Теглене на пари от гифт карта

  • 1 497
  • 5
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 583
Здравейте, тази година коледния ни бонус в работата е под формата на гифт карти, но искам да изтегля парите от там. Единственото, за което се сещам, е ако ги вкарам в Револют и оттам да си ги прехвърля по банков път. Ако трябва да съм честна, малко ме е шубе с това приложение, никакво доверие му нямам. Прехвърлих си 5лв за проба и чакам да видя кога и дали въобще ще дойдат. Дали някой се е сблъсквал с такъв казус и как успяхте да изтеглите/прехвърлите пари от гифт карта?

# 1
  • Мнения: 4 009
Досега не съм чувала да може да се теглят пари от гифт карта.

# 2
  • Мнения: X
И аз не знам да могат да се теглят пари от гифт карта, но си признавам, че с револют не съм пробвала. Нищо му няма на приложението, абсолютно легитимно и читаво си е.

С гифт картата би трябвало да можеш да плащаш навсякъде, където има ПОС. Реално можеш и храна в хипермаркета да си купил, да си сипеш бензин и тн.

# 3
  • Мнения: 296
Не знам дали може да изтеглите пари от гифт карта, но при банков превод от бг банка към револют обикновено отнема повече от 24часа. Аз използвам револют от повече от една година, получавала съм заплата в чужбина по револют, нареждам ,плащам и всичко което се прави обичайно и нямам никакви проблеми. Револют е безопасен, по-вероятно е да имаш проблем с бг приложение от колкото револют. Успех

# 4
  • София
  • Мнения: 35 117
Гифт картите не оперират свободно на банковия пазар.
Те са само и единствено за разплащане на стока в конкретния магазин/търговски център.

# 5
  • София
  • Мнения: 1 583
Благодаря на всички, сумата е голяма, затова исках да разполагам с нея. Обадих се на кол центъра към въпросната гифт карта и се оказа, че предлагат обратно изкупуване. Тоест могат да ми ги преведат по банков път срещу 20лв.

Темата може да бъде заключена, благодаря.

Общи условия

Активация на акаунт