Фризьорски истории + нов въпрос: за бакшишите по принцип

  • 2 868
  • 59
  •   1
Отговори
# 30
  • Германия
  • Мнения: 8 099
Уау! Tandoori, комплименти!
 newsm10

# 31
  • Мнения: 7 091
Уау! Tandoori, комплименти!
 newsm10

Мерси Simple Smile

# 32
  • Bristol
  • Мнения: 9 363
Ехе, напразни са били страховете ти  newsm10

# 33
  • Мнения: 1 393
Мноогооо добре, Т., супер изглеждаш с новата прическа!   bouquet

# 34
  • Мнения: 7 091
Благодаря ви, и аз много се харесвам Simple Smile

# 35
  • Мнения: 619
Mацка та дрънка... Laughing
Много ти е хубава прическата.

# 36
  • Мнения: 1 363
Страхотно са те издокарали, Тандори.
 Peace Peace

# 37
 Tandoori,направо си върхъ Peace
 Съжалявам,че моята коса е чуплива и нямам шанс,да изглеждам толкова добре,винаги
 съм искала права коса....

# 38
  • NY
  • Мнения: 209
Super e pricheskata i ti s neia sashto !!!....... Peace

# 39
  • Мнения: 7 091
Tandoori,направо си върхъ Peace
 Съжалявам,че моята коса е чуплива и нямам шанс,да изглеждам толкова добре,винаги
 съм искала права коса....

А пък аз винаги съм искала чуплива  Sunglasses Mr. Green Нали знаеш, чуждата трева е по-зелена Simple Smile Аз днеска видях толкова хубави къси прически за чуплива коса, че ме беше яд защо не ми е чуплива Simple Smile. ПОразгледай и в нета има много хубави неща! Сигурна съм, че можеш да си намериш прическа, с която да изглеждаш и да се чувстваш добре  Peace

# 40
  • Мнения: 1 379
Tandoori супер изглеждаш. Май си улучила фризьорка Wink

# 41
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
леле, сьбраха ми се очите newsm10 smile3521.....направо си вьрха, Tandoori, браво на майсторката smile3501 smile3501 smile3501....прати я и кьм мен, а?

# 42


А пък аз винаги съм искала чуплива  Sunglasses Mr. Green Нали знаеш, чуждата трева е по-зелена Simple Smile Аз днеска видях толкова хубави къси прически за чуплива коса, че ме беше яд защо не ми е чуплива Simple Smile. ПОразгледай и в нета има много хубави неща! Сигурна съм, че можеш да си намериш прическа, с която да изглеждаш и да се чувстваш добре  Peace
  Сигурно,в интерест на истината НИщо не съм търсила,само си мрънкам Embarassed
 изчаквам,да родя и да се взема в ръце,че на нищо не приличам...
 

# 43
  • Мнения: 1 610
комплимент! Hug
аз пък искам да кажа, 4е ти си по принцип красива и затова ти  приляга тази  при4еска...но все пак пла4а за дългата коса/ искам аз коса до кръста и това е/
какво направи с бакшиша? това от любопитство
...
и те гепих, 4е имаш снимки от преди , на които си също толкова хубава.че и артисти4на...ей сега ще ти погледна профила и ако си дори с месец по-голяма от мен, отивам да си опъна въжето

# 44
  • Мнения: 7 091
комплимент! Hug
аз пък искам да кажа, 4е ти си по принцип красива и затова ти  приляга тази  при4еска...но все пак пла4а за дългата коса/ искам аз коса до кръста и това е/
какво направи с бакшиша? това от любопитство
...
и те гепих, 4е имаш снимки от преди , на които си също толкова хубава.че и артисти4на...ей сега ще ти погледна профила и ако си дори с месец по-голяма от мен, отивам да си опъна въжето

Хахахаха как ме разсмя Simple Smile Благодаря за комплимента! Simple Smile
За бакшиша, видях че някои хора оставят в брой, други плащат със сметката. Направо попитах момчето, което ми ми косата и фризьорката отделно как предпочитат - и двамата казаха в брой. Така и оставих.

А за годините, ами на 27 съм Simple Smile 79 набор Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт