Обсъждане на имотни обяви-30

  • 31 419
  • 776
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 539
Кво му е на района, много си е хубав, лятото ме будеха птици от ловния парк, аз съм зад булеварда и не се чува, минуса му е че е до булеварда, но района и мястото са супер, между 3 квартала. От Геме се излиза и на симеоновско бързо и до центъра и до цариградско

# 721
  • Мнения: 10 661
И като излязат на Симеоновско, там става интересното Simple Smile Ползвам го 2-3 пъти седмично маршрута за качване на Околовръстното, голяма гмеж. С това нищо лошо не искам да кажа, просто уточняването за “бърз достъп” е много образно казан вече. Където и да е човек, предвижда си някакво време и движи, толкоз Simple Smile

# 722
  • Мнения: 404
Цени започващи от 2200€ без ДДС….

# 723
  • София
  • Мнения: 5 952
Много ми е смешно като започнат с рекламите ''на емблематичният булевард Г.М.''.Какво пък му е емблематичното?Малко като ''в сърцето на София'' някъде зад централна жп гара.Joy

Е, как. Там застреляха Илия Павлов. Laughing

# 724
  • Мнения: 539
Ей големи хейтъри сте, не ми обиждайте района, супер си е даже, нека се развива положително Simple Smile

# 725
  • Мнения: 6 382
На мен тия дубайски форми ми циганеят повече от коя да е порутена барака, ама... сефте. Къде ли не поникнаха такива.

# 726
  • Мнения: 1 283
За да се развива положително трябваше тази сграда да е на някоя фирма, която инвестира да си построи офис в БГ и ще наеме 1000 служители. Ама не - фирмите под наем, даже и компютрите и столовете им са под наем, да може да се изнесат бързо, ама богаташите купуват ли, купуват апартаменти - само това е вървежно. Е, онзи ден затвориха един магазин покрай нас, собственичката твърди, че хора нямало. Ама апартаменти има.

# 727
  • София
  • Мнения: 16 180
За Ил. Павлов - гледах събитието от балкона.
Охраната му бяха сигурно избирани с конкурс за по-по-най-малоумник. Всеки път го поставяха в опасност, но те си знаят.
После от МВР тръгнаха по апартаментите да питат какво сме видели - нищо беше масовия отговор.
Сега сериозно - екстра си е тази част от булеварда. Тихо е, няма много движение, няма задръствания. Дори и лятото няма нощни състезатели.
Спалнята ми е към булеварда - спим на отворен прозорец. На високите етажи не е и прашно.
Май и над Вега - картинга ще става небостъргач. Китайския се изнасят тия дни.

# 728
  • Мнения: 539
Другата сграда до нея NV Тауър е офис и има айтита и доколкото разбрах френска фирма го е наела, отзад са студентските общежития, техническия, минно геоложкия

# 729
  • Варна
  • Мнения: 5 406
Ето поради тази причина, в Швейцария нямаш право да си пуснеш водата в WC то , след 22 ч.
Ако щете вярвайте!
Ми не вярваме! Майка ми живее в Берн от 15 години и няма такова нещо. И аз съм живяла там за кратко.

# 730
  • Мнения: 2 843
А аз си пазя топли спомените за студентските ми години в блоковете срещу картинга 😃 то отдавна там в района мога съвсем спокойно да се изгубя за нула време, а преди със затворени очи да ме пуснеш можех да се оправя в студентски и Дианабад. После офисът ми беше в Софарма кулите, та разцкъвах нонстоп Студентски - Дианабад - Изток - Мусагеница - Дървеница. По онова време Тинтява беше една утрепана улица, която ми служеше за шорткът от офиса към Токуда, за да избягам от кръговото на телевизионната кула в час пик. Преди известно време минах през студентски и изпаднах в потрес. После слизах към Дианабад и на Тинтява се озовах в нов квартал. Иначе локацията на ГМ е готина. Спокойно е наистина. След някоя друга година Минно-геоложкия сигурно ще продаде някои бараки и хоп - и там ще изникне нещо.
Не горя ли в района нещо там наскоро? По новините усложливо мълчаха…

# 731
  • София
  • Мнения: 5 952
Какво мислите за този имот?
https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?act=5&adv=1a166992873447703&sl … 8ws9aq&f1=1&fe7=1

Имало наемател за 450 евро. Аз, лично, съм потресена.

# 732
  • Мнения: 404
Да не в цената в лв? Трябва да е някаква грешка.

# 733
  • София
  • Мнения: 5 952
Няма грешка. Цена в евро.

# 734
  • Мнения: 302
Какво мислите за този имот?
https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?act=5&adv=1a166992873447703&sl … 8ws9aq&f1=1&fe7=1

Имало наемател за 450 евро. Аз, лично, съм потресена.


Този имот се продава от поне 6 месеца..и спомена ми беше за над 100хил евро:)..

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт