Пазаруване от aboutyou.bg TEMA 17

  • 34 641
  • 758
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 399
Може ли код за отстъпка на рокли?
Имам ваучер за 15% за Рокли. Ако те устройва, заповядай.

Благодаря.

# 46
# 47
  • Мнения: 341
Момичета, дънките Gap отговарят ли си на размера? Наръчника ме съветва да поръчам 25ти,но мисля, че ще ми е многоо малък. Нося 27-28,съответно 36-38 от европейската.

Нося 36 размер европейска, от Гап дънки взимам 26. Ето тези поръчах последно (извинявам се, че линкът е от друг сайт, но просто да сравните модела): https://answear.bg/p/danki-gap-damski-sas-standartna-taliya-573963
Дънките им са по-памучни, не са много еластични и леко се отпускат.

Чета ви с изумление, от много години пазарувам онлайн, такъв сайт с масово проблемни артикули, особено по намаление, не съм срещала.
Поръчах и аз някои неща сега, но като цяло мисля, че е политика на сайта да допуска подобни практики и мен лично това ме спира от масови покупки. От конкурентни сайтове никога не съм виждала да има толкова подобни оплаквания.


Благодаря NBM. Точно заради тези дънки попитах, поръчала съм ги от ансуер, дано 27/30 ми е добре.

# 48
  • Мнения: X
Появи се 44 размер от пижамата на Триумф:
https://m.aboutyou.bg/p/triumph/pizhama-8885007?quick=view

# 49
# 50
# 51
  • Мнения: 874
Само 38 номер

# 52
# 53
  • Варна
  • Мнения: 10 658
Един симпатичен топ 100% памук на марката Fabienne chapot,  само ХЛ

Имам риза на марката. Много добро изпълнение, много пипната. Не съм я носила още, защото е пролетна .

Уголемени са с 1 размер.

От 108 лв на 29 лв

https://m.aboutyou.bg/p/fabienne-chapot/top-phileine-frill-80108 … _campaign=product

# 54
  • Мнения: 381
Благодаря за препоръката за топа!

# 55
  • Пловдив
  • Мнения: 5 987
Когато въведа код в приложението и ми изписва "Възникна грешка",това означава ли,че вече е използван? Защото в другата версия по принцип пише,че кодът вече е използван.

# 56
  • Мнения: 20 238
Така изписва когато го въвеждаш в първата стъпка в кошницата, ако го въведеш след като натиснеш "към касата", обикновено изписва, че кодът не важи за тези артикули/промоция.

# 57
  • София
  • Мнения: 647
Малко кодове от мен. Чакам няколко пратки. Случката със синьото яке е ужасна. Дано няма повече такива, явно трябва да въведат по-строг контрол.


# 58
  • Мнения: 2 392
Взех си дългото яке на JDY. Бях поръчала Л и ХЛ. Л ми е огромно, връщам ги и ще дебна за М. Иначе ми харесва, тънко и леко, но топли.
Сега чакам на Оазис, там съм поръчала 16 размер, сигурно и то ще е голямо.

# 59
  • Мнения: 4 331
Малко отзиви от мен
Боти Рикер, които дойдоха в ужасно състояние - намачкана кожа отстрани до кокалчетата, все едно обувани и събувани 100 пъти. Номерът отговаря
Скрит текст:
От този сутиен Ласкана поръчах 2 номера и единия от тях дойде без хартиен етикет, което .. след прочетеното от вас за бельо и прочие вече няма да ме учудва, но добре че точно той е за връщане
Скрит текст:
Тази зелена рокля я поръчах за майка ми и е страхотна, същата като на снимката, с тежка, черна подплата, пада свободно.
Скрит текст:
А тази красива рокля поръчах вчера за мен
Скрит текст:

Общи условия

Активация на акаунт