Продължението...

  • 3 501
  • 42
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 550
В главата й само сексът с льохмана,вятър я вее на бял кон!
Секс, сълзи, ревност и по цял ден лежане ту на едната трътка, ту на другата. Лика прилика. Целия свят им се върти около стомаха и органите под него.

# 16
  • Мнения: 7 070
Много драма, много патос. И авторката, и мъжът й не стават за родители. Може би само бабата и дядото се интересуват от детето. И пак - поредните, които се отглеждат от родителите на единия хубостник. Това с външния вид дори няма да го коментирам - сякаш е най-важното предвид всички останали глупости, които се случват. Тъжно, много тъжно.

# 17
  • Мнения: 1 257
В миналата тема един потребител убеждаваше почти толкова многословно като авторката че трябва да си запазят семейството. Ето удобен момент за него и всички подкрепящи, да запълнят празния семеен бюджет на многострадалното и мелодраматично фемили, за да се наслаждават на любовта си без грижи за финансите Laughing Вече няколко пъти се връзвам на фалшиви теми от измислени потребители. Моля, кажете ми, че и тази е такава, и че такива несериозни хора просто не съществуват. Горкото дете. Горките баба и дядо.

 
Предполагам развитието ще е бебето при родителите на авторката, докато те двамата се наслаждават на любовта и бурните емоции. Да са им живи и здрави още дълги години да могат да ги издържат и тримата барабар с бебето. Така ги виждам нещата, всъщност из прованса не е рядкост този модел.

Дано, така има поне някакъв шанс детето да не расте в отровна среда. Докато си направят и второ "бебчи" защото тая страст и любов няма как да остава без последствия Laughing

# 18
  • Мнения: 1 550
Мчи как, като свърши майчинството за това бебчи, ще има веднага второ, че трябва да има парички за тати за дрешки, кафенца и бирички с приятели, да може да закача ученички на половинката на неговата възраст. Иначе за джуките, за мама и за бебчитата  ще се погрижат тъстовете.

# 19
  • Мнения: 3 302
Спомням си как бях много влюбена в един мъж и непрекъснато си мислех дали ще се пласирам при други мъже и дали ме заглеждат по улиците. Grinning

# 20
  • Мнения: 21 738
Авторката, слушай баща си.

# 21
  • Мнения: 722
Не знам защо човечеството още не е въвело изискване, ако искаш да се възпроизвеждаш първо да минаваш тест за интелигентност.

# 22
  • София
  • Мнения: 35 332
Москва не вярва на сълзи, тоест форумната общественост.

Този мъж трябва да мине през иглени уши, че да се върнеш там. С рев и сополи не става, а с действие. Работи, вижда ви, плаща издръжка - да, да, кеш пара. Заделя някакви, покрива си разходите той, не баща му.
Дай му срок шест месеца, не му се лъжи след два дни, че тия циркове - иди ми дойди ми няма да секнат и ще побъркаш вашите.

# 23
  • Варна
  • Мнения: 36 843
Това ми бие на турските сапунки по телевизията. Все си мислех, че никой нормален човек няма да иска действително да живее в такава...

# 24
  • София
  • Мнения: 35 332
Обаче, Шоколад притеснена как ще излезе пак на пазара.
От високият идеал за семплата женица, та до истината за това, което се харчи.....

# 25
  • Мнения: 1 550
Спомням си как бях много влюбена в един мъж и непрекъснато си мислех дали ще се пласирам при други мъже и дали ме заглеждат по улиците. Grinning

Мда, и само си представяше как, ако си сложиш патешки джуки и екстеншъни, принцът на бял мерцедес, с хотели по морето ще се появи да те вземе с двумесечното бебчи и да те отглежда, обича и уважава до края на дните си...

# 26
  • Мнения: 25 889
Съвременните Ромео и Жулиета – той реве за парите ѝ, тя – за онази му работа.
Любов ли бе да я опишеш...

# 27
  • София
  • Мнения: 35 332
Той бил преосмислил и започнал да слага семейството си на първо място пред неговите нужди.
Кога, с какво, как? Със сълзи и сополи брррр

# 28
  • София
  • Мнения: 13 079
Даа, не можа да ви оцени години, ама са за 2 дена ви е оценил. Много е забавно да се гледа как някои хора настъпват една и съща мотика стотици пъти.

# 29
  • Мнения: 405
Леле, едвам изчетох първия пост... Някаква кратка връзка преди брака беше, помня някакви месеци... Поредната забързана, която се е метнала на мъж, когото не познава, забременяла, родила, и сега - хоп! - при мама и тати, а на тях - здраво да им е дупе да гледат ОЩЕ едно дете отгоре... С финансови проблеми, няма работа, няма перспективи... И сега, след като белята е станала, чета пост, в който авторката не пита как да се оправи, че да смогне да си отгледа детето, ами само мрънка как не харесва изрусената си коса, не харесва фигурата си, защото имало толкова готини и красиви мацки навсякъде, и споделя как копнее да си направи корекции, за да я харесват. Толкова празноглавие, че човек не знае да се смее ли или да плаче... Търкулнало се гърнето и си намерило похлупака. Жалко за детето, бабата и дядото.

Общи условия

Активация на акаунт