Термин Август 2023г. - Тема 2🤰

  • 27 244
  • 725
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 108
Да ви се оплача момичета, не стига че постоянно се чувствам ужасно с гадене, повръщане от време на време, киселини, ами от днес имам и разстройство. Отчаяна съм вече Sad

# 46
  • Мнения: 2 125
juveragazza, опита ли с препечена филийка със сирене? Назад момичетата бяха писали и за вода с лимон и още нещо, но не се сещам в момента... Пожелавам ти бързо да отминат тези неразположения
Аз пък съм с обратния проблем - запек..

# 47
  • Мнения: 294
След днешния преглед, май ще си отида при Септемврийчетата.

Видя се едно бебе, на правилното място е, има пулс. Обаче е с една седмица назад - трябва да съм в 7г.с., отговаря на 6г.с. Докторката каза, че може да е от късна овулация, но аз си я следих с тестове и си беше когато трябва. Каза да не се притеснявам, щом има пулс, но не спирам да го мисля... След 2 седмици съм пак на преглед да видим как върви. Дали се е случвало на някой от вас нещо подобно?

# 48
  • Мнения: 1 329
Нищо, че си следила овулацията. Не се знае кога е станало оплождането и имплантацията , няма как да знаеш дали не е станало по- късно. Не се притеснявай.

# 49
  • Мнения: 611
На моя последен преглед бях 7+1 а бебчо отговаряше на 7+4. АГ ми каза изобщо да не обръщам внимание на тези разминавания и че бебетата често изостават, после наваксват или обратно и е нормално. На сестра ми едното бебе също в началото отговаряше на по-ранна седмица. В някакъв момент навакса и всичко беше наред. Не се притеснявай Hug

# 50
  • Мнения: 393
Да ви се оплача момичета, не стига че постоянно се чувствам ужасно с гадене, повръщане от време на време, киселини, ами от днес имам и разстройство. Отчаяна съм вече Sad
Едно момиче в темата написа, че са й предписани таблетки за смучене Антиметил с джинджифил. Купих си ги и сега се чувствам малко по-добре. От вчера сутринта не съм повръщала и днес не ми се гади чак толкова много. Емил и Вомитусхил на мен не ми помагат изобщо, но от тези таблетки има някакъв ефект засега.

# 51
  • Мнения: 49
Момичета аз днес съм по добре, мисля, че отшумява това гадене, което само ме радва 😊. От два дни съм нападнала дюлите, по 4 5 бр. Ям на ден. Добре ми действат. Не съм чела дали е вредно, но се надявам, че не е. Моят термин е 05.08. Много хубави новини имаме отново, което ме радва много. А някой знае ли какво стана с Нати? Писа ли след второто мнение?

# 52
  • Мнения: 81
Знам, че е рано но искам да ви попитам ориентирали ли сте за болница в която ще раждате и разбира се лекар, от кога започва да се ходи на консултации при израждащ лекар, не съм наясно изобщо 🤷‍♀️

Аз съм се оринтирала с изискванията, остава да намеря мястото 😄 Държа изключително на присъствието на бащата, а се оказа че към момента в МД и Токуда, предполагам и другаде, не може. Останало от Ковид мерките, а уж всичко отпаднало. Надявам се до лятото да разрешат. Държа също да ме изчакат без окситоцин, без упойка и без намеса. Другото, което много ми се иска е свободна поза на раждане (не лежиш по гръб и ти викат "всички раждат така, ти какво иска?) и да НЕ отнасят бебето веднага. По тези си желания, ще търся пети-шести месец. За сега не знам..

# 53
  • Мнения: 1
Здравейте бъдещи мами, и аз съм с термин за август,но се притеснявам нищо ми нямаше, а от 1 седмица съм повръщала 2 пъти и днес се чувствам изключително зле боли ме главата, чувствам се все едно супер нещастна, нормално ли е?

# 54
  • Мнения: 108
Като чета това, което си написала ми се струва, че при Зебрите ще ти е най-добре.

Знам, че е рано но искам да ви попитам ориентирали ли сте за болница в която ще раждате и разбира се лекар, от кога започва да се ходи на консултации при израждащ лекар, не съм наясно изобщо 🤷‍♀️

Аз съм се оринтирала с изискванията, остава да намеря мястото 😄 Държа изключително на присъствието на бащата, а се оказа че към момента в МД и Токуда, предполагам и другаде, не може. Останало от Ковид мерките, а уж всичко отпаднало. Надявам се до лятото да разрешат. Държа също да ме изчакат без окситоцин, без упойка и без намеса. Другото, което много ми се иска е свободна поза на раждане (не лежиш по гръб и ти викат "всички раждат така, ти какво иска?) и да НЕ отнасят бебето веднага. По тези си желания, ще търся пети-шести месец. За сега не знам..

# 55
  • Мнения: 317
Друг въпрос 😁
Можем ли да ходим на басейн с минерална вода?
За другите басейни съм чувала, че не може, но за минерална лечебна чували ли сте нещо?

# 56
  • Мнения: 10
Здравейте бъдещи мами, и аз съм с термин за август,но се притеснявам нищо ми нямаше, а от 1 седмица съм повръщала 2 пъти и днес се чувствам изключително зле боли ме главата, чувствам се все едно супер нещастна, нормално ли е?
Не се притеснявай,аз в началото,ако не ми беше закъснял цикъла нямаше даже да разбера,че съм бременна,чувствах се супер,освен болезнени гърди,които си ги имах преди и по време на цикъла 😃 Но след това… започна едно гадене,което беше сутрин и си викам добре,АГ ми изписа Магне В6 и се почувствах една идея по-добре с тези хапчета, но след това леле,по цял ден гадене,само лежане и спане, изправям се и започва да ми се гади,не ми се яде,дори и пие нищо,но се насилвам,похавам дори и малко да е,все е нещо. Вечерта ми светва и се чувствам много добре,нямам проблеми със спането вечер,но стане ли сутрин се събуждам с едно повръщане като за добро утро 😃 Общо взето се чувствам зле някак си,но гледам психически да не падам, смисъл, да си мисля лоши неща,знам,че все някога всичко това ще отшуми,колкото и трудно да ми е сега Simple Smile Не си нещастна,повярвай ми,чувстваш се зле и това те кара да си мислиш,че си нещастна, стискай зъби и ще мине всичко Simple Smile

# 57
  • Мнения: 317



Някой беше питал относно грипа, това ми излиза в приложението, което ползвам.

# 58
  • Мнения: 611
Кое е приложението?




Някой беше питал относно грипа, това ми излиза в приложението, което ползвам.

# 59
  • Мнения: 317
Кое е приложението?




Някой беше питал относно грипа, това ми излиза в приложението, което ползвам.



Това е, много е готино защото показва всичко по седмици, дава ти съвети, отговаря на въпроси и те подготвя с това, което следва.
Това са задачите за 8ма седмица


А това са въпроси, които може да те интересуват в тази седмица.

Общи условия

Активация на акаунт