БисИри и правописни истории 6

  • 41 184
  • 823
  •   1
Отговори
# 780
  • around the world, where the heart belongs
  • Мнения: 1 187
не беше ли"неПукиска" newsm78 Joy

Това вече тотално ме разби  Laughing Бисер в бисерите

# 781
  • Мнения: 2 379
Цитат
неска мъжъми ми само ми каза 4е му се иадиало боб
...
ади лека ве4ер

# 782
  • Мнения: 13 512
То вече всичко стана скапо..не се очудвам вобще!!!!!!!!

....Имам един вапрос който много ме вълнува!
Интересаува ме дали след сваршването на месечния цикъл на жената мъжа може да сварши в нея ..Дали има шанс за бременност или не?Знам, че това е многоотносителен въпрос но


ха сега отговорете на момичето вие, разбирачките...

бе аз съм нова и какво точно си поръчвате от тази яготка?

е,това вече е прекалено- при положение,че думата я има написана 10 пъти на страницата , и в  заглавието на темата..

Кожухар в Добрич ми уши късо кожено яке вталино а бе както аз го изках.Ярешка напа за 120лв.
Моята госпожица е с къдрева коса и от бебе я мия с Биубхен

Последна редакция: пн, 12 фев 2007, 23:29 от monda

# 783
  • Мнения: 3 674
"Моята дъщеря се казва Виктория и аз гледах из календарите че има 2-ти имен ден на 18.04 и на 11.11 явно единия е по старомо а другия по новомо поне така си мисля,но аз мисля да го празнуваме на 18.04 защото аз тогава имам рожден ден и ще се получи двоен празник  Laughing"


Още от същия автор:
Цитат
и при моята дъщеря е тъка прави разни мехурчета с уста и си лапа ръцете ближе ги с език давам и биберон тя хваща биберона и го хвърля и пак почва да си лапа ръцете и да ги ближе с език 

Личната титла на момичето е "непокиска"   Simple Smile

не беше ли"неПукиска" newsm78 Joy

Това вече тотално ме разби  Laughing Бисер в бисерите


знам бе дръндрън,знам че е непукистка...просто се пошегувах с "непокиска-та" Joy Joy Joy он на Dona постинга, затова го вкарах това с "неПукиска"-тa Joy

Последна редакция: пн, 12 фев 2007, 23:35 от roza66

# 784
  • around the world, where the heart belongs
  • Мнения: 1 187

АХаххААХАХах е това какво беше.. Все повече се изумявам какви хора има hahaha hahaha То за смях ли е , за плач ли е, не знам  Shocked

# 785
  • Мнения: 843
"Започнах да ходя на едно много приятно фитнес салонче със  СПА комплексче към него което ми е много близко и много удобно.
Инструктурите са супер уредите са нови и обстановката е много добра.
Проблемът идва от това че повечето съоражения в това комплексче са общи и на мен ми е неудобно ползването им. Мъча се да се причупя някак си но ми е неудобно да се гологъзя пред още 9-10 човека.
В събота си влизам в сауната  и изненада само аз и още едно момиче сме с бански още една две жени метнали тук там по една  хавлия и всички други без нищо.  Аз лично  се чуствам неудобно в такива моменти и смятам да преустановя посещенията но този фитнес салон въпреки че  ми харесва много и ми е много удобен."

..........................
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Точки и запетайки,
по местата, ходом марш!!!


 Как мечтая да пиша такаааааа.. Grinning .   Ама няма начин!    Верно, пропускам запетайки,  но се опитвам да поправям..
    Имам постове , с които не се гордея, ... но няма да ги поправя.  за наказание. Embarassed
     Иначе редовно си пиша  - " кво, ся ,   ачми. , мче,     Това не моят  правопис, но пък е опредлено  Моя закачка.Simple Smile)
       Тези неща се виждат.

       Има и определени грешки от транскрибцията.. и превода от латиница..
    За съжаление.. повечето грешки са верни.  
 

# 786
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
    транскрибцията
    За съжаление.. повечето грешки са верни.  
 

# 787
  • Мнения: 46 535
Цитат
... като напълни мифката си мие чинийте ...
Grinning

# 788
  • Мнения: 3 323
Сецнати, влюбени или пияни ний сме ДЕКЕМВРИЙСКИ МАМИ с бебчета зясмяни! Simple Smile

Тази е новата ни темичка... този път не съм аз автора.

# 789
  • Мнения: 1 533
Цитат
...пушачите, от своя страна, грам не се интересуват от останалия свят и смучат, без да пробират локацията.

Лека му пръст на българския език!

# 790
  • Мнения: 3 323
Цитат
...пушачите, от своя страна, грам не се интересуват от останалия свят и смучат, без да пробират локацията.

Лека му пръст на българския език!
Амин!

# 791
  • Мнения: 2 759
          "изкувство"
          Амин и от мен!

# 792
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Цитат
...пушачите, от своя страна, грам не се интересуват от останалия свят и смучат, без да пробират локацията.

Лека му пръст на българския език!
Да почива в мир!
Да му издигнем паметник!
Да направим протест пред парламента и да блокираме София! Mr. Green

# 793
  • Стара Загора
  • Мнения: 184
А в кулинарните теми какво чудо е...Що жЕлтъци и сЪлфетки се подвизават.Има и още,но в момента се сещам за това.Дано не се повтарям.

# 794
  • София
  • Мнения: 2 050
обеснявам
обеснявам
обеснявам

Вече побеснявам! #Cussing out

Общи условия

Активация на акаунт