Детето ми ме превърна в мърла ...

  • 5 550
  • 87
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 537
Когато Анелия не е на ясла,в къщи от играчки,няма къде да стъпиш. CrazyИ шкафовете подрежда ,и в кухнята...

# 31
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
само с щерката - не. Бях перфектна и изрядна и всичко беше по местата си. Дори играчките бяхя сортирани и подредени вечно...
След малкия - потоп. Ама не ми дреме. Важното е, те и ние да сме живи и здрави  Hug

# 32
  • Мнения: 17 407
Никол, същото се отнася и за мен. НЯкак не намирам смисъл по нам си колко пъти да прибирам и подреждам играчки, джунджурийки и пр., и то само за вечерта( ходи на градина). Пък и мъж ми се кара, че прибирайки наизваденото съм я лишавала от детство Mr. Green Добре, че е къщичката палатка- идеална работа ми върши... Mr. Green

# 33
  • Мнения: 5 362
Претръпнала си  Mr. Green
Аз още не мога Confused На всеки половин-един час правя оборка и събирам играчки  Tired

hahahaИ аз така Joy

# 34
  • Мнения: 118
С баткото много се впрягах , сега  кгато и малката почна да " подрежда " го давам по спокойно

# 35
  • Мнения: 46 520
Мда, съгласна съм с Юлчето:) Кой кого ще възпитава а!:) smile3534


Има нещо такова, но така ми изчерпва силите, дебнейки я да не троши, че за разхвърляното, или вече съм прекалено уморена, за да обяснявам, или е направила нещо, което умаловажава изсипаните играчки  Tired

# 36
  • Мнения: 5 255
Опитвам се да балансирам, доколкото мога  ooooh!
Вечер събираме дружно играчките, аз симулирам че помагам, а тя търчи и върши тежката работа Mr. Green

# 37
  • Мнения: 6 164
Аз пък обратно! Crazy - Преди като несемейна Mr. Green хаха.. моите дрехи седяха на куп в гардероба и като го отворя те се изсипваха на пода и оттам си избирах какво да облека Laughing , а после съпругът ми ме научи да подреждам Embarassed и сега вече с детето, поради нарастващия брой дрехи, играчки  изобщо вещи се ужасявам от хаоса и постоянно подреждам и ъпгрейдвам системата за подредба до максимално практична, бърза и удобна... За съжаление не ни достигат шкафовете, тъй като разполагаме само с една стая 3ма души и се нахъсвам още повече да чистя, подреждам и... изхвърлям Whistling ... Виж вече за играчките е ясно, че са накуп в чувал и там какво има да подреждаш Shocked - по цвят и големина ли. Laughing Нооо сигурно има значение колко е голямо детето. Криси не може да отвори шкафа и да си разпилее дрехите. А когато започне да го прави и то 5 пъти на ден, едва ли ще сгъвам... По-скоро ще си купя закопчалки, но май децата и с тях се справят. Mr. Green

# 38
  • София
  • Мнения: 1 345
и при мен е така............ Embarassed

Леле аз се обвинявам че съм станала нехайна а то явно си е нормално да се преумориш и при мен така ама още явно не съм претръпнала защото така нервнича като нямам време да лъсна всичко че май не се издържам Embarassed

# 39
  • Мнения: 3 576
Не, не успя да ме промени детето в тази насока - даже напротив, не мога да си представя да живее в безпорядък.
Мен много ме изнервя една разхвърляна стая и след като детето се наиграе я подреждам.

# 40
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Никол, претръпнала си. Аз след като родих и до съвсем скоро чистех по н- пъти, обаче сега зимата особенно, почти по цял ден вкъщи, всичко става наопаки. Хаоса ме изнервя и не обичам да ми е разхвърляно, но вече пък ми писна и да се боря. Алекс е с два коша играчки и е ужас, а с 5 не се виждам. Обикновенно подреждам по два пъти, на обяд докато спи и вечер като заспи.

Не, не успя да ме промени детето в тази насока - даже напротив, не мога да си представя да живее в безпорядък.
Мен много ме изнервя една разхвърляна стая и след като детето се наиграе я подреждам.

Едно въпросче: как се наиграва твоя младеж? Какво прави като се наиграе? Защото при Алекс такова понятие няма. Тя непрекъснато е в движение и играе с нещо, независимо какво, но никога не се е наиграла. Стои мирно и гледа телевизия докато ти подреждаш ли? Ако е така, давай да правим трампа. Mr. Green

# 41
  • Мнения: 3 576
Ами наиграва се - много му е кеф след като всичко е прибрано в кошове, подредено е навсякъде, да хване и да изсипе всичко Wink
Един вид му правя услуга, ако е разхвърляно, как ще успее да разхвърля повече  Joy

# 42
  • Мнения: 46 520
... Обикновенно подреждам по два пъти, на обяд докато спи и вечер като заспи ...


Като беше по-малка и аз така правех, но сега става в 12 ч. на обяд и ляга в 24-1 ч. нощем. Не спи следобяд, а в 1 часа хич не ми е до разтребване  Tired

# 43
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
... Обикновенно подреждам по два пъти, на обяд докато спи и вечер като заспи ...


Като беше по-малка и аз така правех, но сега става в 12 ч. на обяд и ляга в 24-1 ч. нощем. Не спи следобяд, а в 1 часа хич не ми е до разтребване  Tired

Лелее, Никол, сериозен режим има. Не й ли се приспива за тия 12 часа бодърстване. На кой се е метнала? Laughing

# 44
  • Мнения: 7 716
Никол, не е детето, ами форумът. Laughing

Общи условия

Активация на акаунт