Термин Август 2023г. - Тема 2🤰

  • 27 245
  • 725
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 97
Браво за хубавите новини😃 май повече момичета се появяват.
Аз си нося старите дрехи даже са ми и широки,в таза определено усещам че съм по широка,но за дрехи може би ще ходя края на месеца дано има в Лидъл и тогава.
Знам ,че е много рано но може ли мамите от София да кажат решили ли са вече къде ще раждат,аз първото в Монтана съм раждала и тук много се затруднявам с избора ,никаква идея нямам и искам от рано да се подготвя с това.Аз съм от Младост не че има значение де😁.

# 721
  • Мнения: 207
Момичета на мен ми е първа бременност и исках да попитам как точно усещате бебетата? Когато си сложа ръката на корема усещам едно тупкане все едно това ли е?

# 722
  • Мнения: 12
Браво за хубавите новини, много се радвам 😊😍
Имаше някой днес, който щеше да прави пренатален, извинявам се но не помня кой... Дали някой може да каже точно как протича теста? Утре ме очаква и мен, след преглед в 8ч. Ии нещо взе да ме тресе притеснението.
Аз бях днес в МЦ Афродита, нищо особено, взимат ти кръв от вената, една епроветка пълнят , сестрата която ни взе пробата беше много внимателна и нищо не усетих.. сега тръпна вече за резултати, дано до края на седмицата да се обадят. Само се чудя , че казаха и на мейл ще ми я пратят, но не ме питаха как ми е мейла.. но предполагам като се обадят по телефона ще ми го поискат

# 723
  • Мнения: 615
Честито на всички за хубавите новини! ❤ дано все така с радостни новини и за напред!
Така и не ми звъннаха на мен, казаха, че не са готови. Срокът е чак до другия петък. 😒

# 724
  • Мнения: 2 692
Момичета на мен ми е първа бременност и исках да попитам как точно усещате бебетата? Когато си сложа ръката на корема усещам едно тупкане все едно това ли е?
Като съвсем леко побутване отвътре. Много слабичко. Ниско под пъпа.

# 725
  • Мнения: 2 125
Заповядайте в новата тема https://www.bg-mamma.com/?topic=1522447.msg45973960#msg45973960

Ако има нещо, което искате да се редактира или добави, пишете Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт