Убиец в блока!!!

  • 3 795
  • 56
  •   1
Отговори
# 15
  • Sf
  • Мнения: 808
Но, съгласи се, че няма как да бъдеш сигурна дали аз (примерно) не съм го правила.
Нямаше начин "Работническо дело" да излезе с подобен материал, обаче.

Абсолютно ти гарантирам, че никой тогава не е правил свирки на ничии кокичета в училище. Да сме се натискали най-много по бригади и във фас паузите да сме си разменяли срамежливи погледи! Не знам, явно аз съм израснала в малко по-стерилна и защитена от подобни екстремни постъпки среда.

# 16
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Мда  Wink
Относно уважението към учителите - в елитна гимназия по мое време ученик наплю учител по математика. Учителят беше никой, ученикът - син на известен професор. Нямаше интернет обаче, нямаше и свободна преса.
Ъхъ, баш е същото като да го беше пребил и насинил, достойно като да влезе в болница...

# 17
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Добре де, а по "ваше" време имало ли е разфасовани трупове, предумишлени убийства сред учениците, по 5 случая годишно?

НЕ ЗНАМ.
Няма откъде да знам и поради това не мисля, че е редно да казвам "нямаше такива неща".

Абсолютно ти гарантирам, че никой тогава не е правил свирки на ничии кокичета в училище.

НИКОЙ?
Ти всички ли познаваш?

Предлагам държавата да раздава безплатни анаболни стероиди защото по този начин децата ще се обърнат към спорта и дрогата ще изчезне завинаги. Интересно ми е какво мислите по въпроса.

Друго трябва да раздава държавата, но е криминализирано за жалост.
Като гледам и на голяма част от форумците няма да им е излишно.

# 18
  • Мнения: 155
Добре де, как така я е ударил с чук, но и я наръгал с нож?! Явно го е нападнала иначе щеше да си я убие стандартно - личи си, че е бил силно притеснен от нещо. Така поне аз го виждам.

При всички положения младежта днес е леко напрегната заради мицубишитата и херото. Предлагам държавата да раздава безплатни анаболни стероиди защото по този начин децата ще се обърнат към спорта и дрогата ще изчезне завинаги. Интересно ми е какво мислите по въпроса.

Ударил я с чук, но тъй като била още жива я наръгал и с ножа. Бил е притеснен, защото не е получил пари за поредната доза. Абе, скапан наркоман, ама от най-скапаните!!!
А пък ако не ни беше толкова сбъркано всичко и  разпилените мозъци на тийнейджърите по пороци се впрегнеха в по-друга насока не само от родителите, а и когато са "навън" най-вероятно такива неща ще се случват доста по-рядко.

# 19
  • Мнения: 1 416
Наркоманите нищо не ги спира...
Едни казват, че бил наркоман. Други твърдят, че е с психически отклонения... Сиси казва, че й изглеждал нормално момче. Никой не знае истината, не прибързвайте със заключенията, на базата на 1-2 материала във вестниците.  Peace

Бог да прости жената!

# 20
  • Мнения: 7 112
Горката жена. Бог да я прости  Praynig. А идиотчето едва ли е или ще осъзнае деянието си  newsm78
Един познат преди години казваше - наш`те родители не знаят какъв късмет имат, че сме само алкохолици.
Жоро, наистина е по-добре да бъдат анаболени същества. Но тяхното спортуване е под формата на спиртуване в мекия вариант.  Confused

# 21
  • Sf
  • Мнения: 808
Reza, познавам ги пък  Mr. Green
Поименно искате ли да ги изброя?!

Говоря за хората около мен. Голямо изкопаемо се изкарах, но ако си търсиш белята по онова време, си имаше място къде да я намериш. Пък, ако си достатъчно разумен и здравомислещ, можеше да си спестиш подобни преживявания. А сега няма такава опера. Всичко може да ти стовари изневиделица, дори и насила. Колко деца бяха отвлечени, колко нещастия се случиха и продължават да се случват.

Прави сте обаче за информационното затъмнение и недостатъчност по времето на Работническо дело.

# 22
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Бил е притеснен, защото не е получил пари за поредната доза. Абе, скапан наркоман, ама от най-скапаните!!!

Този скапан наркоман е бил обичан син на майка си.
Тя най-вероятно на никого не е споделила за проблемът му, а може би дори не е знаела за него.

Имала съм приятели - скапани наркомани.
Никой не искаше пари от родителите си за дрога.
Единият се самоуби, защото беше така възпитан, че не можеше да се понася сам себе си и не искаше да е тежест на никого.

Та..има наркомани и наркомани, а разликата е някъде в първите седем.

Не забравяйте, че и нашите деца може да станат всякакви, може да им се случи всичко.
А ние трябва да сме готови да го приемем.
Животът е шарен.

Всеки може да избира къде да отглежда децата си.
Ако искам пълна сигурност и хармония ще отида в Родопите.
Избрала съм да живея в града и си давам сметка за цената, която може да се наложи да платя.

Струва ми се, че много хора живеят в страната на Алиса.

# 23
  • Мнения: 6 164
Аз не смятам, че липсата на интернет и медии може да потули нещо като зверско убийство. Какво по Тошово време ако дете убие друго и всички "Шшш не казвайте, мълчете, няма да го оповестяваме!"? ...  Rolling Eyes
Аз продължавам да смятам, че е виновна държавата - повечето биват изтезавани ежедневно и ежечасно - живеем в мизерия, бюрокрация, корупция, всички са изнервени, мрънкащи, недоволни, децата се възпитават в инервена среда - я пари няма, я работа няма, единия пие, другия бие... И децата израстват психически нестабилни и склонни към насилие. И това е едва началото. Ще се оправят ли нещата? Сега едва започва да се отприщва цялото напрежение...

И едно време е имало дисциплина. Мама и тати са членували в профсъюзи, раздавали са им карти за почивки и са се радвали на цаца и картофи всяко лято, а сега е лукс да отидеш на море, щото гъз до гъз шваби и рускини и затова кафето ти е 10 лв. .. Пак се отвлякох... Мисълта ми беше, че като е имало ред и дисциплина, децата са възпитавани спокойно - строго, но спокойно. Куп ограничения /не ги одобрявам, но са вършели работа/ не си представям две момиченца със сини престилки и бели якички да плануват убийствотона третата си приятелка. Confused Може аз да греша. Малка съм ,не съм живяла по онова време, престилка не съм носила, но предполагам че е било така.

# 24
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Аз продължавам да смятам, че е виновна държавата

Какво точно представлява държавата?

# 25
  • Мнения: 155
Аз за това казвам, че е от най-скапаните! И аз имам познати, които пипат, но на никой дори и през ум не му е минавало да направи такова нещо!
А жената явно е знаела за сина си, защото винаги, когато се видехме пред блока с нея и аз бях с децата, тя само ми говореше, че са прекрасни деца, да ги пазя и да внимавам много в отглеждането, че сегашната младеж била "изтървана". Тя самата беше учителка и поне е имала съвсем реален поглед.

# 26
  • Мнения: 239
Добре де, как така я е ударил с чук, но и я наръгал с нож?! Явно го е нападнала иначе щеше да си я убие стандартно - личи си, че е бил силно притеснен от нещо. Така поне аз го виждам.

При всички положения младежта днес е леко напрегната заради мицубишитата и херото. Предлагам държавата да раздава безплатни анаболни стероиди защото по този начин децата ще се обърнат към спорта и дрогата ще изчезне завинаги. Интересно ми е какво мислите по въпроса.

Ударил я с чук, но тъй като била още жива я наръгал и с ножа. Бил е притеснен, защото не е получил пари за поредната доза. Абе, скапан наркоман, ама от най-скапаните!!!
А пък ако не ни беше толкова сбъркано всичко и  разпилените мозъци на тийнейджърите по пороци се впрегнеха в по-друга насока не само от родителите, а и когато са "навън" най-вероятно такива неща ще се случват доста по-рядко.

Тъпанар, не е трябвало да я убие защото по този начин не може да я изнудва за още пари в бъдеще. Личи си, че не е финансистче.

Жоро, наистина е по-добре да бъдат анаболени същества. Но тяхното спортуване е под формата на спиртуване в мекия вариант.  Confused

Възмутен съм от младежта в наши дни. Вместо да спортуват анаболно те по цял ден пушат цигари, пият алкохол и земат хероин. Как да станат хора, а?
Синът ми ако го хвана, че пуши ще го сложа в клиника.

# 27
  • Мнения: 3 423
Аз продължавам да смятам, че е виновна държавата

Какво точно представлява държавата?

събирач на данъци.
понякога и на кръвни.

# 28
  • Мнения: 495
този лаф "виновна е държавата" ми е любим просто  Mr. Green
струва ми се, че идва от постулата "Колективната отговорност е ничия отговорност"  Crossing Arms

# 29
  • Мнения: 155
Искам да ви разкажа за един случай от 70-те години, за когото сега се сещам. В провинциален град две момчета извършват въоръжен обир на банка и вземат солидна сума. После се укриват. Намират ги обаче, защото от събраните доказателства се оказва, че едното момче страда от някаква много рядка болест. Осъждат ги на 'смърт чрез разстрел'. Присъдата е приведена в сила и изпълнена!

Общи условия

Активация на акаунт