Не мога да угодя на всички

  • 3 667
  • 59
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 15 003
Извинявам се... Объркàх от кой рейс е слязла, то служебния било, не този за лицея.

# 46
  • Мнения: 3 841
Питаме те въпроси, както казваш, но ти не отговаряш.

# 47
  • Мнения: 3 251
Авторката е добре, нея не я мислете.
Това, че ние със заделените си пари не можем да изкараме докато едно дете не стане за ясла, или това че нашите деца и тогава се разболяват ден през  ден, все пак си е наш проблем, а не нейн.

# 48
  • Мнения: 29 844
Тъй, де....затова питам каква е аджеба таз високоплатена работа на 20 г. без образование?!? Щото освен такава на пилон,  за друго кой знае колко добре платено, не мога да се сетя....

# 49
  • Мнения: 9 404
Защо не живеете в твоя апартамент от баба и дядо, а сте отишли на етаж при свекървата, нали и мъжът ти иска да се изнесете сами? Ето ти имаш свободен апартамент, така ще сте абсолютно независими.

# 50
  • Мнения: 8
И каква ще да е тази работа на 20 години за висока заплата? Интересно ми е просто, щото на мен след 20+ години стаж по специалността с магистратури и т.н. специализации, заплатата ми не е особено атрактивна. Да взема да се преквалифицирам.... Щом на 20 г. се взема висока заплата без образование и с грамотност на 9-годишна, какво ли ще е на 40....

Тайната е в колцентровете . С немски език заплатата е 2800лв. бруто. Изискват се само езикови познания и доза търпение Wink. Следвам " Социология и наука за човека" . Още не са ме " бичували" за правописа .

# 51
  • София
  • Мнения: 35 276
И като сервитьорка да е жужала, пак ги е изкарала. Обаче те свършват за нула време.

Авторке, имаш пълното право да си бременна и глупава на твоите години, тук просто ти казваме да внимаваш.
Ако мислиш по- големия жених ще го превъзпиташ - няма да стане, не си чупи главата там. Отстоявай се и не давай да ти слагат уклони в поведението и отношенията с другите. Това ти казваме, това разбери.

# 52
  • Мнения: 7 429
От самодоволството и безкритичността на авторката онемях. Ама колко бързо направи завой, браво!

# 53
  • Мнения: 3 841
Ама аз не разбирам защо си пуснала тема като вече си решила какво да правиш!
Реално ти си щастлива, всичко е наред, обичана, обичаща… Решила си да говориш със семейството си… Та каква е идеята на темата?

# 54
  • Мнения: 15 003
Днешните НГ не са като едно време...

# 55
  • Мнения: 29 844
Е, че работата с немски в колцентър не е нещо трудно или тежко? Защо напусна, няма да си ползваш майчинството, докато си в хубава, международна фирма, а ще лежиш на ръцете на мъжО и свеки....?!?! Или послъгваш, или си супер заблудена ......!!!

Както казах по-назад, дерзай нататък. С тази наглост и арогантност, ще изкараш няколко години в нищоправене.... Щото свеки ще гледа бебето, докато ти си много изморена, нали....?

ПС: В колцентровете не вземат баш от бала и веднага - голямата заплата. Не разбрах от кое градче си, ама ми се струва, че преувеличаваш.... Дъщерята на моя позната с перфектен език + още един взема около 2 хил. лв. и то със стаж, и то в София. В Сусурлево да дават 2,8 ми се струва в сферата на фантастиката.

ППС: "Социология и наука за човека"....ммм, чудесна специалност. Какво точно изучава?!?!?!  Звучи ми като вишУтУ на разни миски от НБУ.

# 56
  • Мнения: 1 176
"Социология и наука за човека" ...
Как ги приемат в тези специалности без грам дар-слово?!

Авторката, имам чувството, че е горда, че пише неграмотно. Още едно нещо, което я отличава от хищните лелки тук Simple Smile

# 57
  • В големите очи на малчо, а географски - София.
  • Мнения: 7 081
"Социология и наука за човека" ...
Как ги приемат в тези специалности без грам дар-слово?!

Авторката, имам чувството, че е горда, че пише неграмотно. Още едно нещо, което я отличава от хищните лелки тук Simple Smile
Усещам, че авторката учи/ е учила в Пловдивския университет...

# 58
  • Мнения: 3 841
Аз съм завършила Социология преди годииини, годиниии😁Научихме куп интересни (за мен ) неща, но това е специалност без особена ( да не кажа никаква) реализация в БГ!😁
След това записах  и завърших икономическа специалност де:)))))

# 59
  • Мнения: 36 057
Ключ по молба на автора.

Общи условия

Активация на акаунт