Най-слънчевите мами-в арабските страни-14

  • 17 845
  • 289
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 122
ВЕСЕЛА И СПОРНА НОВА ГОДИНА , МНОГО ЗДРАВЕ, КЪСМЕТ И ЛЮБОВ! Grinning

# 256
  • Мнения: 6 390

Честит Рожден Ден, Зайед!!!
Бъди жив, здрав и се радвай на весело детство!

Мария, наздраве -с безалкохолни коктейли  Wink Party и честита лентичка  Party!
Леко и безаварийно бременеене ти желая  Hug Страхотен новогодишен подарък Wink кога ти е термина?


# 257
  • Мнения: 927
Лелее, аз мисля ,че съм честитила РД на Заед, а то нищо не съм направила  Embarassed   Embarassed Embarassed

миме, да ти е жив и здрав хубавеца, много радост да ти носи, да е добър батко и да помага на мама с бебчето!!  newsm51 smile3525 newsm51

# 258
  • Мнения: 815
Здравейте и от мен!!


Eli_cz , много са ти готини пингвинчетата  Grinning
Не мога да им се нагледам  Grinning

loren, как е малкия?
Надявам се да е здравичък вече  Hug

AniSim, клипът е супер!!
Благодаря!!   bouquet

Lorexa, такава прилика с аватара направо не може да е истина  Sunglasses
Да ги нацелуваш двете принцески  Hug

vessy78, предложиха ми работа в Bombay- The Living Zone.
Имат магазини в Емирейтс Мол, Уафи и Меркато.
Тренингът ще е в Мол оф Емирейтс и след това ще ме преместят в Уафи.
Имаш ли идея за тях?

Лека вечер на всички!!!

# 259
  • Мнения: 6 390
Eli_cz , много са ти готини пингвинчетата  Grinning
Не мога да им се нагледам  Grinning
хехехехе мерси  Mr. Green и аз им се радвам  Party

# 260
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Честита Новата ни ЕВРОПЕЙСКА Година!!!

Щастливи и много здрави през новата година!!! И все така слънчеви, че вижте заради вас колко време се задържа топлото и слънчево време в БГ!!!! Hug



ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН и на Зайед!!!!
Хиляди целувки на малкото Дяволче и незабравимо детство изпълнено с много детски невиини белички, за радост на мама и тати!!!!

  bouquet  bouquet  bouquet
 Hug Hug Hug

# 261
  • Мнения: 1 269
добро утро на вси4ки

аз маи съм наи раннобудната,но от днес ве4е сме на градинка Laughing

как прекарахте празниците?
ние освен да преядем нищо не направихме.брат ми не могат да повярват,4е е толкова студено в емирствата.А ние се канихме да ходим на плаж Laughing

любе това е доста скъп магазин.по4ни пък ако не ти хареса,не си вързана,винаги можеш да си тръгнеш Laughing тъкмо ще си ми на близо Hug

веси дано да ти се сбъднат желанията Praynig

лорекса маките са като картинки,а малката ми идва да я изям,пухкавелка  bouquet

как сте останалите марси,сноу,манел,елип пишете по 4есто.

бързо оздравяване на вси4ки болни

лек и слън4ев ден Hug

# 262
  • Мнения: 1 599
Добро утро Simple Smile Тук понапомни, че е зима, има някакви зачатъци на сняг  Joy но едва ли ще е за дълго
Ние днес ще ходим да ни взимат кръв, защото искат на мъжа ми някакво картонче с кръвните ни групи Sad
Момичета искам да ви питам вие каква вода давате на децата ви?
И още нещо, казаха ми, че в арабските стани не било желателно да се ходи вързан на опашка, това верно ли е  newsm78

Пожелавам ви супер хубва ден   bouquet

П.С. Ето да ни видите и нас Simple Smile http://www.snimka.bg/album.php?album_id=65145&view=1&photo=57

# 263
  • Мнения: 1 269
Марис голям ти е сладур Ади.да ти е жив и здрав.аз ви знам от от4етната тема.и аз съм от вашият отбор,но поради липса на време спрях да пиша там Grinning

това за опашките за пръв път го 4увам Shocked и защо да не е позволено,4е аз само така ходя.като стане 50 градуса,4е и отгоре за мен е немислимо да съм със спусната коса Crazy

не се притесняваи ще свикнеш,ще видиш,4е ще ти хареса.кога то4но заминавате?  bouquet

# 264
  • Мнения: 1 599
mln, абе и на мен ми се жарти, че беше в септемврийската тема, ама не бях сигурна Simple Smile
За опашките - било сексуално  #Crazy
А мъжът ми заминава на 8, а ние може би 2 месеца след него. Много ми е терсене нещо, ама какво да се прави. Не сме се разделяли за толкова дълго никога Sad
А за свикването - надявам се да свикна иначе няма как. Не искам аз да се връщам в БГ, а мъжа ми да остава там, защото кой знае какво ще стане със семейството ни...Много се надявах да давам Ади на детска поне за няколко часа, ама някой писа тук, че  епо-добре да си го гледам до 3 годинки та ще видим какви ще са ни забавленията по жегите и т.н.
Даже си мислех да си търся работа,ама явно няма да е скоро  Rolling Eyes Инае предполагам, че ако знаеш поне английски няма проблем да си намериш нещо да поработваш. или бъркам? Аз искам и арабски да науча ма ще видим кога, как и къде  Joy

# 265
  • Мнения: 1 184
Здравейте и от мен.
Миленка, много рано сте започнали градинката  newsm78!!! Ние сме още във ваканция. Много мързелива тази ваканция. Не съм барнала нищо. Само ядем и на разходки по малко, че и при нас доста захлади. Добре че поне оздравяхме.
Maris, не се притеснявай, ще свикнеш. Освен това има и доста българи там. Дано успееш да срешнеш някой, но и да не - няма страшно. А за работата си права. Ако знаеш английски можеш да си намериш. За арабския на мен не ми се отдава много, но ако си твърдо решена сигурно ще го научиш  Party.
Любе, честито ти нова работа  Hug. Сега да не те изгубим от форума. Пиши когато можеш.
Марси, вие как сте??? Още ли празнувате???  Hug Да цункаш наборката от нас.

# 266
  • Мнения: 1 599
а каква вода давате на децата - минерална или от чешмата?ако минерална каква марка? има ли специална за бебета?

# 267
  • Мнения: 927
Любе, нищо не се сещам за тези магазини  newsm78. Не се сещам и за никой, който да е работил там  newsm78. Към коя компания са магазините? Ще поразпитам и ако науча нещо ще ти кажа.
Миле, много се радвам за вас  Hug  Hug!! Сигурно не се спирате  Laughing - после ще разказваш  Grinning Марис, в ОАЕ се пие само мин. вода, но за бебенца не знам точно коя марка се дава  newsm78. Предполагам в Бахрейн е същото. А това за косата ти го е казал някой.. #Crazy. Не се притеснявай за раздялата. Времето ще мине неусетно и пак ще сте си заедно. Пък и ние сме с теб  Hug
Ели, как е адаша? Вие няма ли да си идвате в БГ?
А Дани до кога ще е в БГ ,че забравих  Embarassed?

# 268
  • Мнения: 1 599
vessy78 , аз питам така за минералната вода, защото тази минерална, която ние пием била с много по-високо количетсво мин. вещества отколкото е необходимо за бебковците. Предполагам, че имавсе някаква след катов БГ има...само че щеше да ми епо-лесно ако знаех директна марка. А ти от Велико Търново ли си? Защото и аз, но не живеем там то както съм била 1ви клас Simple Smile

Извинявам се, ама още нещо се сетих да питам  Embarassed вие носихте ли си като заминавахте Здравните книжки, трябват ли там  и въобще как стои въпроса с тези неща?

Последна редакция: ср, 03 яну 2007, 12:13 от Maris

# 269
  • Мнения: 689
                Здравейте момичета!

Mаris-много ти е сладко момченцето,спомних си за брат ми като малък Cryтой беше един такъв русичък...
За водата-продава се т.н. питейна вода,която не е минализирана и е много евтина.Най-разпространени са контейнерите от 18л.,които си поръчваш от супермаркета или фирмата и периодично ти ги сменят.
Това за косата може да е било няяяякога:ела сега ги виж някои с абаи и забрадки-по-,,сексуално,, не могат да се докарат от това!Вчера една ме изплаши с червеният си грим посред бял ден!

Милена,Ели-кажете вашите ученици имат ли домашни и какво учат общо взето.И от кога пишат,от 3 годишни ли?

Мария се изгуби в БГ-чакаме снимки от рожденния ден!

Общи условия

Активация на акаунт