Малко ме е срам, но ще попитам

  • 36 610
  • 175
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 374
стисках зъби...а имам 3 татоса Laughingтака,че,пак ти казвам-въпрос ан настройка.Simple Smile)))Късмет
и на мен ми се смяха като казах, че много ме е страх от кола маска, щото същия този дин си бях направила единия татус  Laughing
и досега си карам на безболезнени процедури по обезкосмяването

# 76
ха ха...дааа,моя зъболекар иска татос и скочил веднъж с бънджи-та аз отивам шматката и само дето не рева в кабинета,като му казах,че имам сумати скокове и татоси,голямо чудене му хвърли:)"ама как може да те  е страх,то не боли",емии,ей на-страх ме е ,като видя проклетите машинарии и усетя миризмата на пилен емайл,мога да си припадна като нищо Rolling Eyesза колата едвам се преборих със себе си,но понеже вече,4 години така се епилирам,хич не ми прави впечатление GrinningПо-скоро ме е страх от химията

# 77
  • Мнения: 7 263
Май само аз ползвам епилатор Embarassed Embarassed Embarassed
Боля ме само първият път - наистина беше страшно, направо като след касапница, но от тогава два пъти седмично пускам "косачката" и нямам проблеми!

лелееее веднъж и аз "косих" там......няма такава болка, ooooh! щях да умря


Именно!
направо не е за издържане, лошото е че заради бемките и на кола не смея да ходя вече, че ме разраняваха и единия път сериозно.
А мразя косми еле пък там.... Sick Sick Sick
Дайте снимка на този Вийт моля!

# 78
  • постоянно
  • Мнения: 7 123
Май само аз ползвам епилатор Embarassed Embarassed Embarassed
Боля ме само първият път - наистина беше страшно, направо като след касапница, но от тогава два пъти седмично пускам "косачката" и нямам проблеми!

лелееее веднъж и аз "косих" там......няма такава болка, ooooh! щях да умря


Именно!
направо не е за издържане, лошото е че заради бемките и на кола не смея да ходя вече, че ме разраняваха и единия път сериозно.
А мразя косми еле пък там.... Sick Sick Sick
Дайте снимка на този Вийт моля!

Tк можеш да ги видиш всичките продукти на Виит- този за деликатните  е писан   за бикини лаин.....
Не съм пробвала и нямам никакви наблюдения....
Вили

# 79
  • Мнения: 75
аз съм пробвала няколко пъти. никакви странични ефекти, но не премахват достатъчно добре ми се струва. ползвала съм и такива за 2 лв. и за 37 - разлика никаква. освен, че по-скъпия не мирише лошо.

# 80
  • Мнения: 3 317
Simple Smile нали знаеш,че организма е така устроен,че ,акое  нетърпима болката-припадаш:)чесно казано,може адски странно да ти прозвучи,но мен ме боли по-малко сама като се щавя,отколкото козметичка Shockedнямам обяснение защо.Опитай на малки участъци,цикли си нещо,мисли си-и мисля,че няма да имаш проблем newsm10 Не знам,при мен поне,бръснене,депилтоари-супер бързо ми никнат пак и предпочитам,да отделя 2-3 часа за кола и да не се занимавам поне 20 дни:)А иначе,верно е досада,че трябва да ги чакаш,обаче,нали съм омъжена,не е страшно Laughingа и мъжа ми се скубе с епилатор и не ми дава да си бръсна даже краката,кво остава за триъгълника:/ Успех на всички обезкосмяващи се в летните жеги!!! Hug
  Благодаря ти, но незнам дали бих се премислила...  Embarassed Embarassed Embarassed  Препочитам крем, само малко се притеснявам от химията вътре, ама по-добре от инквизиция.  Confused
  newsm12          Razdvoena sam

# 81
  • Мнения: 4 770
   hahaha hahaha hahaha  Аз вече не - твърдо съм за крема. Тия кола-маски посинват и пукат капиляри, поне така съм чувала.   Shocked  Naughty  Не е си работа.  ooooh!  Не ангажирам никого с мнението си, който ги понася, да си прави.  Grinning

# 82
  • Мнения: 3 317
 Thinking  naistina neznam  newsm78

# 83
  • Мнения: 4 770
 Ами ти си решаваш - ако имаш здрава кожа и нерви - кола, ако не - друго... незнам.    Rolling Eyes

# 84
  • Мнения: 3 317
Ot opita si s krakata klonq pove4e kam krema,no efekta mu e po kratkotraen

# 85
  • Мнения: 4 770
  Аз на краката, че ми е по-здрава кожата, съм пробвала само веднъж и не мисля да повтарям, а за бикини-зоната много бих си помислила...  ooooh!

# 86
  • Мнения: 3 317
 :Dcqlata zalepnah kato si pravih na krakata Grinning

# 87
  • Мнения: 4 770
  а аз не, но много ми се възпали кожата...  ooooh! направо на червени петна  Shocked   Joy

# 88
  • Мнения: 3 317
Moqta koja e matova i nqmam tozi problem newsm44    pone ot tova sam se otarvala

# 89
  • Мнения: 4 770
   Радвам се за теб! Моята е много бяла по принцип и много нежна и всичко и личи...  ooooh!  Трябва много внимание и старание...  Confused
    Пиши на кирилица!

Последна редакция: ср, 04 юли 2007, 23:15 от просто Петя

Общи условия

Активация на акаунт