Bili li ste bez dete na Nova Godina?

  • 2 138
  • 47
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 161
По Коледа ще бъдем с децата,после ще пътуваме в чужбина без тях и когато се върнем ще се възползваме от ваканцията и ще ги заведем на ски.Нямам грам угризение,че ги изоставяме.Искаме да сме само двамата,децата също ще се забавляват без нас, прехвърляни от едната баба на другата.Искам да разпусна максимално на Нова година,без да имам какъвто и да е друг ангажимент.

# 31
  • Мнения: 3 334
Тази ще ни е третата година, която ще празнуваме без детето. Наистина ми е гузно, затова, че я оставям с баба си, но пък тя е още малка, за да осъзнае какъв празник е Нова година и по никакъв начин това не променя режима й. Така, че другият вариант е детето да си заспи към 22-22.30ч. и малко след нея и ние, затова и тази година се спряхме на варианта, посрещане на Новата година в заведение, с приятели Peace

мнението на reniuga все едно аз съм го писала Peace

# 32
  • Мнения: 236
Blagodaria vi za otgovorite.
Niama nito da sam parvata nito poslednata koiato e ostavila deteto si na babite za Nova Godina.
A i ot kakto se e rodil samo patite v koito sme bili sami za weekend se broiat na ednata mi raka Laughing

# 33
  • 5 етаж в ляво
  • Мнения: 1 407
Да и още как.Само 3 нови години сме карали с детето,а тя вече е на близо 13 год.Остава при баба си.И тези 3 год са последните 3.Тази година пак сме с детето,но бебето остава при баба си. Wink

# 34
  • Мнения: 188
Ние до сега на НГ винаги сме били без деца, оставяме ги при бабите и дядовците, дори когато купона е бил у нас! Тази е първата година, в която ще водиме каката 7г., но ще бъдем с 30 човека от които пет деца, ако можеш го остави, сега е времето да се празнува после когато поостареем ще бъдем с внуците- ха,ха. Не ми е било гузно до сега, плюс това децата се чувстват много добре при родителите ни. Mr. Green

# 35
Зависи много от обстановката.При вашият случай щом сте на хотел без угризения го остави понеже ти няма да си усетиш празника покрай него понеже само ти ще ходиш след него,а тати ще кажи'че детето въобще не му е пречело.Ако бяхте на домашна обстановка все щеше да се намери стая ,вкоято да си легне.Приятно прекарване. 1dating

# 36
  • Мнения: 6 390
Ако има на кой да го оставите - действайте и се веселете 2 дни  Wink Grinning

# 37
  • В една Дупка.
  • Мнения: 629
Ако има кой да ги гледа ги оставяме.И ние имаме право да се повеселим един път в годината.Миналата година голямата дъщеря нямаше кой да я гледа и я взехме с нас.....прекарах си вечерта в стаята с детето.Приспа и се прекалено рано(като никога дотогава)На другия ден разбрах за приятните моменти от снимки и разкази на "очевидци".
Така че оставяй детето и се отпусни малко макари и за няколко дена.Заслужаваме го.

# 38
  • Мнения: 4 621
И тази година(миналата също) ще празнуваме без малката. Ще сме с компания от около 30 човека извън София и не мисля,че не е подходящо за малко дете. За Яна нова година е като всеки ден и това, че не е с не я ощетява по никакъв начин. Според мен има места, където да бъдеш с дете/ деца, но има и такива на които е по-добре да сме само двамата, било сами или с компания Peace

# 39
  • Мнения: 811
Не, и много се надявам винаги да сме си заедно тримата! Новата година лично аз я приемам като ново начало, всичко лошо остава зад гърба. Искам винаги да започвам Новите години с любимите ми хора до мен, особено пък с малката ми дъщеричка - най-голямата радост в живота ми!

# 40
  • Мнения: 2 125
Оставяли сме го и се напразнувахме като бели хора миналата година. Баба му го гледаше и беше много щастлива. Води ли сме го и с нас, но беше един малък ад - стряскаше се от пиратки, фойерверки, крясъци и не можа да заспи. Наложи се баща му да го преспива, но заспа с него точно преди новата година Confused
Като поотрасне ще се забавлява с нас. Ние по принцип винаги празнуваме извън София и сме 30 човека, някой от тях са с деца, но никой не ги взима по купони.

# 41
  • Мнения: 730
Не, и много се надявам винаги да сме си заедно тримата! Новата година лично аз я приемам като ново начало, всичко лошо остава зад гърба. Искам винаги да започвам Новите години с любимите ми хора до мен, особено пък с малката ми дъщеричка - най-голямата радост в живота ми!

Мислим по един и същ начин Hug

# 42
  • Мнения: 1 202
На Коледа сме заедно но на Нова година не го взимаме с нас .Но и той от не иска да идва вече с нас защото е голям и му е по-добре в бабите.  Peace

# 43
  • Мнения: 10 758
Никога не съм била с дете на НГ.

# 44
  • Мнения: 388
Винаги сме били с децата си,с тях празника е истински. Peace

Общи условия

Активация на акаунт