Юлиана Кънчева...

  • 12 699
  • 100
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 391
Мисля,че е на 37.Говори и се държи като жените от това поколение.
Тя и мъжа й много си приличат.Мисля си ,че ако тя беше мъж щеше да изглежда като него, а ако той беше жена - щеше да изглежда като нея. Може да  е така ,защото дълги години са заедно,но едва ли. И двамата са обаче някак си ретро и смешни .Все ходят и тръбят колко много се обичали и как всички им завиждали. Кои са тия дето им завиждат ?Мисля,че живеят в миналото.

# 76
  • Мнения: 467
Дизайнер е, да, на кожени дрехи. Уникати са и са доста скъпи. Облича Георги Христов, Ритон, Филип Киркоров, жена си и всеки, който е готов да си плати. Студиото му е до Арт Клуба на Орлов Мост, а самите те живеят отсреща.
Интересен мъж е, но разгонен женкар  Laughing
Блонди, май ти е старо инфото.
Последното, което знам е че Пентаграма е продал машините и го е закъсал. После стана водещ на "Сладко отмъщение". Сега кво прави - нямам идея. А не мисля, че все още са на Асен...Едно време Пентаграма киснеше в Арт клуба. Сега никви ги няма там.

Това, че е женкар, обаче не го знаех ThinkingА ми беше симпатичен... нищо, че изглежда отвратително дълъг, щото е слаб.

# 77
  • София
  • Мнения: 6 062
Бяхме съученички с Юлиана до осми клас  в 13то училище близо до Женският пазар.
73 набор сме!   bowuu 
Помня, че беше Скорпионка, което означава, че скоро е навършила 33!  Laughing

# 78
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Е, определено ми харесва повече с нейните си: http://www.snimka.bg/album.php?album_id=36009&photo=36, отколкото така Close  http://www.snimka.bg/album.php?album_id=36009&photo=10

# 79
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148

тц - отказвам да повярвам  Naughty

Това ми се види пО-вероятно:
...жени над 35 г, каквато била тя...

# 80
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Peace

тц - отказвам да повярвам  Naughty

Това ми се види пО-вероятно:
...жени над 35 г, каквато била тя...


Peace

# 81
  • Мнения: 2 961
Отвратителна е  Sick Не мога нито да я гледам,нито да я слушам.А с мъжа си как си приличат не е истина.

# 82
  • София
  • Мнения: 5 606
Аз съм склонна да повярвам, че е на 33-34, още повече щом Лея казва, че са били съученички...не виждам причина да лъже.

# 83
  • София
  • Мнения: 6 062
тц - отказвам да повярвам  Naughty



Е, добре сега??! Аз ти казвам, че сме учили заедно и че сме на едни години, ти обаче искаш да е друго!  Shocked   Joy
Фактите са, че е 73 набор!

# 84
  • София, център
  • Мнения: 3 455

Айде бе, тя като игра в "Ла донна е мобиле", аз още на кукли играех. А съм на 30 сега!

# 85
  • Мнения: 3 886
тц - отказвам да повярвам  Naughty



Е, добре сега??! Аз ти казвам, че сме учили заедно и че сме на едни години, ти обаче искаш да е друго!  Shocked   Joy
Фактите са, че е 73 набор!



наистина се оказа че е на токлова колкото и да не искате да поверчате аз потвърждавам.Днес питах общата приятелка

# 86
  • Мнения: 17 409
Аз вярвам само на личната й карта Mr. Green И да уточня за неразбралите- коментарите за възрастта й не  е засължително да са породени от злоба, завист и пр. Както вече писах- харесва ми, само че темата е за годините й, нормално е това да коментираме Wink

# 87
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Аз вярвам само на личната й карта Mr. Green

и аз. Та коя щеше да ми дава гсм-а й?  newsm78

# 88
  • Sofia
  • Мнения: 7 011
Шани, а защо те вълнува точната възраст на тази жена?

# 89
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Шани, а защо те вълнува точната възраст на тази жена?

за да спечеля спора  Flutter

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт