Препоръчайте ми доктор и акушерка в аг Весела

  • 9 462
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
Пак я оплесках, всъщност мамата, която е писала преди мен е от Стара Загора.Нещо съм много разсеяна - извинявай.Значи става въпрос за същото заведение.
Да За "Весела" Пловдив става въпрос.Пътувах от Ст-Загора за да родя там.Не са ми искали пари.

# 16
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Аз раждах във Весела, всички доктори там са на ниво  Peace. Не виждам смисъл да си плащаш при положение, че финансово се двуомиш дали парите да оползотвориш за бебето след раждането или за самото раждане  Rolling Eyes

п.п Темата не е за тук, тук се осъжда храненето на бебето и детето  Simple Smile

# 17
  • Мнения: 1 668
donibon- энам, че темата не е эа тук, аэ я бях пуснала в" Бъдещи и настоящи майки" и някои ми я беше преместил тук Shocked неэнаино эащо newsm78 Иэвинявам се!!

# 18
  • Мнения: 388
Аз също с двете ръце ти препоръчвам д-р Кръстева,нея бях ангажирала първия път и бях много доволна,след като забременях втория път,пак ангажирах нея,но раждането ми мина толкова бързо,че накрая ме изражда лекар,който беше на смяна д-р Стаменов и от него останах много доволна и в този ред на мисли,искам да ти кажа,че при когото и да попаднеш,всички са много внимателни и добри специалисти какво от това,че д-р Минев и д-р Топалова ги няма вече във Весела.Останаха много добри и кадърни лекари,като Кръстева,Стаменов,Младенов,Илиев,Дренски,Михайлов,Матев,Крушков т.н.,а що се отнася до акушерката,аз  улучих на смяна Чакърова,за нея мога да кажа само хубави неща,просто нямам думи да изразя благодарността си към тези хора,да са живи и здрави.Моите раждания,благодарение на екипа на АГ Весела,оставиха в мен прекрасен спомен и дори на моменти ми се иска още веднъж да изживея този незабравим миг Mr. Green

Последна редакция: пн, 25 дек 2006, 22:54 от walentin

# 19
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 738
Препоръчвам ти да се обърнеш към д-р Илиев - 0888409951.

# 20
Препоръчвам ти Д-р Светослав Илиев.Аз родих там секцио преди 6 месеца.Имам и един спонтанен аборт преди това и той заедно с Д-р Дренски ми правиха кюртажа.С двурога матка съм и това наложи доста отблизо да се следи бремеността ми .доверих се на него и съм му много благодарна.Ако искаш ще ти дам GSMa му!УСПЕХ!Пиши какво си решила!

# 21
Предлагам ти да се свържеш с Д-р Илиев,Д-р Дренски,Д-р Кръстева или Д-р Кунчев. Laughing

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 552
Аз раждах първия път във Весела с уговорка с д-р Дренски. Той ми следи цялата бременност. Всичко мина перфектно, нормално раждане, без упойка. Много съм доволна не само от него, но и от акушерките, по време на раждането се смениха, просто и 4-те бяха страшно добри /2 от първа смяна и после 2 други от втора/.
В момента пак ходя на консултации при него, и пак при него ще родя, живот и здраве.
Успех в избора и леко раждане ти желая!

# 23
  • Мнения: 2 531
Ами реши - дали да плащащ на лекар , или  да раждаш "на късмет". Аз родих във Весела, като платих за лекар и анестезиолог- общо 400 лв, отделно  ВИП-а  12 лв на ден - явно не е голяма разликата в цените, но пък лукса и хигиената си струват!

Общи условия

Активация на акаунт