спирала до 10 лв

  • 2 141
  • 42
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 408
Отидох да си купя Волюм Експреса на Мейбълин и се прибрах отново с Римел  Laughing Разгледах абсолютно всички спирали и ми се сториха много гъсти, а мразя да ми се натрупва много спирала.

# 31

Volume Express на MAYBELLINE!Страхотна е!


                                                                                                                                             newsm10

# 32
  • Мнения: X
И аз препоръчвам на мейбълин Volume express, но и на AVON новата със силиконова четчица е супер.

# 33
  • Мнения: 2 414
мейбълин Volume express smile3521

# 34
  • Мнения: 46
Bourjois - 10.50 лв. Ползвам я повече от 5 години...   bouquet
В момента има промоция и тази спирала е в комплект с черен молив на цена 11,60 лв.
Също я препоръчвам.
Къде се предлага тази промоция в момента?

# 35
  • Мнения: 2 414
Bourjois - 10.50 лв. Ползвам я повече от 5 години...   bouquet
В момента има промоция и тази спирала е в комплект с черен молив на цена 11,60 лв.
Също я препоръчвам.
Къде се предлага тази промоция в момента?
В Бонжур Wink

# 36
  • Мнения: 46
 Мерси за експресния отговор ! newsm10

# 37
  • Мнения: 2 414
Мерси за експресния отговор ! newsm10
Моля. Wink
Между другото в Цум май също може да има понеже онзи ден там гледах рпоне около пет вида комплекти на Буржоа. Wink

# 38
  • Мнения: 661
Bourjois - 10.50 лв. Ползвам я повече от 5 години...   bouquet
В момента има промоция и тази спирала е в комплект с черен молив на цена 11,60 лв.
Също я препоръчвам.
Аз си купих преди месец такава и мога да кажа, че изобщо не съм доволна от нея. Преди беше много хубава, но мисля че вече са я развалили. Разочарована съм от нея. Confused

# 39
  • Мнения: 857
на Римел са много хубави и има 1-2 вида от тях до 10лв

# 40
  • Мнения: 6 958
Относно Bourjois  както вече казах това дали ще ви хареса или не е супер индивидуално, никога не може да сте сигурни в нещо докато не опитате... viv77 имам приятелки, които имат и положителни и отрицателни отзиви за нея, но много зависи... Просто мили дами експериментирайте, няма нищо лошо в това, даже е забавно   bouquet

# 41
  • Мнения: 8 769
Аз наскоро си изхвърлих въпросната с голямо удоволствие. Изобщо не останах доволна. Не знам дали има разлика между тази в синя опаковка и същата в черна. Аз имах черна и никак, ама никак не съм доволна. Бях си я купила под влияние на рекламата. Радвам се, че все пак има и доволни.
Сега имам спирала на Yves Saint Lauren ->Volume effet.. Ми няма място за сравнение. Страхотна е.  Flutter Обаче не зная колко струва, съпругът ми ми я подари.

# 42
  • Мнения: 2 039

Volume Express на MAYBELLINE!Страхотна е!


smile3521

Общи условия

Активация на акаунт