има 2 чертички и температура 37 градуса - нормално ли е

  • 1 633
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
ЧЕСТИТО!Напълно нормално,аз до 3-4 месец бях с такава темепература....по точно това не се води температура.
Успех!!!

# 16
  • Мнения: 9 050
Аз два месеца бях с температура 37 градуса. Тъпите лекари ми направиха хиляди изследвания, даже и манту ми правиха. Докато накрая ме пратиха на гинеколог, защото решиха, че щом нищо ми няма в изследвания, значи е някаква полова инфекция. И чак тогава разбрах, че всъщност не съм болна, а съм бременна Simple Smile
Честито и лека бременност!

# 17
  • Мнения: 2 498
И аз бях така до 4-я месец....поддържах си 37 и 2...но пасле всичко се нормализира...

# 18
  • Мнения: 2 271
Ей,честито!Нормално е както са ти казали вече!

# 19
  • София
  • Мнения: 2 227
Аз два месеца бях с температура 37 градуса. Тъпите лекари ми направиха хиляди изследвания, даже и манту ми правиха. Докато накрая ме пратиха на гинеколог, защото решиха, че щом нищо ми няма в изследвания, значи е някаква полова инфекция. И чак тогава разбрах, че всъщност не съм болна, а съм бременна Simple Smile
Честито и лека бременност!
На мен ми казаха, че е "летен вирус" и ще ми мине след има няма 9 месеца Mr. Green
Честито!!!  bouquet

# 20
  • Бургас
  • Мнения: 10 822
Честито и от мен!
Освен че тази температура е нормална,очаквай следващите 2-3 месеца много да ти се спи.

# 21
  • София
  • Мнения: 2 967
ЧЕСТИТО    bouquet
Нормално, а освен това е нормално и да те боли глава в началото / поне при мен беше така/ и нали се сещаш за другите неразположение. Но така е няма друг начин: лесно майка не се става.

# 22
  • Средната земя
  • Мнения: 371
Честито, бъдеща май4ице!  bouquet

 newsm10 newsm10

# 23
  • Мнения: 1 382
Честито !  bouquet Нормално е 37 градуса, все пак е настъпило оплождане и става нещо ново в тялото, организма си реагира ! Леко бременеене от тук - натам

# 24
  • София , Монтана
  • Мнения: 811
При бременност температурата се покачва. Нормално е. Честито и от мен!!!! Лека и безпроблемна бременност ти желая!
Честито и от мен. Simple Smile smile3501 smile3504 EFP

# 25
  • Мнения: 5 362
Както всички вече са ти писали-да,нормално е.
Честито и от мен!
Лека бременност!
  bouquet

# 26
  • Мнения: 683
Както си разбрала - нищо тревожно!
ЧЕСТИТО!  Praynig
Весела Коледа и лека бременност!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт