: 317
Здравейте, на първи преглед се записах за 13.12, тогава ще съм с 17 дни закъснение. Забелязвам, че съм по- уморена сутрин ,следобед се възстановявам. Аз нямам много голям избор за почивка, защото редовно гледам сина ми. Все още спим заедно на спалнята, таткото на долния етаж, а ( живот и здраве) с бебето ще стане разместване. По- натам ще купя книжки по темата с новия член на семейството и ще го подготвяме ( на 3г е). Пускам го само 2-3 пъти в седмицата на дг, че за два месеца цялото семейство изпихме по един антибиотик.
Стволови клетки взехме от раждането на сина ми, за второто няма да взимаме. Ползваме Биохеленика. За пренаталните тестове пак ще питам АГ, но знам, какво ще ми каже, че няма смисъл при мен ( не отговарям на никое от условията за подобни  съмнения). Въпреки това бих си направила, но не бих се изхвърляла с по- голяма сума от 1300лв.

# 73
  • Мнения: 1 350
В Афродита предлагат Vision, и аз май ще правя него, но се чудя кой пакет. Основно слушам , че само Даун се хваща по-трудно на феталните, тя май ще направя основния пакет.

# 74

Общи условия

Активация на акаунт