Bili li ste bez dete na Nova Godina?

  • 2 137
  • 47
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 733
Вече е на 8 години и миналата година за първи път беше с нас. И на мен винаги ми е било гузно, че я оставям при някоя баба, но когато децата са малки е уморително за тях да са до посред нощите на празника.

# 16
  • Мнения: 780
никога не сме карали нова година с децата - ние сме с компания и те са без децата . винаги имам къде да ги оставя , но ако нямаше къде или щяхме да ги вземаме с нас или да сме си в къщи

# 17
  • Мнения: 1 180
Да, била съм. И на мен малко ми става гузно, ама....Ако ги взема и двамата /отиваме на 300 км да празнуваме/, това означава към 22 ч. аз да съм в леглото с малкия /говоря за хотел/. А тази година стана така, че и баткото няма да има компания и той сам предпочете да остане с брат си - ще празнуват у баба, с елха, украси, подаръци, както си му е реда. Мъчно ми е, наистина, но мисля, че за тях този вариант е по-добър.

# 18
  • Мнения: 1 364
Досега Коледа и Нова година сме празнували с Алекс. Точно на тези празници искам да сме цялото семейство.

Невиждам нищо лошо да оставиш детето и да празнувате с компания.

# 19
  • Мнения: 2 700
Когато беше на една и на две сме я оставяли, при това точно при същите обстоятелства - компания без деца, където нашето не се вписва. Не е било драма - хем детето не си нарушшава режима, хем и за нас празник. Откакто осъзнава света около себе си е неразделно с нас. Така че СПОКО - ще има време, когато да си празнувате заедно Peace

# 20
  • Мнения: X
 На Коледа не бих го оставила - на Нова година - да, но за съжаление и тази година (2-ра подред), ще сме си в къщи поради 2 причини. 1-во че все още понякога се буди и почва да реве до засиняване докато не ме види мене и 2-ро че на миналата нова година свеки дойде да ме честита и леко се олюляваше! Което ми направи толкова ГРОЗНО впечатление, че не бих и доверила детето. А понякога се случва да не могат да го успокоят и ми се обаждат да се прибирам ( когато сме на гости някъде), та като се сетя че на НГ телефоните нямат връзка поне до 3 ч., неискам да се притеснявам и да го мисля цяла вечер. Тези пиратки и други разни бомбички....със сигурност ще го сабудят!

# 21
  • Мнения: 4 733
на миналата нова година свеки дойде да ме честита и леко се олюляваше!
Ми празнувала е явно жената Simple Smile Извън кръга на шегата, разбирам те напълно!

# 22
  • София
  • Мнения: 337
Eее, и ние сме хора.
Без дете ще сме за 3-4 поредна година на самата Нова Година.
Другата живот и здраве, ще сме си вкъщи всички и с един член на семейството повече.

Не ми е гузно. това е единствената нощ в годината, в която майка ми се съгласява да гледа внука си. Купонясва ми се до сутринта и не искам в 7,30 един момък по пижама да ме буди Embarassed

# 23
  • София
  • Мнения: 1 352
Да, празнували сме, и тази година пак ще празнуваме без тях.
Въобще нямам угризения, и аз съм човек и аз имам нужда да се повеселя на воля и на първи да спя до обяд.

# 24
  • Мнения: 3 268
Коледа е празника на семейството и винаги сме заедно всички-млади стари,малки и големи.Това е традиция в нашето семейство.Но на Нова година почти никога не сме били с децата и изобщо не се чувствам гузна.Калина току що навърши 4 год и ще е направо издевателство да я помъкна с нас на ресторанта,а Ицо е на 16 и има свои планове.Ако искам да съм с децата на Нова година,трябва да сме в домашна обстановка,а тази година хич не ми се стои у дома и мисля яко да купонясвам. newsm68

# 25
  • Монтана
  • Мнения: 499
Синът ми през пролетта ще навърши 6 год-от 3год.на сам Коледа я празнуваме с цялото семейство,а Нова година -с приятели,без деца.
Аз смятам че не би му било интересно ако е с вас и няма др,деца
Нашия сме го водили на уикенд със семейства без деца,само той и му беше скучно,пък и Нова година е като всеки един празник
а...............и............. ако не сега кога ще живеете,децата са до време,мила

# 26
  • на път
  • Мнения: 2 804
Детенце е на 2 години и 5 месеца ...  Grinning на Кледа сме заедно. Между Коледа и Нова Година ще ходим на почивка с него за да му отделим нужното внимание, но на Нова Година само ще го измъчим ако го вземем с нас, а и ние ще трябва да пропуснем празника покрай неговия режин. Май му е още раничко за нощен купон  Thinking.

# 27
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
При нас Бъдни вечер и Коледа с подаръците са за семейството; Нова Година е за приятелите. Тази година за пръв път оставаме в Бургас, но пак няма да го водя с нас на ресторант. Нямам угризения, откакто преди години наши приятели дойдоха на почивка с 2-годишната си дъщеря и майката не разбра нито от почивката, нито от Нова година, въпреки че всички се правихме на маймуни да забавляваме малката.  Ако има и други деца, бих се замислила, при дадените обстоятелства - не; и ние имаме нужда да се повеселим с приятели; за щастие, баба ми и дядо ми никога не са отказали да го гледат точно на Нова Година.

# 28
  • Мнения: 8 917
Вземаме и бабата /майка ми Simple Smile/, само и само Гери да е с нас Hug Ако не можеше отново бих била с Гери  - все щях да измисля начин. Не искам да я оставям далеч от нас и от празнуването на НГ Hug

# 29
  • Мнения: 492
На Коледа сме вкъщи  с децата, но Нова година обикновено празнуваме на заведение без деца.И да са с нас мъчението е взаимно, та по-добре при баба.

Общи условия

Активация на акаунт