Почвам ФеМиМоДеЛ

  • 162 324
  • 469
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 170
Спокойно момичета! Току шо се обадих във фирмата производител и ми обясниха как се пият. Увеличението на приема с 1 хапче важи само за 7, 14, 21 ден. През останалото време си караме по обичайната схема, в моя случай по 2 броя. Изкуших се да попитам и дали ще има резултат - индивидуално от 2 до 5 кг на месец, което ме устройва и също ми обясниха, че не би трябвало да има странични ефекти. Аз съм 8-ми ден и за сега съм около 1 кг надолу, ама това нищо не значи. Ще повярвам ако сваля 3-4 кг. Успех и на вас.

# 61
  • София
  • Мнения: 5 289
Аааа значи само на 7,14 и 21-ви ден пиеш + 1 капсула отгоре,а на следващия ден си си на стария режим.Тъй ли? Grinning

# 62
  • Мнения: 170
Точно така. Но ако искаш се обади на тел.02/954 12 21, който е написан на кутията и ги питай за по-сигурно.

# 63
  • София
  • Мнения: 5 289
Ами,няма смисъл нали ти си се обадила и си попитала същото,разбрах те,пък и ти вярвам.

# 64
  • София
  • Мнения: 362
Браво, Маце    bouquet Благодаря! Аз утре ще пия 3 капсули за сефте.

Малиии, добре че ви намерих да видя как са ви резултатите,щото ако ви кажа аз как го разбрах - баси, щях да си умра дебела Simple Smile
Аз мислех да увелича с по една капсула на прием   Crazy
Благодаря много, спасихте ми живота - в буквалния смисъл!!!

# 65
Пил ли е някой Фемимодел,без да е спазвал хранителния режим от листовката и има ли ефект въобще? newsm78

# 66
  • Мнения: 170
Аз го пия без да спазвам особени ограничения при хранене и може би и затова няма ефект. Ама нали затова са тия хапчета. Иначе с диета и ограничения всеки може да свали, ама аз се уморих. Но ще се опитам да  го пия 1 месец, защото само почвам нещо и като не подейства за няколко дни го спирам.

# 67
  • София
  • Мнения: 2 079
Изпих две опаковки от Фемимодела. По две хапчета на сутрин и вечер, на 7, 14, 21 ден пих по 3 сутрин и вечер. Резултатът е -3 килограма за около месец време, а в това време се включиха и Коледните и Новогодишните празници.  ooooh!Спазвам строг хранителен режим без нищо сладко, хляб и всякакви тестени изделия, пия течности, но недостатъчно явно - по около литър на ден, ама за мен и това е много ....  Tired

# 68
  • София
  • Мнения: 5 289
Радостинче объркала си схемата мила,на 7,14 и 21-ви ден е трябвало да пиеш сутрин обед и вечер по една капсула,демек 3 за деня,а не сутрин и вечер по три. Naughty

# 69
  • Мнения: 26
от 2 седмици пия Фемимодел,комбинирано с Еколайф блабла какво беше та..а,да ШЕН ХУА,как можах да забравя... В сесия съм и движението ми е доста ограниченоSimple Smile за тези 2 седмици свали около 2кг и 300 гр, при положение, че на фемимодела малко му обърках схемата и го предзирах 1-2 дни  Crazy

това Еколайф е мн вкусно Heart Eyes плодово такова,на малини има дъх. при него свалянето започва след 2-рата 3-тата седмица и още не мога да преценя от фемимодела ли слабея или от еколайфа. Всеки случай мазничките места спадат, а стомашни оплаквания нямам. Хапвам си добре и се движа много малко.Просто раят! Но аз нямам да свалям много - около 7 кг ме устройват. ( само да уточная, че не ям тесто,защото не обичам)
Освен всичко на вниманието на дамите в метро са пуснали уред за антицелулитен масаж на бедрата,който е супер и струва 55 лв(няква си марка optimum). Аз го имам от 1 месец и го ползвам 4-5 пъти в седмицата, има страхотен резултат!

 

# 70
  • Мнения: 3 372
Я кажете има ли ефект това ново чудо, че се двуумя дали да си го купя newsm78 Пила съм доста хапове за "отслабване" и нито едно не ми помогна....... Cry Кой колко свали /ако изобщо се сваля нещо/ и ядяхте ли на специален режим докато го пиехте newsm78

# 71
  • Мнения: 4
Здравейте мами!!! Какво става с Фемимодела тъкмо се навих да го пия и вие замълчахте? Ще се радвам ако някоя от вас сподели как върви приемът и дали да се включваме в кампанията Да станем по слабички до лятото

# 72
  • Пловдив
  • Мнения: 1 149
Ехоооо,явно много сте отслабнали, че дори и не пишете Simple SmileМоля не бъдете егоистки ,а споделете! Имали смисъл и ние да спонсорираме поредният продукт? Thinking

# 73
Привет Момичета,
Моля Ви някой ако вече има резултати от Фемимодел да пише и да сподели. И аз като всики вас се чудя дали не е поредната "зарибявка" за 20 лева? пишете моли ви Rolling Eyes

# 74
  • Мнения: 229
Изпих една опаковка фемимодел- никакъв ефект. Не свалих и грам.
Досегашните ми експерименти с единствен ефект имаше само зелевата супа на таблетки, така че пак си я започвам.

Общи условия

Активация на акаунт