СПЕШНО ЯМР

  • 702
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3
Здравейте,спешно имам нужда от ЯМР,моля посъветвайте ме къде да го направя.Предния път ми сложиха контраст и получих алергична реакция така че няма да го повторя със контраст. Става въпрос за хипофиза и над. жлези.Дайте мнение къде няма да ми направят проблем и ще се съгласят без контраст.На няколко места ми казаха 23,24 обаче искам да стане възможно най-скоро Единствено Токуда ми казаха за утре че можело.Дайте ми мнение за там,добри ли са в разчитането или да търся другаде.Спектър ми казаха 24 че най-рано може Задължително искам да е 3Т апарата

# 1
  • Мнения: X
Проверете в Русев, на мен ми са ми давали час от днес за утре.

В токуда съм си правила ямр на кръста и главата, според мен са добри.

# 2
  • София
  • Мнения: 28 566
В Токуда правя на хипофизата, когато е със заплащане, става бързо. И според мен са добри. Но за контраста не знам. Аз го правя с контраст и даже не съм питала дали може без. А проверявала ли си за алтернатива на контрастното вещество? Дали не може да се ползва друго? Едва ли си първата с алергична реакция.

# 3
  • София
  • Мнения: 571
В Русев в Студенски град, апарата е чисто нов, а със сигурност - много бързо реагират. За контраста - в зависимост от изследването може да е в ущърб на изследването да се прави без контраст, но по телефона биха могли да кажат. За хипофиза - препоръчвам доктор Нацков с две ръце!

# 4
  • Мнения: 3
Нацков работи на рентгена на Русев ли?

# 5
  • София
  • Мнения: 571
Да, миналата година бях при него на резонанс, там е.

# 6
  • София
  • Мнения: 3 984
В Сити на Околовръстното сме правили от днес за днес (ММ лятото снима рамо).

Общи условия

Активация на акаунт