Моля за мнения за мезонет

  • 14 117
  • 50
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 5 393
Аз харесвам мезонетите на картинка, но не бих живяла в такъв.Най-вече заради стълбите-самата мен ме е страх от падане по стълби(нещо като лека  параноя ми е Rolling Eyes)а пък и с детето още повече.

# 46
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 336
Не съм живяла в мезонет, но близо година работех в такъм ( чистех го). Е, няма друга такава работа просто  Stop Не ми дремеше колко е голямо пространството, нито дали днес ще имам повече работа от утре. Стопяваше ме това бягане по стълбите, кошмар. До такава степен бях свикнала да нямам празен курс надолу- нагоре, че и до днес се улавям да го правя често  ooooh!

# 47
  • Linz
  • Мнения: 11 619
До такава степен бях свикнала да нямам празен курс надолу- нагоре, че и до днес се улавям да го правя често  ooooh!
Laughing И при мен е така. А понякога ми трябва нещо, което е друг етаж. Качвам се (или слизам), но докато стигна съм забравила за какво съм тръгнала. Отивам обратно на другия етаж и тогава ми светва... и айде пак по стълбите нагоре-надолу Tired

# 48
  • Мнения: 13 512
Аз живея в мвзонет   и много ми харесва. на втория етаж са двете детски стаи и баня с тоалет. рядко ми се налага да се качвам горе, а ми харесва,че  децата са отделени и самостоятелни./на 13 и 17 години са/. предишният ми апартамент също беше мезонет и синът ми проходи по такива стълби...е,тогава не ми беше много удобно-бая падания имаше.но свикнах,децата пораснаха и сега ми е добре в мезонет. отоплявам всяка стая поотделно, както отоплявам и долния етаж,където имам хол,кухня, спалня, баня и тоалет.

# 49
  • Мнения: 7 640
изрових тази стара тема, за да не пускам ЛС-та на участниците Laughing
Бихте ли взели отношение по това ми питане Hug
Малка къща или мезонет- как се климатизира
Интересувам се вие как сте решили този въпрос Simple Smile

# 50
  • Мнения: 463
Живея в мезонет вече 4 години и мога да говоря за предимствата и недостатъците вече.
Тичането по стълбите беше проблем в началото, отдавна вече не ми прави впечатление. Освен това, след като качих Седемте рилски езера за един ден без да ме хване мускулна треска, считам стълбите за много полезни.
Малката проходи тук, стълбите въобще не са полегати, но са широки. Никакъв проблем, при това не съм ги обезопасявала.
Жилището няма скосявания / не е на последните етажи/, изцяло южно е, на втория етаж има две спални и две бани, долу е отворено помещение - хол/кухня ...всичко. Много е удобно за живеене
Като проблем мога да изтъкна течението, което става между двата етажа.Уточнявам : дограмата е хубава, вратите са уплътнени добре и въпреки това го усещам  Sick
За отоплението - един климатик е в дневната, а в спалните - радиатори "Адакс"

Общи условия

Активация на акаунт