На море в Турция - тема 77

  • 63 150
  • 738
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 101
Какво значение има че сте със самолет? Алания е най-отдалечения курорт от летището. Чувала съм добри отзиви за Pine beach Belek, може да го погледнете, мисля че е с по-добри цени от мега сарай

Подкрепям за Pine beach,Belek.Бяхме миналата година в края на май в хотела-много сме доволни от всичко.Имаше всичко и за децата-анимация,детски клуб,дискотека,храна за бебета.

# 706
  • Sofia
  • Мнения: 3 866
Да, Pine beach е добър избор, миналата година бяхме там и останахме доволни. Аз също съм изненадана от надутите цени на Тез тур, затова за първи път след толкова години резервирах през друг. Цената беше много по-добра въпреки персоналната отстъпка, която ползвам в Тез тур като дългогодишен клиент. Но да знаеш, че клиентът иска хотел с кратък трансфер от летището и да му предложиш в най-отдалечения курорт, това вече не го разбирам!

# 707
  • Мнения: 47
Здравейте, решили сме да пробваме турския олинклузив юни месец. Двама възрастни и две деца, като едното е бебе и поради тази причина искаме хотелът да е близо до летището. Бюджетът ни е до 4000 лв. Свързахме се с Teztour и ни предложиха следните хотели, които отговарят на изискванията:
http://client.tezhub.com/offers/mailview/hash/eb590e62d29b7cf7a9 … 5ddccd9f5.bg.html
http://client.tezhub.com/offers/mailview/hash/eb590e62d29b7cf7a9 … 6c829e45c.bg.html
http://client.tezhub.com/offers/mailview/hash/eb590e62d29b7cf7a9 … 5a99b5b79.bg.html
http://client.tezhub.com/offers/mailview/hash/eb590e62d29b7cf7a9 … 7ea5874b4.bg.html
Някой има ли впечатления? Да избирам ли м-у тях или за тези пари може да се намери нещо по-добро? Има и по-добри предложения, но да пътуваме 150 км. с автобус ми се струва много.

Bubolita88, не мога да коментирам предложението на Тез Тур, но имайте предвид, че самолетна програма в приличен хотел през Юни с бюджет до 4 хиляди за двама възрастни и дете над 2 години е трудно да намерите, а в Лара и Белек според мен невъзможно.
Не знам колко годишно е голямото ви дете, ние сме двама възрастни с близнаци на 2.5 години и цена под 5500-6000 лв в хотел с добри отзиви в Лара, Белек и Сиде не видях. Повечето от хотелите, които гледах настаняват 2 възрастни с 2 деца във фамилна стая, което допълнително оскъпява. Много от хотелите с по-достъпни цени са stop sale почти за целия сезон или поне до края на Юни и Септември - Октомври. Според мен вариантите ви са или да изтеглите почивката по - рано или да направите компромис с хотела. Погледнете в сайта на Абакс или Екватор. Ние вчера направихме резервация през тях за TUI Magic Life Jacaranda в Сиде за последната седмица на Май. Това беше най - доброто, което успяхме да намерим. Миналата година го отхвърлихме като вариант,  но тогава близнаците бяха без заплащане на самолетен билет и за 3300 лв. почивахме в Papilon Belvil Belek, тази година цената е 3300 Евра за същия период и тип стая.
Може да се свържете и с Турс Клуб. Те ползват чартърите на Onex и Тез Тур, но цените им са по - ниски от Онекс или поне на хотелите, които аз гледах. Миналата година резервирахме през тях 2 седмици преди почивката и чартъра беше на Онекс.
Успех в избора и дано да съм била полезна Simple Smile

# 708
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 838
Когато има ограничен бюджет, се прави компромис с нещо друго.
Тез тур са предложили, това което е в бюджет и е прилично в него.
Да коментираме хотели с 50% по-скъпи ....е смешно. Със сигурност Тез тур перфектно знаят, кои хотели са много, много добри.

Високи са цените много. Ще видим в сезона дали ще има интересни ласт минути оферти.
Абакс пускат понякога безплатни деца...Сега са обявили намаление за ТУИ хотелите...

# 709
  • Sofia
  • Мнения: 3 866
Галактик, далеч съм от мисълта, че точно Тез тур не си познават хотелите. Основната част от служителите им са там от дълги години, което говори добре за фирмата. Че трябва да се правят компромиси, особено при тези цени също е вярно. Но конкретно в този случай, смятам че е редно да се съобразиш с желанието на клиента, ако не можеш да предложиш нещо подходящо в посочения ценови диапазон, е редно да предупредиш, че това, което предлагаш си заслужава, но не отговаря на изискването за кратък трансфер. После оставяш клиента да направи своя информиран избор. Лично аз не видях да са предложили хотели в Лара, Белек, Сиде или Кемер, пък били те и по-смотани. Всички предложения са в Алания.   

Честит празник на всички! Живи и здрави, борбени, и целеустремени!

# 710
  • Мнения: 1 424
Много благодаря на всички, които се включват. Със сигурност има хотели в нашия бюджет, които ни устройват като локация, просто не са Уау. Цените са скочили и ще трябва да се задоволим с нещо по-скромно, защото планираме и други почивки таза година. Замислям се наистина да сменим периода. Много са ми полезни мненията ви, особено за различни агенции.

# 711
  • Мнения: 47
За съжаление вече няма намаления на TUI хотелите в Абакс. Това, което ние резервирахме на 28.02 и платихме вчера, вече в сайта им е с 1800 лв. отгоре. Актуализирани са цените и за другите дати.

# 712
  • София
  • Мнения: 4 804
Аз сравнявам наред вече цени като разглеждам. Досадни е, но разликите са съществени.
Tez tour ми дадоха най-добра цена за Глория и то 500 лв разлика. Така че и те си струва да се следят.

# 713
  • Мнения: 179
Здравейте, съфорумци Simple Smile
Както никога до сега съм в безизходица. Проучила съм сигурно всички хотели, които се предлагат в Анталия, всяка година правим подбор за следващата, като коригираме изискванията си за хотела, после следим оферти няколко месеца и все някой от исканите хотели (които не са никак малък брой) се появява с неустоимо предложение.
Проблема ни, е че реновират Azura Deluxe и вече ще бъде Lago Hotel 5*. Чудени анимации в youtube и снимки по сайтовете, цената ни устройва и общо взето сериозно се замисляме да оставим всичко познато и с добри отзиви и да запазим там, но не намирам нито сайт на хотела, нито концепция/fact sheet, нито кога ще отвори или как върви реновацията. Прерових какво ли не и реално има малко информация основно в сайта на Турс Клуб (знам, че е нож с две остриета, но пък не може все на сигурно). Та случайно дали някой също следи същия хотел и дали може да даде повече информация за него. Ще съм безкрайно благодарна Two Hearts

# 714
  • София
  • Мнения: 125
Здравейте, съфорумци Simple Smile
Както никога до сега съм в безизходица. Проучила съм сигурно всички хотели, които се предлагат в Анталия, всяка година правим подбор за следващата, като коригираме изискванията си за хотела, после следим оферти няколко месеца и все някой от исканите хотели (които не са никак малък брой) се появява с неустоимо предложение.
Проблема ни, е че реновират Azura Deluxe и вече ще бъде Lago Hotel 5*. Чудени анимации в youtube и снимки по сайтовете, цената ни устройва и общо взето сериозно се замисляме да оставим всичко познато и с добри отзиви и да запазим там, но не намирам нито сайт на хотела, нито концепция/fact sheet, нито кога ще отвори или как върви реновацията. Прерових какво ли не и реално има малко информация основно в сайта на Турс Клуб (знам, че е нож с две остриета, но пък не може все на сигурно). Та случайно дали някой също следи същия хотел и дали може да даде повече информация за него. Ще съм безкрайно благодарна Two Hearts

Здравейте, случайно видях, че Версо го предлагат. Успех! 🍀
https://www.verso.bg/offer/lago-hotel-ex-azura-deluxe-resort-aqua-sorgun

# 715
  • Мнения: 179
Благодаря Ви за информацията. И аз видях офертата на Версо, но не намирам лист с концепция или някаква друга информация, само кратко представяне по сайтове Sad
Здравейте, съфорумци Simple Smile
Както никога до сега съм в безизходица. Проучила съм сигурно всички хотели, които се предлагат в Анталия, всяка година правим подбор за следващата, като коригираме изискванията си за хотела, после следим оферти няколко месеца и все някой от исканите хотели (които не са никак малък брой) се появява с неустоимо предложение.
Проблема ни, е че реновират Azura Deluxe и вече ще бъде Lago Hotel 5*. Чудени анимации в youtube и снимки по сайтовете, цената ни устройва и общо взето сериозно се замисляме да оставим всичко познато и с добри отзиви и да запазим там, но не намирам нито сайт на хотела, нито концепция/fact sheet, нито кога ще отвори или как върви реновацията. Прерових какво ли не и реално има малко информация основно в сайта на Турс Клуб (знам, че е нож с две остриета, но пък не може все на сигурно). Та случайно дали някой също следи същия хотел и дали може да даде повече информация за него. Ще съм безкрайно благодарна Two Hearts

Здравейте, случайно видях, че Версо го предлагат. Успех! 🍀
https://www.verso.bg/offer/lago-hotel-ex-azura-deluxe-resort-aqua-sorgun

# 716
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 838
На сайта на Версо хотелът е доста подробно описан. Нали отваряте и описанието, а не само таблиците?
Иначе ето го концептът: https://s.tez-tour.com/hotel/1728/LAGO_HOTEL_-_FC_S23_-_ENG_3412.docx

# 717
  • Мнения: 192
Привет, групичка! Моля за преки впечетления от хотел Anadolu Hotel Bodrum 4* . Горещо благодаря!

# 718
  • Пловдив
  • Мнения: 2 048
По далече от хотели 4*.

# 719
  • Мнения: 50
Здравейте, лятото ни предстои почивка в Сиде. Искам да попитам относно интернета и разговорите в Турция.
Знам,че роуминг-а попринцип важи само за страни от ЕС и съответно  Турция не попада в този списък.
Има ли възможност да се активира някакъв отделен пакет ,които да се плати предварително и да се ползват минути и МБ докато сме в Турция?
Ако някой е запознат ще се радвам да сподели.
Поздрави!

Общи условия

Активация на акаунт