Прекрасна, вълнуваща последна ПРЕДКОЛЕДНА седми4ка 18-24.12.2006

  • 6 012
  • 214
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 6 390
Майка , на 27-и ще тръгнем рано сутринта , защото трябва да се нанесем в хотела към 3 следобед...направо нямам търпение  Crazy
Мдаааа а към 16ч. започва купона за посрещането  Wink Grinning

# 106
  • Мнения: 7 430

ЕТо малко снимчици от нас ...на който му се гледа  Wink

# 107
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
Дидката, как ти дойде да пуснеш та3и питка точно по средата на снимките, а?

малките ти принцове наистина много са пораснали, особено Вики...да са ти 3драви и послушни и да ги нагушкаш от мен  Hug Heart Eyes

карилиус-че, качили сме вече снимките на компа, ще трябва да ги кача те3и дни и да пусна линк....благодаря  Heart Eyes Hug

# 108
  • Мнения: 1 610
прегледах и на мимката снимките- брей, ама и тя голяма свежарка
уж и двете с мистик са ми по4ти наборки, а пък аз съм с 10 години по-възрастна  визуално... newsm78 Sad

# 109
  • Мнения: 2 195
прегледах и на мимката снимките- брей, ама и тя голяма свежарка
уж и двете с мистик са ми по4ти наборки, а пък аз съм с 10 години по-възрастна  визуално... newsm78 Sad
На коя по-точно снимка ме видя свежарка? newsm78 Crazy

# 110
  • Мнения: 1 610
хехе мимката ме изпитва дали съм гледала нейния албум, на онази с кърпата и количкатасъс станислав, барбекюто, на полянката полегнала...абе на вси4ките...как се поддържате моми4ета?22 максимум ти давам

# 111
  • Съвсем в края на света
  • Мнения: 664
Еййй това Ели ми обърка йивота, тръгнах да пиша и само стигнах до любовното обяснение, ама още се смея, като се сетя.
Та значи, мистик, нема 16, 13-14 ти давам, незнам защо като те видях ми напомни за любимият ми хлапак, роден 93, ако си мислиш че изглеждаш по-голяма от него съм готова да ти направя монтаж, а на мъжа ти щях да давам 43 /подмладила съм го малко/
Мимка на теб честито, със здраве да си ползваш разрешителното, и не скромничи. Супер си изглеждаш, аз съм ти фен от ревюто.
Дидка да си нацелуваш юнаците.
Миленче, стегни се бре, идва сестра ти. Джулката да оздравява.
Ние прецакахме курса за Коледа, моят дзвер неможеше да се събуди преди 9, предполагам, че от утре ще става в 7.

# 112
  • Germany
  • Мнения: 1 262
Абе хора къде са тези снимки, аз нещо напоследък не ги виждам newsm78 все си говорите за снимки, изравям цялата тема и пак не ги виждам Embarassed Embarassed Rolling Eyes

# 113
  • Мнения: 5 183
Вечерница , а пък аз даже те питах откъде си  Joy и се зарадвах ,че имаме един татко  в чужбинския и се чудих и маех как има толкова много мнения , а не съм го срещала преди  hahaha

И аз така  Laughing
Мимка, не се прави на скромна. Младо гадже си, супер мацка, 4е и манекенка беше по едно време ... "Старите ку4ета" помним  Naughty

Амей4е, давай снимки, не се помайвай, 4е откак подстрига Шокито нищо не си пускала.

Дидка, отивам да се насладя на снимки от родината!  Hug Heart Eyes



# 114
  • Мнения: 1 526
Здравейте банда!

много ми е кофти, че пак са ги осъдили на смърт бг мед- сестрите... как може тези български политици толкова време да не направят нищо конкретно за тяхното освобождаване... горките хорица...

Дидка, наистина Викче и Мишето много са пораснали  Hug. А колко е сладък малкия господинчо, ококорен любопитно и все усмихнат, че и по корем седи вече, а като че вчера се роди...

Деска кога идва мама?

Мистик имаш страхотно излъчване. По детски наивно и в същото време е толкова женсвена...

Калида беше ме питала преди, за снимките-
Свещите са един от символите- Празника е на светлината.
На пумпала пише `голямо чудо стана тук` - по повод, че една малка кана със масло е стигнала за 8 нощи...
Имаше май и още... Thinking ако ти е интересно питай...

ей, така ви завиждам на тези дето поспиват почивнитие сутрини  Peace мойте дори и да не ме събудят аз ги чувам че обикалят по къщата и започвам да си мисля- дали са се облякли, дали не са гладни... и край със съня.
А най- неприятното е ,че през седмицата в 7.10 едвам ги будя, то са уговорки... а в събота и двамата между 7 и 7.20 са кукуряци  ooooh!

Макдирокче, да оздравявате  Hug  Peace бързо.

Утре ще водя Вик на ваксина за хепатит А, втората доза. Стискайте палци да не плаче и да не го боли. Последния път- нали е от отряда бързи, смели, сръчни, сестрата му забива иглата и докъто се усети той я извади, та се наложи да го боде втори път а аз го стисках и ревях... А като бебе никога не е ревял почти.

# 115
  • Мнения: 5 183
Абе хора къде са тези снимки, аз нещо напоследък не ги виждам newsm78 все си говорите за снимки, изравям цялата тема и пак не ги виждам Embarassed Embarassed Rolling Eyes

Не ги търсиш, както трябва, предполагам. Те не са снимки, като снимки, а линкове към албум4ета, например в подписа на дадената мама.

# 116
  • Мнения: 7 914
Момичета,

пиша за да ви кажа , че не съм ви забравила...но мама е тук и време за форума почти няма Rolling Eyes Даже и в момента едвам не си даржа очите отворени Rolling Eyes Опитах се да ви пропочета , ама много сте писали и Сънчо ме дърпа да ме гушне Crazy Blush

Утре денят ще е по спокоен, ама в четвъртък всички да стискате палци Praynig за ехото -  да се види всичко , което трябва да се види Crazy и обещавам , че само да мине ехото и да се добера до компа веднага ще пиша какво се е видяло Hug Hug Hug


Поздрави и  Hug 
  bouquet


# 117
  • Мнения: 354
Привет на всички  Hug,аз докато се наканя да пиша и тя седмицата се презполвила.
Много кофти това със мед. сестрите в Либия пак са ги осъдили на смърт.
звездичка ще стискам палци в четвъртък и да не забравиш да пишеш после.
Лека нощ  Tired

# 118
  • Мнения: 5 183
Здравейте банда!

много ми е кофти, че пак са ги осъдили на смърт бг мед- сестрите...

Лоша работа! Не знам какво да кажа и какво да мисля и все пак понякога ми е минавало през главата ... Дали пък са наистина невинни ...  Rolling Eyes Embarassed

Тали, стискам палци за безпроблемно поставяне на ваксината на Вики!

Да ви кажа днес по4ти приклю4их с подаръците, направо 4 часа съм обикаляла, като кон, и краката ме болят, но даже намерих хвър4ило, и то не какво да е, а Bob the Builder. Освен това му купих детски MP3 плейър със 100 песни4ки на него - по 25 от разделите Класика, Рок, Детски песни и ...забравих, но може да си записва, каквото си иска, а има и слушалки. Цветовете са много свежи. Купих същото и за Дани и пратихме в Австралия.
Аз нали съм и рождени4ка скоро, та се сдобих с блузка, парфюм и 2 4ифта обувки. Не са тайна, щото заедно ги избирахме, та си ги знам. Само парфюма е избирал без мен, но се слу4и така, 4е го видях. Надявам се да е за мен, де!  Rolling Eyes Crazy Mr. Green

# 119
  • Мнения: 378
Като им писне да ни чакат, следва Нападението на хуните и биваме целокупно изритани от леглата след порядъчно гъделичкане, кикотене и бой с възглавници.
Следват палачинки със задължителен елемент хвърляне до тавана.
Вечерничке, много е весело при вас.... Страхотни спомени ще им останат на дечковците....

Звезди, залагам на момче! stork-boy Ама обикновено на каквото заложа, става точно обратното, значи по-скоро ще е момиче. Ей, ама как се изказах само, все в печелившия отбор ще съм Laughing

Днес моето съкровище ме дигна в 5:30. В 7:30 заспа отново, а с него и майка му и станахме чак в 10:00. Решила съм да ставам в 5:30 и да я будя, че иначе много къс ми идва деня и много трудно заспиваме следобед. Понякога заспива чак в 16:00. Та ще действам така за няколко дена да видя ще постигна ли желания резултат или само аз ще съм  smile3507. Вие как мислите, дали пък не е много тъпо умишлено да се лишавам от съня си....  newsm78

Тали, онзи ден си говорихме за тях.... Наистина е много лошо..... Вече станаха толкова години....

Майка, Томката сигурно много ще се зарадва на хвърчилото. А пък и ти що подарък си получила, що нещо...., явно много си те обичат мъжете.

Дидка, Викича и ездач го раздава, а Laughing, а Мишлето колко е пораснало само...

Последна редакция: ср, 20 дек 2006, 04:45 от Rumyana

Общи условия

Активация на акаунт